Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

12.05.2019, Celje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 193 od 240  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje /
Baš Urh 2010 AO Trbovlje 1:12,85
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne 5:26,20
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto 1:28,99
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice 2:03,00
Flis Jaka 2010 AK Ravne 0:53,39
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje 1:05,79
Guček Matic 2011 ŠPO PD Celje 1:00,06
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje 1:50,73
Jurko Brin 2010 ŠPO PD Celje 2:06,56
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik 1:17,76
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK 1:11,46
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol 1:04,34
Koroš Žiga 2011 AK Ravne 0:49,07
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB 1:26,28
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina 0:57,84
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje 0:55,68
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno 0:27,31
Močnik Maksim 2011 ŠPO PD Celje 1:46,14
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje 0:46,26
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno /
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno 0:55,45
Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje 1:03,33
Rebula Urh 2010 AK Ravne 0:40,39
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice 0:58,42
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol 5:27,98
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje 0:47,70
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Abram Katja 2010 PK Novo mesto 1:13,03
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj 1:26,30
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto 1:38,75
Bogović Nikita 2010 PK Rogaška Slatina 1:25,89
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina 1:27,98
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki 1:48,95
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje 0:27,54
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje 0:57,36
Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje 0:55,39
Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje 1:06,44
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje 1:09,26
Kokotec Taja 2011 ŠPO PD Celje 1:44,67
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje 1:15,38
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki 1:19,85
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje 1:16,31
Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje 1:18,68
Lapajne Katarina 2010 PD K2 1:03,39
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol 0:39,36
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki 1:18,73
Markovič Lisa 2011 ŠPO PD Celje 1:58,03
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj 1:09,28
Merkač Lena 2010 AK Ravne 1:16,59
Miklavc Nina 2010 PK Laško 0:59,18
Mirt Neli 2010 AK Ravne 1:33,98
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina 1:22,04
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki 1:28,67
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje 1:13,96
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice 1:14,39
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje 0:55,54
Štavt Nina 2010 PK Rimske Toplice 1:33,23
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol 0:40,61
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB 1:09,43
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje 1:39,92
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje 0:55,37
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje 1:08,77
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj 1:44,83
Starejši cicibani (2008/2009) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki 0:19,56 0:18,32 0:19,30 0:17,84 / 100
2. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek 0:23,79 0:17,66 0:22,65 0:18,24 / 80
3. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 0:22,97 0:23,98 0:22,78 / 0:21,44 65
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec 0:26,01 0:23,50 0:25,59 / 0:24,59 55
5. Krebs Aljaž 2008 PD K2 0:26,17 0:25,84 / / / 51
6. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina 0:27,70 0:30,87 / / / 47
7. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki 0:26,74 0:35,53 / / / 43
8. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 0:30,52 / / / / 40
9. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 0:30,77 / / / / 37
10. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 0:33,15 / / / / 34
11. Leskošek Miha 2008 PK Laško 0:38,47 / / / / 31
12. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB 0:38,73 / / / / 28
13. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 0:39,35 / / / / 26
14. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 0:40,53 / / / / 24
15. Orlčnik Vid 2009 PK Laško 0:41,34 / / / / 22
16. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 0:42,39 / / / / 20
17. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec 0:44,39 / / / / 18
18. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 0:44,80 / / / / 16
19. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol 0:48,67 / / / / 14
20. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje 0:53,46 / / / / 12
21. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice 0:54,15 / / / / 10
22. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice 1:04,22 / / / / 9
23. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol 1:04,30 / / / / 8
24. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice 1:18,72 / / / / 7
25. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina 1:23,91 / / / / 6
26. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina 1:35,67 / / / / 5
27. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki 1:37,28 / / / / 4
28. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje 5:24,92 / / / / 3
Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje / / / / / 0
Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje / / / / / 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 42 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Osmina finala
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec 0:23,52 0:29,16 0:24,09 0:22,28 0:23,13 / 100
2. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice 0:23,93 0:23,35 0:20,91 0:23,29 / 0:21,56 80
3. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno 0:26,95 0:29,88 0:29,30 0:29,41 / 0:32,83 65
4. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki 0:25,30 0:24,62 0:21,68 / / / 55
5. Spanžel Špela 2009 AK Ravne 0:30,76 0:25,78 0:23,83 / / / 51
6. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 0:26,81 0:27,16 0:25,07 / / / 47
7. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 0:35,76 0:30,56 / / / / 43
8. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje 0:38,93 0:31,10 / / / / 40
9. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje 0:37,36 0:31,53 / / / / 37
10. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol 0:33,36 0:32,40 / / / / 34
11. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec 0:34,85 0:33,42 / / / / 31
12. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina 0:33,59 0:33,94 / / / / 28
13. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki 0:39,52 0:35,56 / / / / 26
14. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje 0:20,21 5:11,02 / / / / 24
15. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki 0:40,11 / / / / / 22
16. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje 0:40,13 / / / / / 20
17. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje 0:42,55 / / / / / 18
18. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 0:50,90 / / / / / 16
19. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 0:51,37 / / / / / 14
20. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec 0:51,71 / / / / / 12
21. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje 0:52,48 / / / / / 10
22. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 0:53,28 / / / / / 9
23. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 0:53,87 / / / / / 8
24. Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice 0:56,04 / / / / / 7
25. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice 0:57,16 / / / / / 6
26. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice 0:58,54 / / / / / 5
27. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 1:01,30 / / / / / 4
28. Sluga Eva 2008 Posavski AK 1:03,54 / / / / / 3
29. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice 1:06,49 / / / / / 2
30. Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice 1:08,12 / / / / / 1
31. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta 1:09,20 / / / / / 0
32. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj 1:11,11 / / / / / 0
33. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje 1:11,69 / / / / / 0
34. Urbanica Eva 2009 Posavski AK 1:19,30 / / / / / 0
35. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje 1:25,11 / / / / / 0
36. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki 1:29,03 / / / / / 0
37. Gül Lara 2009 AK Ravne 1:35,26 / / / / / 0
38. Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje 1:45,49 / / / / / 0
39. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne 1:53,60 / / / / / 0
40. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 5:21,91 / / / / / 0
41. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice 5:28,79 / / / / / 0
42. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB 9:00,00 / / / / / 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje 0:19,81 0:19,62 / / / 100
2. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 0:20,48 0:20,25 / / / 80
3. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 0:20,71 / / / / 65
4. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 0:22,78 / / / / 55
5. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje 0:26,03 / / / / 51
6. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 0:26,41 / / / / 47
7. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 0:26,83 / / / / 43
8. Studnička Gaj 2007 PD K2 0:27,86 / / / / 40
9. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 0:29,10 / / / / 37
10. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice 0:31,02 / / / / 34
11. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 0:31,82 / / / / 31
12. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 0:32,78 / / / / 28
13. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno 0:36,41 / / / / 26
14. Rebula Vid 2006 AK Ravne 0:38,39 / / / / 24
15. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 0:38,61 / / / / 22
16. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB 0:39,28 / / / / 20
17. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol 0:41,39 / / / / 18
18. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina 0:44,23 / / / / 16
19. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice 0:52,76 / / / / 14
20. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 5:11,13 / / / / 12
21. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec 5:22,67 / / / / 10
Mlajše deklice (2006/2007) - 16 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Krebs Blažka 2007 PD K2 0:23,62 / / / / 100
2. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 0:25,31 / / / / 80
3. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 0:28,64 / / / / 65
4. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 0:30,78 / / / / 55
5. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 0:33,37 / / / / 51
6. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 0:37,44 / / / / 47
7. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 0:38,75 / / / / 43
8. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje 0:41,48 / / / / 40
9. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol 0:42,40 / / / / 37
10. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol 0:46,45 / / / / 34
11. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice 0:58,57 / / / / 31
12. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje 1:06,40 / / / / 28
13. Kozole Simona 2007 Posavski AK 1:06,68 / / / / 26
14. Vračun Špela 2007 Posavski AK 1:20,99 / / / / 24
15. Zalar Neja 2006 AK Ravne 5:22,89 / / / / 22
16. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice 5:39,89 / / / / 20
Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje / / / / / 0
Starejši dečki (2004/2005) - 9 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje 0:16,58 9:00,00 / 0:14,27 100
2. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek 0:16,92 0:16,57 / 0:19,33 80
3. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje 0:18,97 / / / 65
4. Božič Anže 2005 Posavski AK 0:23,80 / / / 55
5. Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje 0:33,10 / / / 51
6. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec 0:35,04 / / / 47
7. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj 0:36,20 / / / 43
8. Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB 0:47,08 / / / 40
9. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 5:08,44 / / / 37
Starejše deklice (2004/2005) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje 0:23,84 0:24,62 / / / 100
2. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje 0:25,67 / / / / 80
3. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 0:26,79 / / / / 65
4. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 0:32,77 / / / / 55
5. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 0:32,80 / / / / 51
6. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol 0:35,60 / / / / 47
7. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 0:37,09 / / / / 43
8. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek 0:40,37 / / / / 40
9. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer 0:41,31 / / / / 37
10. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB 0:44,46 / / / / 34
11. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj 0:46,85 / / / / 31
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje / / / / / 0
Juričan Maša 2004 Posavski AK / / / / / 0
Kadeti (2002/2003) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek 0:16,61 0:14,69 / 0:14,62 100
2. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec 0:20,33 / / / 80
3. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje 0:25,54 / / / 65
4. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 0:25,68 / / / 55
Kadetinje (2002/2003) - 1 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek 0:35,10 / / / 100