Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

12.05.2019, Celje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po klubih:

Število uvrščenih: 240  |  Vrstni red: po kategorijah, po uvrstitvi


AK Ravne - 18 od 18 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:19,33 Mali finale 4. 55 / 0
Dretnik Matevž 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 5:26,20 / 0 0
Flis Jaka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:53,39 / 0 0
Gliebe Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP 0:17,02 Finale 1. 100 / 0
Gül Lara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:35,26 / 39. 0 37. 0
Jamnik Ema 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:23,04 Četrtfinale 7. 43 / 0
Kordež Ema 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:15,74 Finale 1. 100 / 0
Kordež Urška 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:19,85 Finale 2. 80 / 0
Koroš Žiga 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:49,07 / 0 0
Merkač Lena 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:16,59 / 0 0
Mirt Neli 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:33,98 / 0 0
Rebula Urh 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:40,39 / 0 0
Rebula Vid 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:38,39 / 22. 9 14. 24
Spanžel Ema 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:22,22 Mali finale 4. 55 / 0
Spanžel Špela 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:30,76 Četrtfinale 6. 47 5. 51
Vaupot Eliza 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:53,60 / 41. 0 39. 0
Vrčkovnik Metod 2008 Moški Starejši cicibani Licenca DP 0:27,17 Četrtfinale 5. 51 / 0
Zalar Neja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca 5:22,89 / 24. 7 15. 22
AK Slovenj Gradec - 13 od 13 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Gostečnik Hana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:23,52 Finale 2. 80 1. 100
Kac Matija 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:44,39 / 19. 14 17. 18
Knez Lovro 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 5:22,67 / 30. 1 21. 10
Oprešnik Barl Zara 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:34,85 Osmina finala 13. 26 11. 31
Perše Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:17,60 Mali finale 3. 65 / 0
Prikeržnik Maj 2002 Moški Kadeti Licenca DP 0:25,14 / 8. 40 / 0
Sedeljšak Nik 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:26,01 Mali finale 4. 55 4. 55
Sedeljšak Zoja 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:17,23 Finale 1. 100 / 0
Sekuti Nejc 2004 Moški Starejši dečki B-licenca 0:35,04 / 11. 31 6. 47
Trost David 2002 Moški Kadeti B-licenca 0:20,33 / 6. 47 2. 80
Trost Denis 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP 5:08,92 / 28. 3 / 0
Trost Matevž 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:33,15 / 12. 28 10. 34
Vidovič Lea 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:51,71 / 22. 9 20. 12
AO Trbovlje - 12 od 12 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Baš Urh 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:12,85 / 0 0
Dornik Hana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:11,69 / 35. 0 33. 0
Forte Kaja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:57,36 / 0 0
Guzaj Blaž 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:50,73 / 0 0
Kastelic Rubi 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:09,26 / 0 0
Kolar Ana 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:15,38 / 0 0
Kolar Tai 2008 Moški Starejši cicibani Licenca DP 0:30,08 / 9. 37 / 0
Lapuh Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP 0:39,50 Četrtfinale 8. 40 / 0
Lukač Pia 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:25,11 / 37. 0 35. 0
Rebernak Karolina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:42,55 / 19. 14 17. 18
Trebušak Lara 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:39,92 / 0 0
Uštar Kim 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:55,37 / 0 0
Klub AKSB Impol - 15 od 15 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Berdnik Eva 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:42,40 / 18. 16 9. 37
Gobec Zoja 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:35,60 / 13. 26 6. 47
Goričan Nina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:33,36 Osmina finala 12. 28 10. 34
Kneževič Matic 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:04,34 / 0 0
Kocbek Nejc 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 1:04,30 / 25. 6 23. 8
Kramberger Maja 2002 Ženski Kadetinje A-licenca 0:17,09 Finale 2. 80 / 0
Leskovar Zoja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:39,36 / 0 0
Šajt Val 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:26,83 / 15. 22 7. 43
Škrlec Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:50,90 / 20. 12 18. 16
Tarkuš Vesna 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:40,61 / 0 0
Varžič Miha 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:41,39 / 25. 6 17. 18
Vereš Jurij 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 5:27,98 / 0 0
Vereš Lovro 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:48,67 / 21. 10 19. 14
Zagoršek Urban 2003 Moški Kadeti Licenca DP 0:17,05 Mali finale 4. 55 / 0
Žnidaršič Anika 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:46,45 / 19. 14 10. 34
PAK - ŠPO Brežice - 3 od 3 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:52,76 / 27. 4 19. 14
Grašak Julija 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:56,04 / 26. 5 24. 7
Omerzu Vita 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:06,49 / 31. 0 29. 2
PD AT Podčetrtek - 6 od 6 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Koritnik Vesna 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:40,37 / 15. 22 8. 40
Kunst Filip 2004 Moški Starejši dečki B-licenca 0:16,92 Mali finale 4. 55 2. 80
Ogrizek David 2003 Moški Kadeti B-licenca 0:16,61 Mali finale 3. 65 1. 100
Ogrizek Filip 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:23,79 Finale 2. 80 2. 80
Šalamon Samanta 2003 Ženski Kadetinje B-licenca 0:35,10 / 7. 43 1. 100
Štravs Blaž 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:22,78 / 12. 28 4. 55
PD K2 - 5 od 5 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Krebs Aljaž 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:26,17 Četrtfinale 6. 47 5. 51
Krebs Blažka 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:23,62 / 9. 37 1. 100
Lapajne Katarina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:03,39 / 0 0
Ocvirk Klemen 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:39,35 / 15. 22 13. 26
Studnička Gaj 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:27,86 / 16. 20 8. 40
PD Ljutomer - 2 od 2 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Novak Eva 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:26,79 / 10. 34 3. 65
Štelcl Nadja 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:41,31 / 16. 20 9. 37
PK 6b Ptuj - 7 od 7 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Draškovič Neja 2002 Ženski Kadetinje Licenca DP 0:25,50 / 6. 47 / 0
Grešak Ana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:11,11 / 34. 0 32. 0
Jakomini Tine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:21,00 / 10. 34 / 0
Medved Izabela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:09,28 / 0 0
Moge Zarja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:30,78 / 12. 28 4. 55
Molnar Sara 2007 Ženski Mlajše deklice A-licenca 0:40,94 / 16. 20 / 0
Muršec Stela 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP 0:20,78 Finale 1. 100 / 0
PK Beta - 1 od 1 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Gojzdnik Kaja 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:09,20 / 33. 0 31. 0
PK Laško - 5 od 5 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Knez Svit 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:21,61 / 11. 31 / 0
Leskošek Miha 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:38,47 / 13. 26 11. 31
Miklavc Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:59,18 / 0 0
Novak Liza 2004 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:20,52 Mali finale 3. 65 / 0
Orlčnik Vid 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:41,34 / 17. 18 15. 22
PK Novo mesto - 3 od 3 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Abram Katja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:13,03 / 0 0
Bobič Ema 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:38,75 / 0 0
Erpič Bine 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:28,99 / 0 0
PK Rifnik - 1 od 1 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Kantužar Enej 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:17,76 / 0 0
PK Rimske Toplice - 8 od 8 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Kmet Tara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:58,54 / 28. 3 26. 5
Kovač Klara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:23,93 Mali finale 3. 65 2. 80
Padežnik Jan 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 1:04,22 / 24. 7 22. 9
Razboršek Nina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:14,39 / 0 0
Škorja Jakob 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:58,42 / 0 0
Štavt Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:08,12 / 32. 0 30. 1
Štavt Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:33,23 / 0 0
Zeme Tit 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:31,02 / 18. 16 10. 34
PK Rogaška Slatina - 12 od 12 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Blažun Vivien 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:01,30 / 29. 2 27. 4
Bogović Nikita 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:25,89 / 0 0
Černoša Brina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:27,98 / 0 0
Kampuš Jaša 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:27,70 Četrtfinale 7. 43 6. 47
Kampuš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:20,71 / 9. 37 3. 65
Lepej Izak 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:57,84 / 0 0
Miklavžič Vid 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 1:35,67 / 28. 3 26. 5
Ogorevc Alja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:22,04 / 0 0
Petek Frišek Tomaž 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:29,10 / 17. 18 9. 37
Viher Neca 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:33,59 Osmina finala 14. 24 12. 28
Vrtnik Tian 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:44,23 / 26. 5 18. 16
Vrtnik Tit 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 1:23,91 / 27. 4 25. 6
PK Slovenske Konjice - 11 od 11 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Bobik Maja 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:32,77 / 11. 31 4. 55
Borovnik Monika 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:24,54 Četrtfinale 6. 47 / 0
Črešnar Luka 2003 Moški Kadeti Licenca DP 0:14,07 Finale 2. 80 / 0
Fijavž Ruj 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 2:03,00 / 0 0
Hitrec Julija 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:58,57 / 20. 12 11. 31
Korošec Ema 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:21,44 Četrtfinale 5. 51 / 0
Krančan Gal 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 1:18,72 / 26. 5 24. 7
Levart Špela 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca 5:39,89 / 25. 6 16. 20
Pilih Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:57,16 / 27. 4 25. 6
Plankl Clea 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 5:28,79 / 43. 0 41. 0
Zidanšek Urban 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:54,15 / 23. 8 21. 10
Posavski AK - 7 od 8 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Božič Anže 2005 Moški Starejši dečki B-licenca 0:23,80 / 9. 37 4. 55
Juričan Maša 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca / / 0 / 0
Klenovšek Bor 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:11,46 / 0 0
Klenovšek Sven 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:38,61 / 23. 8 15. 22
Kozole Simona 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 1:06,68 / 22. 9 13. 26
Sluga Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:03,54 / 30. 1 28. 3
Urbanica Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:19,30 / 36. 0 34. 0
Vračun Špela 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 1:20,99 / 23. 8 14. 24
PS Ascendo Grosuplje - 18 od 22 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Bakan Domen 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca / / 0 / 0
Bregar Jan 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:53,46 / 22. 9 20. 12
Genorio Julija 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca / / 0 / 0
Grzetič Anej 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca / / 0 / 0
Hribar Samo 2002 Moški Kadeti Licenca DP 0:18,45 / 5. 51 / 0
Hribar Tine 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 5:11,13 / 29. 2 20. 12
Javornik Ažbe 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP / / 0 / 0
Luštrik Danaja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:25,31 / 10. 34 2. 80
Luštrik Petja 2004 Moški Starejši dečki B-licenca 5:08,44 / 14. 24 9. 37
Mihalič Maks 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:26,41 / 14. 24 6. 47
Mihalič Oskar 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:44,80 / 20. 12 18. 16
Osojnik Filip 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 5:24,92 / 30. 1 28. 3
Potokar Simon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:40,53 / 16. 20 14. 24
Rusić Simon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:42,39 / 18. 16 16. 20
Škufca Jernej 2005 Moški Starejši dečki Licenca DP 0:16,48 Finale 1. 100 / 0
Tinauer Enej 2005 Moški Starejši dečki B-licenca 0:33,10 / 10. 34 5. 51
Tomažin Levin 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:30,77 / 11. 31 9. 37
Tomažin Nik 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:31,82 / 19. 14 11. 31
Zajc Neža 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:16,40 Finale 2. 80 / 0
Zaletelj Tine 2003 Moški Kadeti B-licenca 0:25,68 / 10. 34 4. 55
Žunič Martin 2004 Moški Starejši dečki B-licenca 0:16,58 Mali finale 3. 65 1. 100
Žunič Veronika 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:38,75 / 15. 22 7. 43
PS DPČ Šmartno - 5 od 6 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Dražumerič Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:26,95 Mali finale 4. 55 3. 65
Hauptman Gašper 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP 0:22,30 / 8. 40 / 0
Meke Rožle 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:27,31 / 0 0
Pavlin Peter 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:36,41 / 21. 10 13. 26
Peterlin Matevž 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca / / 0 / 0
Potočnjak Jonas 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:55,45 / 0 0
ŠAO Velenje - 13 od 13 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Brodej Saša 2002 Ženski Kadetinje Licenca DP 0:19,88 Mali finale 3. 65 / 0
Črep Lovro 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP 0:16,70 Finale 2. 80 / 0
Kralj Rok 2002 Moški Kadeti Licenca DP 0:13,78 Finale 1. 100 / 0
Kukovec Zarja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 1:06,40 / 21. 10 12. 28
Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:33,37 / 13. 26 5. 51
Maher Bine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:18,53 Četrtfinale 5. 51 / 0
Maher Drejc 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:55,68 / 0 0
Pipan Nuša 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:13,96 / 0 0
Pipan Taja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:28,64 / 11. 31 3. 65
Sinur Brina 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:41,48 / 17. 18 8. 40
Sovič Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:55,54 / 0 0
Štaleker Gaja 2004 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:24,06 Četrtfinale 5. 51 / 0
Turnšek Maj 2003 Moški Kadeti B-licenca 0:25,54 / 9. 37 3. 65
ŠD Pajki - 18 od 19 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Arih Tjaša 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:32,80 / 12. 28 5. 51
Bedrač Gal 2005 Moški Starejši dečki Licenca DP 0:19,83 / 6. 47 / 0
Čuček Ela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:48,95 / 0 0
Flis Ula 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:26,81 Četrtfinale 7. 43 6. 47
Imperl Jaka 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:32,78 / 20. 12 12. 28
Kotar Tominšek Janej 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:15,62 Finale 2. 80 / 0
Kovačič Ula 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:19,85 / 0 0
Kuzman Ajda 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:39,52 Osmina finala 15. 22 13. 26
Lavrinc Delibegović Neja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:29,03 / 38. 0 36. 0
Lebič Vid 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:22,97 Mali finale 3. 65 3. 65
Lupše Eva 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:18,73 / 0 0
Ogradi Iva 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:28,67 / 0 0
Pintarič David 2003 Moški Kadeti Licenca DP / / 0 / 0
Presečnik Žana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:25,30 Četrtfinale 5. 51 4. 55
Sevnik Nik 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:17,67 Mali finale 4. 55 / 0
Šalamon Mark 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:19,56 Finale 1. 100 1. 100
Topolovec Leontina 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:40,11 / 17. 18 15. 22
Vinkšel Lev 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:26,74 Četrtfinale 8. 40 7. 43
Vranešević Črt 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca 1:37,28 / 29. 2 27. 4
ŠPO APD Kozjak MB - 15 od 15 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Bezlaj Anja 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:53,28 / 24. 7 22. 9
Božič Ema 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:53,87 / 25. 6 23. 8
Cundrič Katja 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP 0:23,66 Mali finale 4. 55 / 0
Hren Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:21,38 Četrtfinale 8. 40 / 0
Keršinar Rok 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:38,73 / 14. 24 12. 28
Kuhar Luka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:26,28 / 0 0
Leskovar Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:39,28 / 24. 7 16. 20
Rubin Tian 2005 Moški Starejši dečki B-licenca 0:47,08 / 13. 26 8. 40
Stamenčić Ana 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP 0:21,03 Četrtfinale 8. 40 / 0
Strmečki Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 9:00,00 / 44. 0 42. 0
Šafhalter Nika 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:44,46 / 17. 18 10. 34
Tičar Urša 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:09,43 / 0 0
Zore Timon 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:15,40 Finale 1. 100 / 0
Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca 0:37,44 / 14. 24 6. 47
Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP 0:23,86 / 5. 51 / 0
ŠPO PD Celje - 32 od 34 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Erjavec Iva 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:27,54 / 0 0
Erjavec Maks 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:19,81 Četrtfinale 6. 47 1. 100
Fon Jaka 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:05,79 / 0 0
Gerčar Gaja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:38,93 Osmina finala 10. 34 8. 40
Godnik Neža 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:40,13 / 18. 16 16. 20
Gorič Lana 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP 0:22,07 Četrtfinale 6. 47 / 0
Gračner Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 1:45,49 / 40. 0 38. 0
Grajžl Urban 2003 Moški Kadeti Licenca DP 0:22,11 / 7. 43 / 0
Guček Matic 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:00,06 / 0 0
Hliš Tinkara 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca / / 0 / 0
Hus Brina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 0:55,39 / 0 0
Jager Tjaša 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:51,37 / 21. 10 19. 14
Jamnišek Jan 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca / / 0 / 0
Jurko Brin 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 2:06,56 / 0 0
Kaiser Julija 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:06,44 / 0 0
Kokotec Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:44,67 / 0 0
Koštomaj Anej 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:17,57 Mali finale 3. 65 / 0
Kunej Neža 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:16,31 / 0 0
Kuntara Krajnc Blažka 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:37,09 / 14. 24 7. 43
Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:25,67 / 9. 37 2. 80
Kvas Tinkara 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:18,68 / 0 0
Lipnik Tim 2004 Moški Starejši dečki B-licenca 0:18,97 / 5. 51 3. 65
Markovič Lisa 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:58,03 / 0 0
Močnik Maksim 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:46,14 / 0 0
Novak Tin 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:46,26 / 0 0
Pirš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:26,03 / 13. 26 5. 51
Planinšec Jaša 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP 0:20,85 / 7. 43 / 0
Potočnik Tisa 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:35,76 Osmina finala 9. 37 7. 43
Prtenjak Tjan 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 1:03,33 / 0 0
Ramskugler Mia 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:20,21 Osmina finala 16. 20 14. 24
Ristič Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:37,36 Osmina finala 11. 31 9. 37
Skale Sara 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:23,84 Četrtfinale 7. 43 1. 100
Vizler Nai 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca 0:47,70 / 0 0
Vrban Zal 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP 0:19,48 Četrtfinale 8. 40 / 0
ŠPO PD Črnomelj - 4 od 4 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Absec Marjeta 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:26,30 / 0 0
Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca 0:46,85 / 18. 16 11. 31
Kolbezen Maks 2005 Moški Starejši dečki B-licenca 0:36,20 / 12. 28 7. 43
Žalec Urška 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:44,83 / 0 0
ŠPS PD Mozirje - 6 od 6 prijavljenih:
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Finalni krog Uvr. ABS Točke ABS Uvr. B Točke B
Bitenc Alina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 0:52,48 / 23. 8 21. 10
Kovač Joži 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca 0:30,52 / 10. 34 8. 40
Kovač Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca 5:21,91 / 42. 0 40. 0
Šmit Bine 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca 0:20,48 Četrtfinale 7. 43 2. 80
Vajngerl Tajda 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca 1:08,77 / 0 0
Verbuč Grega 2003 Moški Kadeti Licenca DP 5:06,70 / 11. 31 / 0