Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

07.04.2019, Vojnik

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 255 od 314  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje 17 + 18 +
Baš Urh 2010 AO Trbovlje 31 + 32 vrh
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto 17  21 
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne 31 + 32 vrh
Dular Jaka 2010 PK Novo mesto 18  32 vrh
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice 17 + 18 +
Flis Jaka 2010 AK Ravne 31 + 32 vrh
Guček Matic 2011 ŠPO PD Celje 17  29 +
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje 17  18 +
Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno 22 + NPL
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem 17 + 24 +
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik 22  32 vrh
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje 31 + 32 vrh
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK 17  30 +
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol 31  32 vrh
Kolar Gašper 2010 ŠPO PD Celje 12 
Koroš Žiga 2011 AK Ravne 33 vrh 32 vrh
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki 12  10 +
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB 31  32 vrh
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina 30 + 32 vrh
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje 17 + 32 vrh
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno 31 + 32 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje 31 + 32 vrh
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto 17  18 +
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno 19 + 21 +
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno 17 + 30 +
Rebula Urh 2010 AK Ravne 31  32 vrh
Uratnik Bor 2010 PK Laško 17  32 vrh
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol 17 + 32 vrh
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje 17 + 18 +
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 46 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj 21 + 17 
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto 23  17 
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina 22  18 
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki 21 + 17 +
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje 32 vrh 33 vrh
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje 32 vrh 31 +
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje 32 vrh 31 +
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje 32 vrh 17 +
Herman Ema 2011 ŠD Pajki 18 + 17 
Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje NPL NPL
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje 28 + 22 
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje 15  17 
Kopitar Neža 2010 PK Beta 24  17 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek 32 vrh 22 +
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki 21 + 17 
Koželj Eva 2010 PK Novo mesto 24 + 17 
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem 18 + 17 +
Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje 12 
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje 18  12 
Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje 10  14 +
Lapajne Katarina 2010 PD K2 12 + 22 
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki 18 + 17 +
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj 32 vrh 31 +
Merkač Lena 2010 AK Ravne 18 + 26 
Miklavc Nina 2010 PK Laško 30  22 +
Mirt Neli 2010 AK Ravne 19  17 +
Modic Nika 2010 PK Rifnik 23 + 17 +
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina 32 vrh 26 +
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem 16 + 12 
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje 18 + 22 +
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice 28 + 17 +
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje 30 + 22 
Skale Lara 2010 ŠPO PD Celje 10  9 +
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje 12 
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje 15  12 +
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj 32 vrh 31 +
Štavt Nina 2010 PK Rimske Toplice 15  9 +
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje 32 vrh 31 +
Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje 32 vrh 31 +
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol 32 vrh 31 +
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB 30 + 28 +
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje 28 + 22 +
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje 32 vrh 31 
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje 18 + 23 
Verhovc Ajda 2010 PK Laško 10 + 9 +
Vranc Vita 2011 ŠD Pajki 18 + 15 
Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem NPL NPL
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj 24  17 
Starejši cicibani (2008/2009) - 38 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB 30 + 1. 75 30  3. 65 140 60 + 100
2. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 30 + 1. 75 27 + 7. 43 118 80
3. Orlčnik Vid 2009 PK Laško 29 + 5. 51 29 + 4. 53 104 65
4. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki 27 + 6. 45 29 + 4. 53 98 55
5. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec 27 + 6. 45 28 + 6. 47 92 51
6. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje 26  9. 37 27  8. 40 77 47
7. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 27  8. 40 26 + 9. 30 70 43
8. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje 25 + 10. 31 26 + 9. 30 61 38,5
8. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 25 + 10. 31 26 + 9. 30 61 38,5
10. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek 25  13. 23 26 + 9. 30 53 34
11. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 21 + 17. 18 26 + 9. 30 48 31
12. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje 25  13. 23 26  15. 22 45 28
13. Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje 18 + 19. 14 26 + 9. 30 44 26
14. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 25  13. 23 25 + 16. 19 42 24
15. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki 25 + 10. 31 18 + 22. 7,5 38,5 22
16. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 25  13. 23 24 + 19. 13 36 20
17. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje 20  18. 16 25  18. 16 32 18
18. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice 15 + 23. 5,5 25 + 16. 19 24,5 16
19. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice 16 + 20. 10,33 24 + 19. 13 23,33 14
20. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto 16 + 20. 10,33 18 + 22. 7,5 17,83 11
20. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje 16 + 20. 10,33 18 + 22. 7,5 17,83 11
22. Kovačič Lovšin Jakob 2009 PK Novo mesto 15 + 23. 5,5 18 + 22. 7,5 13 9
23. Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje 15 + 23. 5,5 17  26. 4,5 10 7,5
23. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol 10 + 33. 0 19  21. 10 10 7,5
25. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno 15 + 23. 5,5 16  28. 2,5 8 6
26. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki 15 + 23. 5,5 15 + 30. 1 6,5 5
27. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec 14 + 29. 1 17  26. 4,5 5,5 3,5
27. Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki 15 + 23. 5,5 12 + 32. 0 5,5 3,5
29. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina 14 + 29. 1 16  28. 2,5 3,5 2
30. Leskošek Miha 2008 PK Laško 14 + 29. 1 NPL / 0 1 1
31. Halec Tine 2008 PD Ljutomer 10 + 33. 0 NPL / 0 0 0
31. Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol 40. 0 NPL / 0 0 0
31. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina 7 + 37. 0 7 + 36. 0 0 0
31. Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno 10 + 33. 0 35. 0 0 0
31. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice 38. 0 37. 0 0 0
31. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice 11  32. 0 13  31. 0 0 0
31. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol 38. 0 11  34. 0 0 0
31. Župnek Miha 2008 ŠD Pajki 10 + 33. 0 12 + 32. 0 0 0
Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Krebs Aljaž 2008 PD K2 NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 51 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec 30  1. 90 29 + 2. 50,22 140,22 59 + 100
2. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice 27  4. 49 29 + 2. 50,22 99,22 72,5
2. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki 27  4. 49 29 + 2. 50,22 99,22 72,5
4. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 28 + 3. 65 27 + 12. 26 91 55
5. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 43,6
5. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 43,6
5. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 43,6
5. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 43,6
5. Spanžel Špela 2009 AK Ravne 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 43,6
10. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice 27  4. 49 26  15. 20 69 34
11. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno 26 + 8. 29,11 27 + 12. 26 55,11 31
12. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 26 + 8. 29,11 26  15. 20 49,11 28
13. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki 26 + 8. 29,11 25 + 18. 16 45,11 26
14. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 23 + 21. 9,5 27 + 12. 26 35,5 24
15. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 23 + 21. 9,5 19 + 23. 7,5 17 22
16. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 18 + 23. 6 21  21. 10 16 20
17. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina 24 + 18. 14 15 + 28. 1,2 15,2 18
18. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol 18 + 23. 6 20  22. 9 15 16
19. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki 18  28. 2,5 21 + 20. 12 14,5 14
20. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta 24 + 18. 14 10 + 39. 0 14 10,33
20. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec 16 + 33. 0 25  19. 14 14 10,33
20. Sluga Eva 2008 Posavski AK 24 + 18. 14 14 + 33. 0 14 10,33
23. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice 18 + 23. 6 18 + 25. 6 12 8
24. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje 18 + 23. 6 16 + 26. 5 11 7
25. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice 17 + 30. 0,33 19 + 23. 7,5 7,83 6
26. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje 18 + 23. 6 10 + 39. 0 6 5
27. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje 12  41. 0 16  27. 4 4 4
28. Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje 18  28. 2,5 13  35. 0 2,5 3
29. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto 17 + 30. 0,33 15 + 28. 1,2 1,53 2
30. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje 12 + 39. 0 15 + 28. 1,2 1,2 0,33
30. Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje 11 + 45. 0 15 + 28. 1,2 1,2 0,33
30. Povše Nina 2009 ŠD Pajki 16  35. 0 15 + 28. 1,2 1,2 0,33
33. Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice 17 + 30. 0,33 7 + 49. 0 0,33 0
34. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje 12  41. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje 15 + 37. 0 13  35. 0 0 0
34. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje 12 + 39. 0 7 + 49. 0 0 0
34. Glavan Taja 2009 PAK - ŠPO Brežice 11 + 45. 0 14  34. 0 0 0
34. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina 12  41. 0 52. 0 0 0
34. Gül Lara 2009 AK Ravne 53. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 12  41. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje 11 + 45. 0 7 + 49. 0 0 0
34. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice 11 + 45. 0 52. 0 0 0
34. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki 11 + 45. 0 12  38. 0 0 0
34. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina 10  51. 0 52. 0 0 0
34. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice 53. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB 15  38. 0 13  35. 0 0 0
34. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice 16  35. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB 55. 0 52. 0 0 0
34. Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice 9 + 52. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec 16 + 33. 0 10 + 39. 0 0 0
34. Zeme Ana 2009 PK Laško 11 + 45. 0 8 + 48. 0 0 0
Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB NPL / 0 NPL / 0 0 0
Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 26 + 7. 38,5 23 + 7. 37 75,5 49 + + 100
2. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 23  14. 23 22 + 13. 26 49 80
3. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 21 + 19. 10 23 + 7. 37 47 65
4. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 22  17. 17 22  14. 23 40 55
5. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 22 + 16. 20 19 + 16. 19 39 51
6. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 23  14. 23 18 + 20. 12 35 47
7. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje 21 + 19. 10 19  18. 15 25 41,5
7. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol 21 + 19. 10 19  18. 15 25 41,5
9. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje 22  17. 17 16 + 21. 7,5 24,5 37
10. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 21 + 19. 10 16 + 21. 7,5 17,5 32,5
10. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 21 + 19. 10 16 + 21. 7,5 17,5 32,5
12. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno 21  25. 6 16 + 21. 7,5 13,5 28
13. Rebula Vid 2006 AK Ravne 21 + 19. 10 16  27. 3 13 26
14. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 20 + 26. 5 16 + 21. 7,5 12,5 24
15. Kopitar Jernej 2007 PK Beta 18  27. 4 16 + 21. 7,5 11,5 22
16. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina 15 + 28. 3 16  27. 3 6 20
17. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 14 + 29. 2 16  27. 3 5 18
18. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec 13 + 30. 0,33 15  30. 0,33 0,66 15
18. Majcen Miha 2007 ŠPO PD Celje 13 + 30. 0,33 15  30. 0,33 0,66 15
20. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice 13  33. 0 15  30. 0,33 0,33 11
20. Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki 13 + 30. 0,33 5 + 33. 0 0,33 11
22. Luc Domen 2006 ŠD Pajki 34. 0 34. 0 0 9
Hribar Mark 2006 PK Novo mesto NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2006/2007) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 24 + 4. 49 23 + 6. 45 94 47 + + 100
2. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje 24  8. 37 23 + 6. 45 82 80
3. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 23 + 11. 28,33 22  10. 32,5 60,83 65
4. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 23 + 11. 28,33 21 + 12. 26 54,33 55
5. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB 23  14. 22 21 + 12. 26 48 49
5. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 23  14. 22 21 + 12. 26 48 49
7. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje 16 + 17. 11,11 19  17. 18 29,11 43
8. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 23  14. 22 15  24. 7 29 40
9. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice 16 + 17. 11,11 18  18. 14 25,11 35,5
9. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje 16 + 17. 11,11 18  18. 14 25,11 35,5
11. Krebs Blažka 2007 PD K2 16  26. 2,5 20  16. 20 22,5 31
12. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 16 + 17. 11,11 16  22. 8,5 19,61 28
13. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem 16  26. 2,5 18  18. 14 16,5 26
14. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki 16 + 17. 11,11 13 + 27. 2 13,11 22
14. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB 16 + 17. 11,11 13 + 27. 2 13,11 22
14. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje 16 + 17. 11,11 13 + 27. 2 13,11 22
17. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto 16 + 17. 11,11 7 + 35. 0 11,11 18
18. Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje 16  26. 2,5 16  22. 8,5 11 16
19. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice 16  26. 2,5 14 + 25. 5,5 8 13
19. Rainer Liza 2006 Posavski AK 16  26. 2,5 14 + 25. 5,5 8 13
21. Zalar Neja 2006 AK Ravne 16  26. 2,5 13 + 27. 2 4,5 10
22. Kozole Simona 2007 Posavski AK 36. 0 13 + 27. 2 2 9
23. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice 11 + 34. 0 13  32. 0 0 6
23. Testaniere Klea 2007 PK Rifnik 15  32. 0 13  32. 0 0 6
23. Vračun Špela 2007 Posavski AK 5 + 37. 0 37. 0 0 6
23. Zeme Eva 2007 PK Laško 11  35. 0 10 + 34. 0 0 6
23. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol 15  32. 0 7 + 35. 0 0 6
Starejši dečki (2004/2005) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Božič Anže 2005 Posavski AK 15 + 2. 66,67 20  7. 41,5 108,17 35 + 100
2. Zimšek Jakob 2005 ŠD Pajki 13 + 6. 45 20 + 2. 59,6 104,6 72,5
2. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje 13 + 6. 45 20 + 2. 59,6 104,6 72,5
4. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 8 + 12. 26 17 + 9. 37 63 55
5. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek 11. 31 14 + 11. 31 62 51
6. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec 8 + 12. 26 11 + 13. 24 50 47
7. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje 15. 20 11 + 13. 24 44 43
8. Povše Luka 2005 ŠD Pajki 15. 20 11  16. 20 40 40
9. Horn Lan 2004 PD Ljutomer 15. 20 9 + 17. 18 38 37
10. Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD 18. 16 6 + 18. 16 32 34
Starejše deklice (2004/2005) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 11 + 5. 36,1 15 + 7. 43 79,1 26 + + 100
2. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 11 + 5. 36,1 12 + 8. 37 73,1 66,67
2. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol 11 + 5. 36,1 12 + 8. 37 73,1 66,67
2. Žvan Ana 2004 AK Ravne 11 + 5. 36,1 12 + 8. 37 73,1 66,67
5. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje 11 + 5. 36,1 12  11. 31 67,1 51
6. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol 11 + 5. 36,1 8 + 12. 27 63,1 45
6. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 11 + 5. 36,1 8 + 12. 27 63,1 45
8. Juričan Maša 2004 Posavski AK 11 + 5. 36,1 19. 13 49,1 40
9. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto 9 + 15. 19 14. 23 42 35,5
9. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje 9 + 15. 19 14. 23 42 35,5
11. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj 9 + 15. 19 7 + 16. 18 37 31
12. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer 19. 14 7 + 16. 18 32 28
13. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček 9 + 15. 19 4 + 22. 8 27 26
14. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 24. 7 7 + 16. 18 25 24
15. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje 26. 5 19. 13 18 21
15. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina 7 + 20. 12 25. 6 18 21
17. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB 6 + 21. 9 4 + 22. 8 17 18
18. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem 4 + 25. 6 5 + 21. 10 16 16
19. Luc Anja 2004 ŠD Pajki 6 + 21. 9 3 + 26. 5 14 14
20. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer 6 + 21. 9 27. 4 13 12
21. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek 2 + 27. 4 4 + 22. 8 12 10
Kadeti (2002/2003) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 20 + 9. 35,5 20 + 8. 35,5 71 40 + + 100
2. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec 19 + 11. 31 20 + 8. 35,5 66,5 80
3. Saje Simon 2002 PK Novo mesto 16  12. 28 17 + 12. 28 56 65
4. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje 12 + 13. 26 13 + 13. 26 52 55
5. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek 9 + 14. 23 13  14. 24 47 51
6. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno 9 + 14. 23 11 + 15. 22 45 47
Kadetinje (2002/2003) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 11 + 5. 43,6 10. 34 77,6 19 + 100
2. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec 2 + 11. 29,5 8 + 9. 37 66,5 80
3. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice 8 + 10. 34 6 + 11. 31 65 65
4. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek 2 + 11. 29,5 2 + 12. 28 57,5 55