Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

17.03.2018, Trbovlje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 193 od 247  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje 17 + 26 +
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje 17 + 26 
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje 11 + 15 +
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina 22 + 25 +
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik 17  20 
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB 28  34 vrh
Klemenčič Jan 2009 Klub AKSB Impol 11  11 
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 17 + 34 vrh
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno 26  31 
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 22 + 21 
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje 17 + 21 
Orlčnik Vid 2009 PK Laško 22 + 34 vrh
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje 22  34 vrh
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice 24  34 vrh
Rebula Urh 2010 AK Ravne 24  34 vrh
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki 28 + 34 vrh
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 22 + 22 +
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice 26 + 34 
Zmrzljak Erik 2010 AO Trbovlje 10  9 +
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje 12  17 
Bebar Neža 2009 AO Trbovlje 20 + 17 
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje 13  11 +
Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje 10  17 +
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 20 + 17 +
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer 11 + 17 +
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje 21  17 
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje 20  15 +
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje 15 + 17 +
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje 21  17 
Flere Kaja 2010 AO Trbovlje 11 + 11 +
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje 25 + 17 +
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice 20  17 +
Golob Gaja Nika 2009 AO Trbovlje 21  17 +
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje 21  17 
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 13 + 17 
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje 25 + 17 +
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje 16  17 
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice 20 + 22 +
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice 18  17 +
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice 25 + 17 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek 10 + 17 +
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje 34 vrh 28 
Medvešek Tajda 2010 AO Trbovlje 13 
Novak Stella 2009 AO Trbovlje 14 + 22 +
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice 21  19 
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 34 vrh 22 +
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje 34  26 
Remc Repič Galina 2010 Posavski AK 12  11 +
Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje 10  11 
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje 20  17 +
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice 21 + 22 +
Sovre Loti 2009 AO Trbovlje 25 + 24 +
Spanžel Neža 2009 AK Ravne 21  22 
Spanžel Špela 2009 AK Ravne 34 vrh 22 
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 33 + 24 +
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje 20  15 +
Tovornik Aneja 2009 PK Laško NPL NPL
Urbanica Eva 2009 Posavski AK 16 + 17 
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje 34  17 +
Starejši cicibani (2007/2008) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki 38 + 6. 45 25  3. 60 105 63 + 100
2. Knez Svit 2007 PK Laško 40 + 3. 60 23  9. 37 97 80
3. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 33  9. 35,5 25  3. 60 95,5 65
4. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 37 + 8. 40 23 + 8. 40 80 55
5. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 33  9. 35,5 21 + 11. 28,33 63,83 51
6. Forte Matic 2008 AO Trbovlje 31 + 11. 31 21 + 11. 28,33 59,33 47
7. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 21 + 17. 18 21 + 11. 28,33 46,33 43
8. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol 23  12. 28 16 + 16. 16 44 40
9. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje 22 + 13. 23 16 + 16. 16 39 37
10. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 17 + 18. 14 20 + 14. 24 38 34
11. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 17 + 18. 14 18 + 15. 22 36 31
12. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB 22 + 13. 23 15 + 22. 8 31 28
13. Krebs Aljaž 2008 PD K2 22 + 13. 23 13 + 26. 5 28 26
14. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB 16 + 21. 9,5 16 + 16. 16 25,5 24
15. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 16  23. 7,5 16 + 16. 16 23,5 21
15. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 16  23. 7,5 16 + 16. 16 23,5 21
17. Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina 17 + 18. 14 15 + 22. 8 22 18
18. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek 15 + 25. 5 16  21. 10 15 16
19. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 15 + 25. 5 15 + 22. 8 13 14
20. Leskošek Miha 2008 PK Laško 16 + 21. 9,5 11 + 27. 1,67 11,17 12
21. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje 15 + 25. 5 11 + 27. 1,67 6,67 10
22. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice 12 + 33. 0 14 + 25. 6 6 9
23. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje 15  28. 3 11 + 27. 1,67 4,67 8
24. Kumer Lapornik Marko 2008 PK Rimske Toplice 13 + 29. 1 11 + 27. 1,67 2,67 6,5
24. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje 13 + 29. 1 11 + 27. 1,67 2,67 6,5
26. Milič Jon 2008 PD Ljutomer 13  32. 0 11 + 27. 1,67 1,67 5
27. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje 13 + 29. 1 11  33. 0 1 4
28. Bokal Ožbej 2008 AO Trbovlje 11  34. 0 10 + 34. 0 0 3
Starejše cicibanke (2007/2008) - 38 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Novak Nika 2007 AK Ravne 20 + 6. 45 31 + 6. 47 92 51 + + 100
2. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj 21 + 5. 51 21 + 8. 31,43 82,43 80
3. Krebs Blažka 2007 PD K2 20 + 6. 45 21 + 8. 31,43 76,43 65
4. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj 16 + 8. 26,91 29 + 7. 43 69,91 55
5. Golob Maša 2007 AO Trbovlje 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 45,25
5. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 45,25
5. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 45,25
5. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 45,25
9. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 16 + 8. 26,91 18  15. 22 48,91 37
10. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje 16 + 8. 26,91 17 + 16. 17 43,91 34
11. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec 16 + 8. 26,91 17  20. 12 38,91 31
12. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje 16 + 8. 26,91 15 + 22. 8 34,91 28
13. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 13 + 31. 0 21 + 8. 31,43 31,43 26
14. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki 16 + 8. 26,91 13 + 29. 0,38 27,29 24
15. Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice 15 + 21. 9 17 + 16. 17 26 22
16. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 14 + 26. 4 17 + 16. 17 21 20
17. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje 14  29. 1,5 17 + 16. 17 18,5 18
18. Lever Izabela 2007 AK Ravne 16  19. 13 15  25. 4,5 17,5 16
19. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 14 + 26. 4 16  21. 10 14 14
20. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec 15 + 21. 9 15  25. 4,5 13,5 12
21. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje 16  19. 13 13 + 29. 0,38 13,38 10
22. Vračun Špela 2007 Posavski AK 15 + 21. 9 13 + 29. 0,38 9,38 9
23. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje 11 + 35. 0 15 + 22. 8 8 7,5
23. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki 13 + 31. 0 15 + 22. 8 8 7,5
25. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje 15  24. 6,5 13  37. 0 6,5 5,5
25. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje 15  24. 6,5 13  37. 0 6,5 5,5
27. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 13 + 31. 0 15  25. 4,5 4,5 3,5
27. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec 12  34. 0 15  25. 4,5 4,5 3,5
29. Tominšek Julija 2008 PD K2 14 + 26. 4 12 + 40. 0 4 2
30. Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje 14  29. 1,5 13 + 29. 0,38 1,88 1
31. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje 11 + 35. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
31. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice 11 + 35. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
31. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje 11 + 35. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
31. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne 11  42. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
35. Božjak Lana 2008 AO Trbovlje 11 + 35. 0 12 + 40. 0 0 0
35. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice 11  42. 0 11  43. 0 0 0
35. Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje 11 + 35. 0 13  37. 0 0 0
35. Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje 11 + 35. 0 12 + 40. 0 0 0
Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Rebula Ajda 2007 AK Ravne NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 16 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje 27 + 11. 28,33 25 + 3. 57 85,33 52 + + 100
2. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 34 + 6. 47 21 + 11. 28,33 75,33 80
3. Božič Anže 2005 Posavski AK 29 + 10. 34 22  10. 34 68 65
4. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki 27 + 11. 28,33 21 + 11. 28,33 56,66 55
5. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice 20 + 17. 18 22 + 8. 38,5 56,5 51
6. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 27  14. 24 21 + 11. 28,33 52,33 47
7. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje 27 + 11. 28,33 20 + 14. 22 50,33 43
8. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 30 + 9. 37 13  23. 8 45 40
9. Rebula Vid 2006 AK Ravne 26 + 15. 22 20 + 14. 22 44 37
10. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje 24 + 16. 20 19 + 17. 18 38 34
11. Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje 12 + 18. 14 20 + 14. 22 36 31
12. Uštar Nik 2005 AO Trbovlje 12 + 18. 14 19  18. 16 30 28
13. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 12  21. 9,5 15 + 19. 14 23,5 26
14. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško 12 + 18. 14 13 + 22. 9 23 24
15. Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje 11 + 23. 8 14 + 20. 12 20 22
16. Biruš Žan 2005 AO Trbovlje 12  21. 9,5 14  21. 10 19,5 20
Golob Samo 2005 OŠ VZHOD NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2005/2006) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice 25 + 5. 43,6 29 + 15. 22 65,6 54 + + 100
2. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje 24 + 11. 31 33  11. 29,5 60,5 80
3. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 22  14. 24 33 + 9. 35,5 59,5 65
4. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje 25  10. 34 27  16. 20 54 55
5. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje 21 + 15. 17 33 + 9. 35,5 52,5 51
6. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 21 + 15. 17 31 + 13. 26 43 47
7. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 21 + 15. 17 20 + 17. 13,17 30,17 40
7. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 21 + 15. 17 20 + 17. 13,17 30,17 40
7. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje 21 + 15. 17 20 + 17. 13,17 30,17 40
10. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje 21 + 15. 17 14  24. 6,5 23,5 34
11. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje 21  21. 10 20 + 17. 13,17 23,17 31
12. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki 19  23. 8 20 + 17. 13,17 21,17 28
13. Zalar Neja 2006 AK Ravne 16 + 24. 5 20 + 17. 13,17 18,17 26
14. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 20 + 22. 9 19  23. 8 17 24
15. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 16 + 24. 5 13 + 26. 4 9 22
16. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško 15 + 29. 1,5 14  24. 6,5 8 20
17. Rainer Liza 2006 Posavski AK 15 + 29. 1,5 13 + 26. 4 5,5 18
18. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje 16 + 24. 5 12 + 30. 0,33 5,33 15
18. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer 16 + 24. 5 12 + 30. 0,33 5,33 15
20. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje 16 + 24. 5 11  34. 0 5 12
21. Zdouc Manja 2005 PK Laško 13 + 31. 0 13 + 26. 4 4 10
22. Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje 11  33. 0 13  29. 2 2 9
23. Bevc Zala 2006 AO Trbovlje 13 + 31. 0 12 + 30. 0,33 0,33 8
24. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje 11  33. 0 11 + 33. 0 0 7
Benko Brina 2006 PK Laško NPL / 0 NPL / 0 0 0
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj NPL / 0 NPL / 0 0 0
Rozman Eva 2006 OŠ VZHOD NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2003/2004) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice 16 + 5. 42 26 + 6. 47 89 42 + + 100
2. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 16 + 5. 42 25 + 7. 40 82 80
3. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 14  11. 31 24  12. 27 58 65
4. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje 13  16. 20 24 + 10. 32,5 52,5 55
5. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje 13 + 12. 25 19 + 15. 21 46 51
6. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina 11 + 17. 18 19 + 15. 21 39 47
7. Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol 13 + 12. 25 4 + 20. 12 37 43
8. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje 10 + 18. 15 18 + 17. 18 33 40
9. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno 10 + 18. 15 13 + 18. 15 30 37
10. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek 8 + 20. 12 13 + 18. 15 27 34
Florjan Matija 2004 PD K2 NPL / 0 NPL / 0 0 0
Ternik Jakob 2003 PK Martinček NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2003/2004) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol 25 + 5. 47 16 + 8. 38,5 85,5 41 + + 100
2. Žvan Ana 2004 AK Ravne 19 + 10. 31 16 + 8. 38,5 69,5 80
3. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj 19 + 10. 31 16  10. 34 65 65
4. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 20 + 9. 37 11  15. 22 59 53
4. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 19 + 10. 31 14 + 12. 28 59 53
6. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec 13 + 13. 25 11 + 13. 25 50 47
7. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj 17. 18 15 + 11. 31 49 43
8. Juričan Maša 2004 Posavski AK 12  15. 22 11 + 13. 25 47 40
9. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 13 + 13. 25 10  16. 20 45 37
10. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer 5 + 16. 20 5 + 17. 17 37 34
11. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček 2 + 18. 16 5 + 17. 17 33 31
Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD NPL / 0 NPL / 0 0 0
Jesenovec Ana 2004 OŠ VZHOD NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2001/2002) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec 17  4. 53 24  9. 37 90 41  100
2. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki 15 + 6. 47 25 + 8. 40 87 80
3. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec 13 + 7. 40 27  7. 43 83 65
4. Kumprej Žan 2002 AK Ravne 13 + 7. 40 8 + 10. 34 74 55
Brilej Rok 2001 PK Rifnik NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (2001/2002) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol 24 + 3. 60 17 + 3. 65 125 41 + + 100
2. Brdnik Evita 2002 Klub AKSB Impol 19 + 5. 51 16 + 4. 53 104 80
3. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje 18 + 6. 47 16  6. 47 94 65
4. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK 15 + 7. 43 12  7. 43 86 55