Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

16.02.2020, Vojnik

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 235 od 286  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2011/2012) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje 31 + 24 
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto 36 vrh 27 +
Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice 23  11 +
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice 36 vrh 29 +
Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje 20  11 +
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje 36 vrh 33 vrh
Koroš Žiga 2011 AK Ravne 36 vrh 33 vrh
Koštomaj Gal 2011 ŠPO PD Celje 23 + 19 +
Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek 18  11 
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto 19  26 +
Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje 19  24 +
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice 16 + 19 +
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol 33 + 26 +
Živec Svit 2011 PK Klajmber NPL NPL
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Višina 2
Ambrož Ema 2011 ŠPO PD Celje 14 + 15 
Böhm Sara 2012 PK Klajmber 26  22 +
Cimperšek Eva 2012 ŠPO PD Celje 16 + 20 
Dražumerič Sofija 2012 ŠPO PD Celje 31 + 36 vrh
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje 19 + 34 +
Hojnik Božič Zala 2012 ŠPO APD Kozjak MB 16 + 18 +
Knez Katarina 2012 PK Rimske Toplice 19 + 36 vrh
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje 26  22 
Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje 12  16 
Kovač Ajda 2012 ŠPS PD Mozirje 24  36 vrh
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki 19 + 33 
Mirt Loni 2012 AK Ravne 26  24 
Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje 26 + 36 vrh
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina 26 + 36 vrh
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki 33 vrh 36 vrh
Oman Nika 2012 ŠD Pajki 19  19 
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje 19 + 36 vrh
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice 19 + 23 +
Rosenstein Trine 2012 ŠPS PD Mozirje 14  18 
Skok Ula 2012 PD Ljutomer 15 + 18 
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje 26 + 19 +
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje 22  36 vrh
Škoberne Julija 2011 AO Trbovlje 26 + 36 vrh
Šmid Razboršek Ajda 2012 PK Slovenske Konjice 11 + 19 +
Štrancar Tina 2012 ŠAO Velenje 11 + 18 
Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber 19 + 21 +
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol 33 vrh 36 vrh
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje 19 + 19 
Ulaga Tjaša 2012 ŠPO PD Celje NPL NPL
Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje 11 + 15 
Vranc Vita 2011 ŠD Pajki 18  19 +
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj 19  24 +
Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek 18 + 28 +
Starejši cicibani (2009/2010) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Rajšek Matej 2009 PK Klajmber 23 + 5. 33,58 37 vrh 1. 100 133,58 60 + vrh 100
2. Flis Jaka 2010 AK Ravne 24  3. 60 28 + 2. 62,75 122,75 80
3. Orlčnik Vid 2009 PK Laško 26 + 2. 80 20 + 13. 18 98 65
4. Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj 23 + 5. 33,58 28 + 2. 62,75 96,33 53
4. Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje 23 + 5. 33,58 28 + 2. 62,75 96,33 53
6. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 23 + 5. 33,58 28  6. 45 78,58 45
6. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 23 + 5. 33,58 28  6. 45 78,58 45
8. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki 24  3. 60 20 + 13. 18 78 40
9. Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol 23 + 5. 33,58 27 + 8. 37 70,58 37
10. Dretnik Matevž 2010 AK Ravne 23 + 5. 33,58 27  11. 29,5 63,08 34
11. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 27,25
11. Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 27,25
11. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 27,25
11. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 27,25
15. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina 17 + 22. 9 27 + 8. 37 46 22
16. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec 17  23. 7 27  11. 29,5 36,5 20
17. Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje 23  17. 17 20 + 13. 18 35 18
18. Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina 22 + 19. 14 20 + 13. 18 32 16
19. Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice 23  17. 17 20  22. 8 25 14
20. Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno 15  27. 4 20 + 13. 18 22 12
21. Remic Matic 2010 PK Klajmber 17  23. 7 20  22. 8 15 9,5
21. Umek Gal 2009 Posavski AK 17  23. 7 20  22. 8 15 9,5
23. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 21  21. 10 19  26. 4,5 14,5 8
24. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje 22  20. 12 14 + 31. 0 12 7
25. Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje 16  26. 5 19  26. 4,5 9,5 6
26. Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje 11 + 30. 0,33 19 + 25. 6 6,33 5
27. Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber 12  29. 2 16 + 28. 3 5 4
28. Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer 13  28. 3 32. 0 3 3
29. Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje 11 + 30. 0,33 15 + 29. 2 2,33 2
30. Makovec Jan 2010 PK Novo mesto 11  33. 0 15  30. 1 1 1
31. Erpič Bine 2010 PK Novo mesto 11 + 30. 0,33 5 + 33. 0 0,33 0
Ribič Luka 2010 PK Klajmber NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2009/2010) - 61 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje 28 + 1. 63 30 + 1. 100 163 58 + + 100
2. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 28 + 1. 63 27 + 2. 80 143 80
3. Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol 28 + 1. 63 23 + 6. 33,2 96,2 65
4. Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje 27 + 9. 32,5 24 + 5. 51 83,5 55
5. Spanžel Špela 2009 AK Ravne 27  13. 26 26  4. 55 81 51
6. Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno 28  8. 40 23 + 6. 33,2 73,2 47
7. Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj 27 + 9. 32,5 23 + 6. 33,2 65,7 41,5
7. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 27 + 9. 32,5 23 + 6. 33,2 65,7 41,5
9. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje 20 + 14. 15,3 23 + 6. 33,2 48,5 34
9. Kmet Tara 2009 ŠD Pajki 20 + 14. 15,3 23 + 6. 33,2 48,5 34
9. Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol 20 + 14. 15,3 23 + 6. 33,2 48,5 34
12. Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj 20 + 14. 15,3 23  16. 17 32,3 26
12. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 20 + 14. 15,3 23  16. 17 32,3 26
12. Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje 20 + 14. 15,3 23  16. 17 32,3 26
15. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki 20 + 14. 15,3 22 + 20. 9,75 25,05 21
15. Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice 20 + 14. 15,3 22 + 20. 9,75 25,05 21
17. Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki 20 + 14. 15,3 22  24. 6 21,3 18
18. Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice 20 + 14. 15,3 15  42. 0 15,3 16
19. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol 20  24. 2,8 22 + 20. 9,75 12,55 14
20. Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje 20  24. 2,8 22  24. 6 8,8 11
20. Lapajne Katarina 2010 PD K2 20  24. 2,8 22  24. 6 8,8 11
22. Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB 20  24. 2,8 18  29. 1,5 4,3 9
23. Bobič Ema 2010 PK Novo mesto 19 + 34. 0 18 + 27. 3,5 3,5 7,5
23. Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice 19  36. 0 18 + 27. 3,5 3,5 7,5
25. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje 20  24. 2,8 16 + 33. 0 2,8 3,5
25. Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto 20  24. 2,8 15 + 40. 0 2,8 3,5
25. Javornik Lina 2009 PK Klajmber 20  24. 2,8 12  53. 0 2,8 3,5
25. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje 20  24. 2,8 17 + 31. 0 2,8 3,5
25. Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber 20  24. 2,8 17 + 31. 0 2,8 3,5
25. Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje 20  24. 2,8 14 + 46. 0 2,8 3,5
31. Merkač Lena 2010 AK Ravne 18 + 44. 0 18  29. 1,5 1,5 0
32. Abram Katja 2010 PK Novo mesto 17  49. 0 13 + 52. 0 0 0
32. Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek 13 + 58. 0 14  48. 0 0 0
32. Dežman Zana 2010 PD Ljutomer 7 + 63. 0 11 + 55. 0 0 0
32. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje 13 + 58. 0 14 + 46. 0 0 0
32. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina 14 + 54. 0 14  48. 0 0 0
32. Gül Lara 2009 AK Ravne 19  36. 0 15  42. 0 0 0
32. Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje 10  62. 0 9 + 58. 0 0 0
32. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 14  56. 0 10 + 57. 0 0 0
32. Jan Tjaša 2009 PK Klajmber 19  36. 0 14  48. 0 0 0
32. Japelj Manca 2010 ŠPO PD Črnomelj 19  36. 0 16 + 33. 0 0 0
32. Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec 19 + 34. 0 16 + 33. 0 0 0
32. Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek 17 + 46. 0 8 + 59. 0 0 0
32. Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek 16  50. 0 15  42. 0 0 0
32. Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer 14  56. 0 11 + 55. 0 0 0
32. Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje 64. 0 61. 0 0 0
32. Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje 11  61. 0 67. 0 0 0
32. Kurnik Eva 2009 PK Klajmber 19  36. 0 14  48. 0 0 0
32. Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje 6 + 66. 0 7 + 64. 0 0 0
32. Lah Monika 2009 PK Novo mesto 19  36. 0 15  42. 0 0 0
32. Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina 15  52. 0 16 + 33. 0 0 0
32. Lupše Eva 2010 ŠD Pajki 13 + 58. 0 15 + 40. 0 0 0
32. Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice 19  36. 0 16 + 33. 0 0 0
32. Mirt Neli 2010 AK Ravne 15  52. 0 61. 0 0 0
32. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice 15 + 51. 0 16 + 33. 0 0 0
32. Repič Nikolina 2010 PD K2 14 + 54. 0 8 + 59. 0 0 0
32. Rojs Maruša 2009 PK Klajmber 18  45. 0 12  53. 0 0 0
32. Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček 64. 0 7 + 64. 0 0 0
32. Strojin Taja 2010 ŠPO PD Celje 5 + 67. 0 7 + 64. 0 0 0
32. Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje 17 + 46. 0 16 + 33. 0 0 0
32. Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje 17 + 46. 0 61. 0 0 0
Povše Nina 2009 ŠD Pajki NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2007/2008) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 23 + 5. 32,38 37 vrh 1. 66,33 98,71 60 + vrh 100
2. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 23 + 5. 32,38 30 + 8. 40 72,38 80
3. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 23 + 5. 32,38 29  9. 37 69,38 65
4. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje 23 + 5. 32,38 28 + 10. 32,5 64,88 53
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec 23 + 5. 32,38 28 + 10. 32,5 64,88 53
6. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 23 + 5. 32,38 27 + 12. 27 59,38 45
6. Resnik Anžej 2007 Posavski AK 23 + 5. 32,38 27 + 12. 27 59,38 45
8. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje 23 + 5. 32,38 27  14. 24 56,38 40
9. Krebs Aljaž 2008 PD K2 23 + 5. 32,38 20 + 16. 14,14 46,52 34
9. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek 23 + 5. 32,38 20 + 16. 14,14 46,52 34
9. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 23 + 5. 32,38 20 + 16. 14,14 46,52 34
12. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 21 + 20. 11 22  15. 22 33 28
13. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 22 + 18. 15 20 + 16. 14,14 29,14 25
13. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 22 + 18. 15 20 + 16. 14,14 29,14 25
15. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje 21 + 20. 11 20 + 16. 14,14 25,14 22
16. Lakič Bor 2007 PK Klajmber 21  22. 8,5 20 + 16. 14,14 22,64 20
17. Novak Jakob 2008 PK Klajmber 21  22. 8,5 20  23. 5 13,5 18
18. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje 17 + 24. 7 20  23. 5 12 16
19. Milič Jon 2008 PD Ljutomer 17  25. 6 20  23. 5 11 14
20. Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol 16 + 26. 5 20  23. 5 10 12
21. Mihelič Andraž 2008 AK Slovenj Gradec 13 + 28. 2 20  23. 5 7 9
21. Stojnšek Timon 2007 ŠD Pajki 13 + 28. 2 20  23. 5 7 9
21. Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber 13 + 28. 2 20  23. 5 7 9
24. Robnik Miha 2008 PK Martinček 10  32. 0 16 + 30. 1 1 7
25. Žnidar Maj 2007 ŠD Pajki 11 + 31. 0 15  31. 0 0 6
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Milar Mark 2007 AO Trbovlje NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2007/2008) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 28 + 4. 53 26 + 4. 55 108 54 + + 100
2. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje 28  6. 45 23 + 5. 38,88 83,88 80
3. Sluga Eva 2008 Posavski AK 27 + 8. 38,5 23 + 5. 38,88 77,38 65
4. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice 27  10. 34 22 + 15. 21 55 55
5. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 20 + 12. 13 23 + 5. 38,88 51,88 47
5. Kračun Niki 2008 ŠD Pajki 20 + 12. 13 23 + 5. 38,88 51,88 47
5. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 20 + 12. 13 23 + 5. 38,88 51,88 47
8. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec 21 + 11. 31 21 + 18. 14 45 40
9. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec 20 + 12. 13 22 + 15. 21 34 37
10. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto 20 + 12. 13 22  17. 18 31 34
11. Repolusk Urška 2007 Klub AKSB Impol 20 + 12. 13 21 + 18. 14 27 29,5
11. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje 20 + 12. 13 21 + 18. 14 27 29,5
13. Brezner Julija 2008 PK Klajmber 20  30. 0,25 23  13. 25 25,25 26
14. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 20 + 12. 13 18  22. 9 22 24
15. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 17
15. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 17
15. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 17
15. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 17
15. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 17
15. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 17
21. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 20 + 12. 13 16 + 30. 0,2 13,2 9,5
21. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje 20 + 12. 13 16 + 30. 0,2 13,2 9,5
23. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice 20 + 12. 13 10  41. 0 13 8
24. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj 20  30. 0,25 21  21. 10 10,25 7
25. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje 20  30. 0,25 17 + 23. 5 5,25 6
26. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol 20  30. 0,25 12  35. 0 0,25 5
27. Bergant Katarina 2008 PK Rimske Toplice 6 + 42. 0 16 + 30. 0,2 0,2 3
27. Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber 19 + 34. 0 16 + 30. 0,2 0,2 3
27. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje 15 + 37. 0 16 + 30. 0,2 0,2 3
30. Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer 17  35. 0 6 + 43. 0 0 0,14
30. Kozole Simona 2007 Posavski AK 15  38. 0 11 + 38. 0 0 0,14
30. Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje 41. 0 11 + 38. 0 0 0,14
30. Pinter Sara 2008 ŠAO Velenje 13 + 39. 0 12  35. 0 0 0,14
30. Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki 43. 0 11  40. 0 0 0,14
30. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec 16 + 36. 0 12  35. 0 0 0,14
30. Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice 10 + 40. 0 7 + 42. 0 0 0,14
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2005/2006) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 21 + 9. 35,5 28  4. 55 90,5 49 + 100
2. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje 21 + 9. 35,5 23 + 5. 45,25 80,75 80
3. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje 20  11. 29,5 23 + 5. 45,25 74,75 65
4. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol 23  8. 40 23  9. 30 70 55
5. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 15 + 16. 20 23 + 5. 45,25 65,25 51
6. Raško Urh 2006 ŠAO Velenje 20  11. 29,5 23  9. 30 59,5 47
7. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje 15  17. 18 23  9. 30 48 43
8. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj 18 + 13. 26 22 + 15. 21 47 40
9. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 18  14. 23 22 + 15. 21 44 37
10. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 18  14. 23 21 + 17. 18 41 34
11. Rebula Vid 2006 AK Ravne 12 + 18. 15 13 + 18. 16 31 31
12. Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki 12 + 18. 15 12 + 19. 14 29 28
13. Kerčmar Benjamin 2005 PD Ljutomer 9 + 21. 10 11 + 20. 12 22 25
13. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec 10,5 + 20. 12 10 + 21. 10 22 25
Starejše deklice (2005/2006) - 12 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje 23 + 4. 47,2 21 + 4. 53 100,2 44 + + 100
2. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 23  9. 34 21  6. 47 81 80
3. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB 23  9. 34 18 + 8. 37 71 60
3. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 22  12. 28 19 + 7. 43 71 60
5. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 18 + 14. 24 17 + 13. 25 49 51
6. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje 13 + 17. 18 17 + 13. 25 43 43,33
6. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 19 + 13. 26 12 + 17. 17 43 43,33
6. Senekovič Neža 2006 PK Klajmber 16 + 15. 21 15  15. 22 43 43,33
9. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice 16 + 15. 21 12 + 17. 17 38 37
10. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje 13  18. 16 13  16. 20 36 34
11. Zalar Neja 2006 AK Ravne 12 + 19. 13 9 + 19. 13 26 29,5
11. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 12 + 19. 13 9 + 19. 13 26 29,5
Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2003/2004) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 22  5. 51 28  4. 55 106 50  100
2. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje 21  7. 40 23 + 9. 34 74 66,67
2. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 21  7. 40 23 + 9. 34 74 66,67
2. Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol 21  7. 40 23 + 9. 34 74 66,67
5. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje 18 + 11. 29,5 19 + 13. 25 54,5 51
6. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek 16  13. 26 19 + 13. 25 51 47
Kadetinje (2003/2004) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 23 + 4. 53 21  5. 49 102 44 + 100
2. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol 19 + 8. 40 17 + 8. 40 80 80
3. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj 12 + 10. 34 15  9. 37 71 65
4. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 13 + 9. 37 10,5  11. 31 68 55
5. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek 10 + 11. 31 10,5 + 10. 34 65 51