Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

18.04.2015, Ljubljana

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 231  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2006-2009) - 24 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 1.
2 Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 2.
3 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 3.
4 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 4.
5 Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 5.
6 Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 6.
7 Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 8.
8 Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca 9.
9 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10.
10 Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 11.
11 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik B-licenca 13.
12 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 15.
13 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 17.
14 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 18.
15 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 19.
16 Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 23.
17 Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 26.
18 Jazbinšek Gal 2007 PK Laško B-licenca 27.
19 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 28.
20 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 29.
21 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 32.
22 Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 35.
23 Kamenšek Nik 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 42.
24 Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 47.
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 35 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 1.
2 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 2.
3 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3.
4 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 5.
5 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 6.
6 Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca 7.
7 Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 8.
8 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 9.
9 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 10.
10 Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 11.
11 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 12.
12 Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki B-licenca 13.
13 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 14.
14 Šuler Neža 2006 AK Ravne B-licenca 15.
15 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 16.
16 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 17.
17 Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 19.
18 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20.
19 Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 22.
20 Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22.
21 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 25.
22 Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 26.
23 Gliebe Žana 2008 PK Martinček B-licenca 28.
24 Šemrov Neža 2006 PK Laško B-licenca 29.
25 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 31.
26 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 36.
27 Pečovnik Anika 2006 PD K2 B-licenca 38.
28 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 39.
29 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 39.
30 Štrucl Eva 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 49.
31 Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 50.
32 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 50.
33 Čuš Naja 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 50.
34 Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca /
35 Kraljič Maruša 2006 PD Ljutomer B-licenca /
Starejši cicibani (2004/2005) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 1.
3 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 5.
6 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 7.
8 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 8.
9 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 9.
10 Levičar Urban 2004 PK Laško B-licenca 10.
11 Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 11.
12 Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 12.
13 Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki B-licenca 14.
15 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca 16.
17 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 17.
18 Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 21.
19 Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca 22.
20 Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23.
21 Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 27.
22 Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 29.
23 Bizjak Žiga 2005 ŠD Pajki B-licenca 30.
24 Gabor Tilen 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33.
25 Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 35.
26 Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 38.
27 Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 41.
28 Kotar Jure 2004 ŠPO PD Rašica B-licenca /
29 Kekec Jaka 2005 PK 6b Ptuj B-licenca /
30 Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Starejše cicibanke (2004/2005) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 3.
4 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 4.
5 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 5.
6 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 6.
7 Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje B-licenca 7.
8 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 8.
9 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 9.
10 Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 10.
11 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 11.
12 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 12.
13 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
14 Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 14.
15 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 15.
16 Žvan Ana 2004 AK Ravne Licenca DP 16.
17 Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 18.
18 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 19.
19 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 21.
20 Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 22.
21 Polak Lara 2005 ŠD Pajki B-licenca 23.
22 Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca 25.
23 Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno B-licenca 26.
24 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 28.
25 Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 29.
26 Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 30.
27 Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 37.
28 Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 39.
29 Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
30 Cebek Zala 2004 PK 6b Ptuj B-licenca /
Mlajši dečki (2002/2003) - 26 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 1.
2 Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Licenca DP 2.
3 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 5.
5 Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 6.
6 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 7.
7 Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 8.
8 Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 9.
9 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 10.
10 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 11.
11 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
12 Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 13.
13 Košir Žan 2002 PK Rifnik B-licenca 14.
14 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 15.
15 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 16.
16 Šarlah Dejan 2003 PK Rogaška Slatina B-licenca 17.
17 Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 17.
18 Košenina Gašper 2002 Posavski AK B-licenca 19.
19 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 20.
20 Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21.
21 Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 22.
22 Uršej Jure 2003 PK Martinček B-licenca 24.
23 Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 27.
24 Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca /
25 Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca /
26 Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer B-licenca /
Mlajše deklice (2002/2003) - 35 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 1.
2 Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 3.
4 Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 4.
5 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca 6.
7 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 7.
8 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 8.
9 Lampret Manca 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 9.
10 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 10.
11 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 11.
12 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 12.
13 Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
14 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje B-licenca 14.
15 Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 15.
16 Bernard Urška 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 16.
17 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 17.
18 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 18.
19 Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 19.
20 Naglič Ana Neža 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 20.
21 Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje B-licenca 21.
22 Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22.
23 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 23.
24 Mraz Maja 2002 PD K2 B-licenca 24.
25 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 25.
26 Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27.
27 Paradiž Naja 2003 AK Ravne B-licenca 28.
28 Matko Iza 2003 PK Rifnik B-licenca 29.
29 Dolinar Taja 2003 PD K2 B-licenca 31.
30 Vertačnik Manca 2003 ŠPO PD Rašica B-licenca 33.
31 Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 35.
32 Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 36.
33 Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 40.
34 Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca /
35 Puher Anja 2002 PD K2 B-licenca /
Starejši dečki (2000/2001) - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 2.
3 Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 6.
5 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 8.
6 Skvarč Domen 2001 ŠPO PD Rašica Licenca DP 10.
7 Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
8 Pušnik Gašper 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 12.
9 Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 12.
10 Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 14.
11 Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 15.
12 Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16.
13 Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 17.
14 Habinc Maj 2000 Posavski AK B-licenca 19.
15 Dolar Žan 2000 PK Laško B-licenca 20.
16 Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 21.
17 Čoklc Aleks 2000 ŠPO PD Celje Licenca DP 21.
18 Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca 25.
19 Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 27.
20 Šarlah Damir 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 29.
21 Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca 32.
22 Novljan Brin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca 37.
23 Kuk Benjamin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca /
Starejše deklice (2000/2001) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 1.
2 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Mageš Pija 2001 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4.
5 Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 6.
7 Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 7.
8 Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 8.
9 Lisec Živa 2000 AO Trbovlje B-licenca 9.
10 Kordež Zala 2001 AK Ravne B-licenca 10.
11 Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje B-licenca 16.
12 Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca 17.
13 Tič Katarina 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 19.
14 Levstik Patricija 2000 PK Ribnica B-licenca 25.
15 Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca 27.
Kadeti (1998/1999) - 6 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP 1.
2 Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 2.
3 Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Ekselenski Simon 1998 Klub AKSB Impol B-licenca 4.
5 Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 5.
6 Bashta Bogdan 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 13.
Kadetinje (1998/1999) - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2015
absolutno
1 Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Verbuč Julija 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 2.
3 Glušič Manca 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 3.
4 Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica B-licenca 4.
5 Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 5.
6 Gliebe Katja 1998 AK Ravne Licenca DP 6.
7 Rus Kristina 1998 PS DPČ Šmartno Licenca DP /