Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

16.03.2019, Trbovlje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 220 od 278  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje 37 + 33 vrh
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto 33 + 26 
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne 40 vrh 33 vrh
Dular Jaka 2010 PK Novo mesto 40 vrh 31 +
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto 33  21 
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice 37 + 33 vrh
Flis Jaka 2010 AK Ravne 40 vrh 33 vrh
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje 19 + 18 +
Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB 19 + 12 
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje 19 + 18 
Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno 40 vrh 33 vrh
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem 40 vrh 33 vrh
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje 40 vrh 33 vrh
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK 40 vrh 33 vrh
Koroš Žiga 2011 AK Ravne 40 vrh 33 vrh
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki NPL NPL
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB 40 vrh 33 vrh
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina 36  33 vrh
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje 40 vrh 33 vrh
Meh Anej 2011 AO Trbovlje 19  14 
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno 40 vrh 33 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje 40 vrh 33 vrh
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto 33 + 22 
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno 33  21 
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno 36  18 
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol 34  20 
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje 33  14 
Zmrzljak Erik 2010 AO Trbovlje 19  17 
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj 30  33 
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto 28  33 
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina 14  18 +
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki 25 + 19 +
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje 33 vrh 40 vrh
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje 33 vrh 40 vrh
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje 18  21 +
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje 33 vrh 34 +
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje 30 + 40 vrh
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje 29  32 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek 30  36 
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki 29 + 33 
Koželj Eva 2010 PK Novo mesto 29  33 
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem 30  34 
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol 33 vrh 40 vrh
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj 33 vrh 40 vrh
Merkač Lena 2010 AK Ravne 33 vrh 36 +
Miklavc Nina 2010 PK Laško 33 vrh 40 vrh
Mirt Neli 2010 AK Ravne 33 vrh 34 
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina 33 vrh 40 vrh
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki 22 + NPL
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem 32  33 
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice 24 + 40 vrh
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje 33 vrh 40 vrh
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje 23  19 
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje 25 + 19 
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj 28  33 
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje 33 vrh 40 vrh
Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje 33 vrh 40 vrh
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol 33 vrh 40 vrh
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB 33 vrh 33 
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje 33 vrh 40 vrh
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje 33  32 +
Verhovc Ajda 2010 PK Laško NPL NPL
Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem 19  19 
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj 18 + 34 
Starejši cicibani (2008/2009) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB 35 + 1. 90 26,5 + 7. 40 130 61,5 + + 100
2. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 35  3. 65 30 + 4. 55 120 80
3. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 31 + 5. 49 32 + 3. 65 114 65
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec 32 + 4. 55 29 + 5. 51 106 55
5. Orlčnik Vid 2009 PK Laško 31 + 5. 49 26,5 + 7. 40 89 51
6. Krebs Aljaž 2008 PD K2 29 + 8. 31,43 28  6. 47 78,43 47
7. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 29 + 8. 31,43 26,5 + 7. 40 71,43 43
8. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 30  7. 43 24 + 11. 25,17 68,17 40
9. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki 29 + 8. 31,43 24 + 11. 25,17 56,6 34
9. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 29 + 8. 31,43 24 + 11. 25,17 56,6 34
9. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki 29 + 8. 31,43 24 + 11. 25,17 56,6 34
12. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje 29 + 8. 31,43 22  18. 16 47,43 28
13. Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol 27 + 21. 10 25 + 10. 34 44 26
14. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje 29  15. 18 24 + 11. 25,17 43,17 23
14. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje 29  15. 18 24 + 11. 25,17 43,17 23
16. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje 29  15. 18 21 + 19. 8,88 26,88 18
16. Leskošek Miha 2008 PK Laško 29  15. 18 21 + 19. 8,88 26,88 18
16. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 29  15. 18 21 + 19. 8,88 26,88 18
19. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice 26  23. 7,5 24  17. 18 25,5 14
20. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje 28 + 20. 12 21 + 19. 8,88 20,88 12
21. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 26 + 22. 9 21 + 19. 8,88 17,88 10
22. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto 26  23. 7,5 21 + 19. 8,88 16,38 9
23. Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje 21  29. 2 21 + 19. 8,88 10,88 8
24. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice 19  30. 0,5 21 + 19. 8,88 9,38 7
25. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec 24  26. 4,5 21  27. 4 8,5 6
26. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno 25  25. 6 13  34. 0 6 5
27. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice 21 + 28. 3 19 + 28. 2,5 5,5 4
28. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje 24  26. 4,5 17 + 30. 0,33 4,83 3
29. Milič Jon 2008 PD Ljutomer 19  30. 0,5 19 + 28. 2,5 3 2
30. Lotrič Filip 2009 PK Rogaška Slatina 18 + 32. 0 17 + 30. 0,33 0,33 0,5
30. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki 18 + 32. 0 17 + 30. 0,33 0,33 0,5
32. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol 18  34. 0 15  33. 0 0 0
Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 48 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice 30 + 2. 66,67 34 + 1. 90 156,67 64 + + 100
2. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki 30  5. 51 32 + 5. 47 98 80
3. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec 26,5 + 9. 30 34  3. 65 95 65
4. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec 28 + 7. 43 32 + 5. 47 90 55
5. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 29  6. 47 29 + 10. 27,5 74,5 51
6. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki 28  8. 40 29 + 10. 27,5 67,5 47
7. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 26,5 + 9. 30 29 + 10. 27,5 57,5 41,5
7. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje 26,5 + 9. 30 29 + 10. 27,5 57,5 41,5
9. Spanžel Špela 2009 AK Ravne 26,5 + 9. 30 29  16. 20 50 37
10. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje 22 + 20. 11 30 + 9. 37 48 34
11. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 22  22. 7,5 31 + 8. 40 47,5 31
12. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno 24 + 15. 19 29 + 10. 27,5 46,5 28
13. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 26,5 + 9. 30 26 + 17. 14 44 26
14. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol 24 + 15. 19 26 + 17. 14 33 23
14. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki 24 + 15. 19 26 + 17. 14 33 23
16. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje 24  19. 14 26  22. 7 21 20
17. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice 21 + 26. 1,67 26 + 17. 14 15,67 18
18. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice 22  22. 7,5 26  22. 7 14,5 15
18. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje 22  22. 7,5 26  22. 7 14,5 15
20. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje 22  22. 7,5 25 + 27. 4 11,5 12
21. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje 22 + 20. 11 19 + 36. 0 11 10
22. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice 21 + 26. 1,67 26  22. 7 8,67 8,5
22. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 21 + 26. 1,67 26  22. 7 8,67 8,5
24. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice 21 + 26. 1,67 21 + 28. 2 3,67 6,5
24. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina 21 + 26. 1,67 21 + 28. 2 3,67 6,5
26. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 15 + 46. 0 21 + 28. 2 2 5
27. Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje 21 + 26. 1,67 20  35. 0 1,67 2,5
27. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje 21 + 26. 1,67 19  39. 0 1,67 2,5
27. Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje 21 + 26. 1,67 18 + 41. 0 1,67 2,5
27. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice 21 + 26. 1,67 19  39. 0 1,67 2,5
31. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje 21  35. 0 18  46. 0 0 0
31. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje 21  35. 0 18  46. 0 0 0
31. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje 18  41. 0 21  31. 0 0 0
31. Glavan Taja 2009 PAK - ŠPO Brežice 15  48. 0 18  46. 0 0 0
31. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina 13,5  51. 0 16  52. 0 0 0
31. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj 14 + 50. 0 18 + 41. 0 0 0
31. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 17  45. 0 18  46. 0 0 0
31. Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB 15  48. 0 21  31. 0 0 0
31. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje 21  35. 0 18 + 41. 0 0 0
31. Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem 10 + 53. 0 16  52. 0 0 0
31. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina 11  52. 0 17  51. 0 0 0
31. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB 17 + 43. 0 18 + 41. 0 0 0
31. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice 21  35. 0 21  31. 0 0 0
31. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje 21  35. 0 19 + 36. 0 0 0
31. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto 18  41. 0 19 + 36. 0 0 0
31. Urbanica Eva 2009 Posavski AK 17 + 43. 0 18  46. 0 0 0
31. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec 15 + 46. 0 18 + 41. 0 0 0
31. Zeme Ana 2009 PK Laško 21  35. 0 21  31. 0 0 0
Oberč Ana Li 2009 AO Trbovlje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec NPL / 0 NPL / 0 0 0
Sluga Eva 2008 Posavski AK NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 27 + 8. 29,11 25 + 8. 32,67 61,78 52 + + 90
1. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 27 + 8. 29,11 25 + 8. 32,67 61,78 52 + + 90
3. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 28  7. 43 22 + 16. 14,14 57,14 65
4. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 27 + 8. 29,11 23 + 14. 23 52,11 55
5. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 27 + 8. 29,11 22 + 16. 14,14 43,25 51
6. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 27 + 8. 29,11 21 + 23. 8 37,11 47
7. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 25  22. 9 23 + 14. 23 32 43
8. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 27  17. 15 22 + 16. 14,14 29,14 38,5
8. Rebula Vid 2006 AK Ravne 27  17. 15 22 + 16. 14,14 29,14 38,5
10. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 23 + 26. 5 22 + 16. 14,14 19,14 34
11. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol 25 + 21. 10 20 + 24. 7 17 31
12. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 24  23. 7 18 + 25. 6 13 28
13. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB 24  23. 7 18  26. 4,5 11,5 26
14. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno 23  27. 4 18  26. 4,5 8,5 24
15. Hribar Mark 2006 PK Novo mesto 20  29. 2 16,5  28. 3 5 22
16. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 22 + 28. 3 11,5  30. 1 4 20
17. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice 19  30. 1 11,5 + 29. 2 3 18
Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2006/2007) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 28 + 6. 47 33 + 2. 80 127 61 + + 100
2. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje 25 + 8. 38,5 28 + 5. 51 89,5 80
3. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 22 + 11. 28,33 25 + 10. 31 59,33 60
3. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 22 + 11. 28,33 25 + 10. 31 59,33 60
5. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB 20 + 14. 24 23 + 14. 20 44 51
6. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 22 + 11. 28,33 20 + 22. 7 35,33 47
7. Krebs Blažka 2007 PD K2 17 + 18. 14 23 + 14. 20 34 41,5
7. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 17 + 18. 14 23 + 14. 20 34 41,5
9. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 20  15. 21 21  21. 10 31 37
10. Zalar Neja 2006 AK Ravne 16 + 21. 7,5 23 + 14. 20 27,5 34
11. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem 18  17. 18 20 + 22. 7 25 31
12. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki 16 + 21. 7,5 21 + 19. 13 20,5 28
13. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice 16 + 21. 7,5 20 + 22. 7 14,5 25
13. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje 16 + 21. 7,5 20 + 22. 7 14,5 25
15. Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje 17 + 18. 14 19 + 30. 0,25 14,25 22
16. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice 11 + 30. 0,25 21 + 19. 13 13,25 20
17. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje 12 + 28. 3 20 + 22. 7 10 18
18. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško 16 + 21. 7,5 19 + 30. 0,25 7,75 16
19. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto 16 + 21. 7,5 14  36. 0 7,5 14
20. Kozole Simona 2007 Posavski AK 13 + 27. 4 19 + 30. 0,25 4,25 12
21. Bevc Zala 2006 AO Trbovlje 11 + 30. 0,25 20  27. 3 3,25 9,5
21. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB 11 + 30. 0,25 20  27. 3 3,25 9,5
23. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje 11  34. 0 20  27. 3 3 8
24. Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje 12  29. 2 19  34. 0 2 7
25. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje 11 + 30. 0,25 19 + 30. 0,25 0,5 6
26. Zeme Eva 2007 PK Laško 11  34. 0 18  35. 0 0 5
Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2004/2005) - 8 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje 22 + 5. 49 30 + 4. 55 104 52 + + 100
2. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 22 + 5. 49 24 + 9. 37 86 80
3. Božič Anže 2005 Posavski AK 21 + 7. 43 28 + 8. 40 83 65
4. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek 18 + 11. 31 30  5. 51 82 55
5. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj 20 + 8. 38,5 24  10. 34 72,5 51
6. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec 19  10. 34 20 + 11. 31 65 47
7. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec 13 + 12. 28 17  12. 28 56 43
8. Čoklc Tadej 2004 AO Trbovlje 13  13. 26 13 + 13. 26 52 40
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2004/2005) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 28 + 9. 37 21 + 8. 40 77 49 + + 100
2. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol 24 + 11. 31 20 + 9. 37 68 80
3. Žvan Ana 2004 AK Ravne 27  10. 34 18 + 10. 28,6 62,6 65
4. Juričan Maša 2004 Posavski AK 20 + 12. 28 18 + 10. 28,6 56,6 55
5. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje 20  13. 24 18 + 10. 28,6 52,6 51
6. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 20  13. 24 14 + 15. 22 46 47
7. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB 20  13. 24 13 + 16. 17 41 43
8. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto 19 + 16. 19 13 + 16. 17 36 40
9. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 6 + 25. 6 18 + 10. 28,6 34,6 37
10. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj 19 + 16. 19 12 + 20. 12 31 34
11. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer 13 + 18. 12,2 13 + 16. 17 29,2 29,5
11. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje 13 + 18. 12,2 13 + 16. 17 29,2 29,5
13. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina 13 + 18. 12,2 11 + 21. 9,5 21,7 26
14. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek 13 + 18. 12,2 10 + 23. 8 20,2 24
15. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol 13 + 18. 12,2 9 + 25. 6 18,2 22
16. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem 11  24. 7 11 + 21. 9,5 16,5 20
17. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje 13  23. 8 10  24. 7 15 18
Kadeti (2002/2003) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec 26 + 5. 47 33  7. 43 90 59 + 100
2. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 25 + 8. 35,5 31 + 9. 37 72,5 80
3. Saje Simon 2002 PK Novo mesto 25 + 8. 35,5 30  10. 34 69,5 65
4. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje 20 + 12. 28 28 + 11. 29,5 57,5 55
5. Čeh Dominik 2003 ŠAO Velenje 17 + 14. 24 22 + 13. 26 50 49
5. Gošnik Svit 2002 ŠAO Velenje 18 + 13. 26 20 + 14. 24 50 49
7. Radež Matija 2002 PK Novo mesto 15 + 15. 22 19  15. 22 44 43
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol NPL / 0 NPL / 0 0 0
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (2002/2003) - 3 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 19 + 9. 37 18 + 7. 41,5 78,5 37 + + 100
2. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice 20  8. 40 13 + 10. 34 74 80
3. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec 13  10. 34 16 + 9. 37 71 65