Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

31.01.2016, Vojnik

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 246 od 292  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2007-2010) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik 19 + 1. 100 31  6. 47 147 50 + 100
2. Jahn Tai Valentin 2007 PK Slovenske Konjice 17 + 3. 48,29 33 vrh 1. 90 138,29 72,5
2. Koštomaj Anej 2007 PS Beta 17 + 3. 48,29 33 vrh 1. 90 138,29 72,5
4. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki 18  2. 80 29 + 7. 43 123 55
5. Janc Svit 2007 ŠD Pajki 17 + 3. 48,29 31 + 3. 57 105,29 49
5. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne 17 + 3. 48,29 31 + 3. 57 105,29 49
7. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec 13 + 12. 25 31 + 3. 57 82 43
8. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki 17 + 3. 48,29 23  17. 17 65,29 38,5
8. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 17 + 3. 48,29 23  17. 17 65,29 38,5
10. Hažič Val 2009 ŠD Pajki 13 + 12. 25 26 + 9. 37 62 34
11. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 17  10. 32,5 24 + 12. 27 59,5 31
12. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice 13 + 12. 25 26  10. 32,5 57,5 28
13. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje 11 + 16. 15 27 + 8. 40 55 26
14. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne 13 + 12. 25 24 + 12. 27 52 24
15. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 17 + 3. 48,29 NPL / 0 48,29 22
16. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 17  10. 32,5 22  21. 9,5 42 20
17. Kopitar Jernej 2007 PS Beta 11 + 16. 15 23 + 15. 21 36 16
17. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 11 + 16. 15 23 + 15. 21 36 16
17. Vargič Tevž 2007 PK 6b Ptuj 10 + 24. 3,5 26  10. 32,5 36 16
20. Gorjan Petelin Drejc 2007 ŠPO PD Črnomelj 11  22. 8,5 24  14. 24 32,5 12
21. Forte Matic 2008 AO Trbovlje 11 + 16. 15 21 + 23. 6,5 21,5 9,5
21. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 11 + 16. 15 21 + 23. 6,5 21,5 9,5
23. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 11 + 16. 15 20 + 27. 3,5 18,5 8
24. Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina 10 + 24. 3,5 22 + 19. 13 16,5 6,5
24. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki 10 + 24. 3,5 22 + 19. 13 16,5 6,5
26. Bombek Maj 2007 ŠPO APD Kozjak MB 11  22. 8,5 21 + 23. 6,5 15 5
27. Berlič Maj 2007 PK Martinček 10 + 24. 3,5 22  21. 9,5 13 4
28. Verbek Ambrož 2008 PK Rogaška Slatina 10 + 24. 3,5 21 + 23. 6,5 10 3
29. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 10 + 24. 3,5 20 + 27. 3,5 7 2
30. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje 10 + 24. 3,5 20  29. 1,5 5 1
31. Robnik Miha 2008 PK Martinček 10 + 24. 3,5 19  31. 0 3,5 0
32. Krebs Aljaž 2008 PD K2 10  32. 0 20  29. 1,5 1,5 0
33. Berlič Gaj 2010 PK Martinček 39. 0 16  37. 0 0 0
33. Gajšek Svit 2008 AO Trbovlje 8 + 35. 0 17 + 35. 0 0 0
33. Glasenčnik Tadej 2007 PK Martinček 8 + 35. 0 19  31. 0 0 0
33. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina 8 + 35. 0 12 + 40. 0 0 0
33. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB 10  32. 0 17 + 35. 0 0 0
33. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 39. 0 19  31. 0 0 0
33. Krajnc Filip 2007 ŠPO APD Kozjak MB 39. 0 11  41. 0 0 0
33. Maher Jošt 2007 ŠAO Velenje 10  32. 0 19  31. 0 0 0
33. Marhold Medved Andraž 2009 PK 6b Ptuj 8 + 35. 0 16  37. 0 0 0
33. Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje 39. 0 11  41. 0 0 0
33. Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki 39. 0 15  39. 0 0 0
Knez Svit 2007 PK Laško NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše cicibanke (2007-2010) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec 33 vrh 1. 90 17 + 1. 75 165 50 vrh + 90
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje 33 vrh 1. 90 17 + 1. 75 165 50 vrh + 90
3. Gliebe Žana 2008 AK Ravne 31  3. 60 17 + 1. 75 135 65
4. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki 24 + 5. 45,25 17 + 1. 75 120,25 55
5. Novak Nika 2007 AK Ravne 31  3. 60 17  5. 43,6 103,6 51
6. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki 24 + 5. 45,25 17  5. 43,6 88,85 47
7. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje 24 + 5. 45,25 11 + 10. 28,6 73,85 41,5
7. Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki 24 + 5. 45,25 11 + 10. 28,6 73,85 41,5
9. Gorič Lana 2007 PD K2 22  10. 28,6 17  5. 43,6 72,2 35,5
9. Jamnik Ema 2007 AK Ravne 22  10. 28,6 17  5. 43,6 72,2 35,5
11. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki 21  16. 15 17  5. 43,6 58,6 31
12. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice 22  10. 28,6 11 + 10. 28,6 57,2 28
13. Krebs Blažka 2007 PD K2 22 + 9. 37 11  15. 20 57 26
14. Podgornik Maša 2008 ŠPO APD Kozjak MB 21 + 15. 22 11 + 10. 28,6 50,6 24
15. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol 22  10. 28,6 11  15. 20 48,6 22
16. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje 22  10. 28,6 10 + 18. 12,2 40,8 20
17. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj 20  23. 8 11 + 10. 28,6 36,6 18
18. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina 21  16. 15 11  15. 20 35 16
19. Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica 21  16. 15 10 + 18. 12,2 27,2 13
19. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 21  16. 15 10 + 18. 12,2 27,2 13
21. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 20 + 22. 9 10 + 18. 12,2 21,2 10
22. Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj 21  16. 15 10  23. 5 20 8,5
22. Vračun Špela 2007 Posavski AK 21  16. 15 10  23. 5 20 8,5
24. Koban Lea 2008 AO Trbovlje 15  28. 2,5 10 + 18. 12,2 14,7 7
25. Tominšek Julija 2008 PD K2 19  24. 6,5 10  23. 5 11,5 5,5
25. Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina 19  24. 6,5 10  23. 5 11,5 5,5
27. Štefanič Žana 2007 ŠAO Velenje 17 + 26. 5 10  23. 5 10 4
28. Petauer Naja 2009 AO Trbovlje 16  27. 4 10  23. 5 9 3
29. Petrak Tisa 2009 ŠPO PD Celje 15  28. 2,5 10  23. 5 7,5 2
30. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec 14 + 30. 1 8 + 30. 0,5 1,5 1
31. Novak Stella 2009 AO Trbovlje 14  31. 0 8 + 30. 0,5 0,5 0
32. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 14  31. 0 32. 0 0 0
32. Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB 13  33. 0 32. 0 0 0
32. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj 11  34. 0 32. 0 0 0
32. Rozman Hana 2008 PK 6b Ptuj 11  34. 0 32. 0 0 0
Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB NPL / 0 NPL / 0 0 0
Flis Ula 2008 ŠD Pajki NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vovk Eva 2007 ŠPS PD Mozirje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Zabukovšek Lipovšek Tara 2007 ŠPO PD Celje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši cicibani (2005/2006) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje 25 + 1. 70,2 27 + 3. 65 135,2 52 + + 100
2. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica 25 + 1. 70,2 25 + 4. 55 125,2 80
3. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki 25 + 1. 70,2 23 + 5. 43,6 113,8 65
4. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje 25  6. 43,33 23 + 5. 43,6 86,93 53
4. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki 25  6. 43,33 23 + 5. 43,6 86,93 53
6. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki 23 + 11. 31 23 + 5. 43,6 74,6 47
7. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje 25  6. 43,33 15 + 11. 26,2 69,53 43
8. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje 19 + 14. 22 23 + 5. 43,6 65,6 40
9. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj 24 + 9. 37 15 + 11. 26,2 63,2 37
10. Kregar Gašper 2005 ŠPO PD Rašica 20  13. 26 23  10. 34 60 34
11. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice 22 + 12. 28 15 + 11. 26,2 54,2 31
12. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje 24  10. 34 14 + 18. 11,5 45,5 28
13. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno 16  18. 13 15 + 11. 26,2 39,2 25
13. Kavčič Lan 2006 Klub AKSB Impol 16  18. 13 15 + 11. 26,2 39,2 25
15. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 16 + 17. 18 15  16. 19 37 22
16. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki 19 + 14. 22 14 + 18. 11,5 33,5 19
16. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje 19 + 14. 22 14 + 18. 11,5 33,5 19
18. Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica 16  18. 13 15  16. 19 32 16
19. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol 15 + 22. 8,5 14 + 18. 11,5 20 13
19. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 15 + 22. 8,5 14 + 18. 11,5 20 13
21. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki 16  18. 13 13 + 24. 3,5 16,5 10
22. Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec 13 + 25. 3,5 14 + 18. 11,5 15 9
23. Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 6
23. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 6
23. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj 14 + 24. 7 NPL / 0 7 6
23. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 6
23. Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 6
28. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec 13  31. 0 13 + 24. 3,5 3,5 1,5
28. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB 13  31. 0 13 + 24. 3,5 3,5 1,5
28. Povše Luka 2005 ŠD Pajki 11 + 33. 0 13 + 24. 3,5 3,5 1,5
28. Škrabanja Matic 2006 PS DPČ Šmartno 13 + 25. 3,5 13  32. 0 3,5 1,5
32. Godec Jaka 2005 AK Slovenj Gradec 9 + 35. 0 9 + 33. 0 0 0
32. Kot Rožle 2005 PD K2 11  34. 0 9 + 33. 0 0 0
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2005/2006) - 44 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB 27 + 1. 90 25 + 2. 62,75 152,75 52 + + 100
2. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB 23 + 3. 54,5 25  6. 47 101,5 80
3. Košenina Eva 2005 Posavski AK 15 + 7. 40 24 + 7. 41,5 81,5 65
4. Zdouc Manja 2005 PK Laško 23 + 3. 54,5 15 + 18. 14 68,5 55
5. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice 15  10. 31 24  9. 37 68 49
5. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica 15 + 7. 40 20 + 12. 28 68 49
7. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice 15  10. 31 22 + 11. 31 62 43
8. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj 14 + 13. 24 23  10. 34 58 40
9. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol 13 + 17. 7,67 24 + 7. 41,5 49,17 37
10. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje 15  10. 31 15 + 18. 14 45 34
11. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 13 + 17. 7,67 16 + 14. 24 31,67 31
12. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje 13 + 17. 7,67 16  15. 20 27,67 26
12. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 13 + 17. 7,67 16  15. 20 27,67 26
12. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki 13 + 17. 7,67 16  15. 20 27,67 26
15. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 14 + 13. 24 13 + 23. 2,77 26,77 21
15. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec 14 + 13. 24 13 + 23. 2,77 26,77 21
17. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice 9 + 43. 0 20  13. 26 26 18
18. Prša Đerič Iva 2005 PK 6b Ptuj 13 + 17. 7,67 15 + 18. 14 21,67 16
19. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina 14  16. 20 13  36. 0 20 14
20. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Zelenko Lucija 2005 PK 6b Ptuj 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
20. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 7,63
28. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne 11 + 36. 0 15  21. 9,5 9,5 2,5
28. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec 11  41. 0 15  21. 9,5 9,5 2,5
30. Jurič Tjaša 2005 ŠAO Velenje 13 + 17. 7,67 9 + 44. 0 7,67 1
31. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki 13  32. 0 13 + 23. 2,77 2,77 0
31. Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki 13  32. 0 13 + 23. 2,77 2,77 0
31. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 11 + 36. 0 13 + 23. 2,77 2,77 0
34. Blažinčič Timeja 2006 ŠAO Velenje 11 + 36. 0 46. 0 0 0
34. Dolžan Lulu 2006 ŠPO PD Celje 9 + 43. 0 12 + 39. 0 0 0
34. Kovač Sara 2005 PK Rogaška Slatina 9 + 43. 0 11  42. 0 0 0
34. Maroh Janja 2006 PK 6b Ptuj 47. 0 12 + 39. 0 0 0
34. Mlakar Mija 2006 Posavski AK 10  42. 0 13  36. 0 0 0
34. Pernovšek Sara 2006 ŠPO PD Celje 11 + 36. 0 11 + 41. 0 0 0
34. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina 9 + 43. 0 46. 0 0 0
34. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec 13  32. 0 11  42. 0 0 0
34. Šekoranja Eva 2006 ŠAO Velenje 47. 0 46. 0 0 0
34. Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje 11 + 36. 0 9 + 44. 0 0 0
34. Šmarčan Nika 2006 ŠPO PD Celje 13  32. 0 13  36. 0 0 0
Kovač Zoija 2005 PD K2 NPL / 0 NPL / 0 0 0
Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2003/2004) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje 25 + 5. 45,25 26 + 9. 31,2 76,45 51 + + 100
2. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje 24  9. 27,75 27 + 7. 43 70,75 80
3. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje 24  9. 27,75 27  8. 40 67,75 65
4. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol 24  9. 27,75 26 + 9. 31,2 58,95 55
5. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik 24  9. 27,75 25 + 14. 22 49,75 51
6. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje 23  17. 18 26 + 9. 31,2 49,2 47
7. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol 24  9. 27,75 17 + 17. 16 43,75 41,5
7. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 24  9. 27,75 17 + 17. 16 43,75 41,5
9. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 24  9. 27,75 17  20. 11 38,75 37
10. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina 20 + 20. 12 25 + 14. 22 34 34
11. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje 20  21. 10 17 + 17. 16 26 31
12. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje 22 + 18. 15 14 + 22. 5,5 20,5 28
13. Petek Lovro 2003 ŠD Pajki 17  22. 8 17  20. 11 19 26
14. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice 17  22. 8 14 + 22. 5,5 13,5 23
14. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje 17  22. 8 14 + 22. 5,5 13,5 23
16. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki 14 + 25. 5,5 14 + 22. 5,5 11 20
17. Škof Jan 2004 ŠPO PD Črnomelj 13 + 27. 4 14 + 22. 5,5 9,5 18
18. Lipnik Tim 2004 OŠ VZHOD 10 + 28. 3 14 + 22. 5,5 8,5 16
19. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB 14 + 25. 5,5 10 + 30. 0,5 6 12
19. Florjan Matija 2004 OŠ VZHOD 8 + 30. 0,5 14 + 22. 5,5 6 12
19. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer 8 + 30. 0,5 14 + 22. 5,5 6 12
22. Naveršnik Jan 2004 ŠPO PD Celje 29. 2 10 + 30. 0,5 2,5 9
Mlajše deklice (2003/2004) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj 27 + 6. 47 24  8. 31,43 78,43 51 + 100
2. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj 17 + 12. 26 24  8. 31,43 57,43 80
3. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 17 + 12. 26 23  15. 22 48 65
4. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 15  18. 15 24  8. 31,43 46,43 55
5. Žvan Ana 2004 AK Ravne 17  15. 21 22 + 16. 20 41 51
6. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj 17  15. 21 15  22. 9 30 47
7. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj 16 + 17. 18 16 + 20. 11 29 43
8. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj 14 + 20. 9,2 17 + 17. 18 27,2 40
9. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice 14 + 20. 9,2 17  18. 15 24,2 37
10. Kurež Živa 2003 Klub AKSB Impol 15  18. 15 8 + 24. 7 22 34
11. Šoštarič Kaja 2004 ŠPO PD Celje 14  25. 5,5 17  18. 15 20,5 31
12. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 14 + 20. 9,2 16 + 20. 11 20,2 28
13. Visenjak Dušanka 2003 Klub AKSB Impol 14 + 20. 9,2 23. 8 17,2 26
14. Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD 14 + 20. 9,2 25. 5 14,2 24
15. Klauž Taja 2004 ŠAO Velenje 14  25. 5,5 25. 5 10,5 22
16. Brumec Nika 2003 OŠ VZHOD 9 + 28. 3 25. 5 8 20
17. Čulk Nana 2004 OŠ VZHOD 12  27. 4 28. 3 7 18
Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice NPL / 0 NPL / 0 0 0
Gregorič Lučka 2003 Klub AKSB Impol NPL / 0 NPL / 0 0 0
Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kropec Ana 2003 Klub AKSB Impol NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mager Mojca 2003 AK Ravne NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2001/2002) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol 30 vrh 1. 53 22 + 3. 57 110 52 vrh + 100
2. Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki 30 vrh 1. 53 15 + 8. 37 90 72,5
2. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK 30 vrh 1. 53 15 + 8. 37 90 72,5
4. Rom Kristjan 2002 ŠD Pajki 26 + 12. 28 11 + 11. 28,33 56,33 55
5. Ornik Žiga 2002 Klub AKSB Impol 17 + 16. 20 9 + 14. 24 44 51
6. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje 25 + 13. 26 7 + 15. 16 42 47
7. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj 15 + 17. 13,17 11 + 11. 28,33 41,5 43
8. Romih Ambrož 2001 PK Laško 23 + 14. 24 7 + 15. 16 40 40
9. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj 22  15. 22 22. 7,5 29,5 37
10. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki 15 + 17. 13,17 7 + 15. 16 29,17 31
10. Menhart Simon 2002 PK 6b Ptuj 15 + 17. 13,17 7 + 15. 16 29,17 31
10. Ocepek Taj 2001 AK Ravne 15 + 17. 13,17 7 + 15. 16 29,17 31
13. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica 15 + 17. 13,17 22. 7,5 20,67 25
13. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje 15 + 17. 13,17 22. 7,5 20,67 25
15. Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje 13 + 25. 4,5 7 + 15. 16 20,5 21
15. Podjaveršek Tadej 2001 AK Ravne 13 + 25. 4,5 7 + 15. 16 20,5 21
17. Kumprej Žan 2002 AK Ravne 13 + 25. 4,5 22. 7,5 12 17
17. Podkrižnik Tim 2001 PS Ascendo Grosuplje 15  23. 7,5 6 + 26. 4,5 12 17
19. Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje 15  23. 7,5 5 + 29. 2 9,5 14
20. Hedžet Kostajnšek Žan 2001 ŠPO PD Celje 13 + 25. 4,5 28. 3 7,5 12
21. Senica Lan 2002 ŠPO PD Celje 29. 2 6 + 26. 4,5 6,5 10
Kožuh Miha 2002 Posavski AK NPL / 0 NPL / 0 0 0
Krk Jan 2002 OŠ VZHOD NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pušnik Gašper 2001 OŠ VZHOD NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2001/2002) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica 23  6. 45 13 + 1. 55,2 100,2 36 + 100
2. Kordež Zala 2001 AK Ravne 22  9. 37 13 + 1. 55,2 92,2 80
3. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj 21 + 10. 32,5 13 + 1. 55,2 87,7 60
3. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne 21 + 10. 32,5 13 + 1. 55,2 87,7 60
5. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica 23  6. 45 13  11. 25,17 70,17 51
6. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj 14 + 12. 26 13  11. 25,17 51,17 45
6. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje 14 + 12. 26 13  11. 25,17 51,17 45
8. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK 12 + 15. 21 13  11. 25,17 46,17 38,5
8. Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje 12 + 15. 21 13  11. 25,17 46,17 38,5
10. Mraz Maja 2002 OŠ VZHOD 12  17. 18 13  11. 25,17 43,17 34
11. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol 14 + 12. 26 12 + 17. 17 43 31
12. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje 11  19. 14 12 + 17. 17 31 28
13. Korošec Maša 2001 Klub AKSB Impol 10 + 20. 10,33 11 + 19. 14 24,33 26
14. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje 11 + 18. 16 10  24. 7 23 24
15. Buršič Lina 2001 Posavski AK 10 + 20. 10,33 10 + 20. 9,75 20,08 21
15. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer 10 + 20. 10,33 10 + 20. 9,75 20,08 21
17. Fijavž Pirnat Kaja 2002 OŠ VZHOD 9 + 23. 7,5 10 + 20. 9,75 17,25 18
18. Gajšek Gaja 2001 Klub AKSB Impol 25. 6 10 + 20. 9,75 15,75 16
19. Bercieri Povše Lana 2002 PS DPČ Šmartno 9 + 23. 7,5 9 + 25. 6 13,5 14
20. Lešnik Barbara 2002 Klub AKSB Impol 8 + 26. 5 7 + 26. 5 10 12
21. Ahac Eva 2002 ŠAO Velenje 27. 4 5 + 27. 4 8 10
Drmaž Klara 2002 PAK - ŠPO Brežice NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (1999/2000) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice 30 vrh 1. 70,2 21 + 4. 55 125,2 51 vrh + 100
2. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol 30 vrh 1. 70,2 15 + 6. 47 117,2 80
3. Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje 28  6. 47 16  5. 51 98 65
4. Ocvirk Žan 1999 ŠD Pajki 26 + 7. 43 7. 43 86 55
5. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina 23 + 8. 40 7 + 8. 38,5 78,5 51
6. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje 3 + 9. 37 7 + 8. 38,5 75,5 47
Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (1999/2000) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Romih Patricija 1999 ŠD Pajki 20  4. 55 13 + 3. 60 115 33 + 100
2. Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj 18 + 5. 51 13  5. 47 98 80
3. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj 16  6. 47 13  5. 47 94 65
4. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica 14 + 7. 43 13  5. 47 90 55