Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

31.01.2016, Vojnik

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 311  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2007-2010) - 44 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 1.
2 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik B-licenca 1.
3 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 3.
4 Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 4.
5 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 5.
6 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 6.
7 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 7.
8 Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 8.
9 Jahn Tai Valentin 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 8.
10 Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 11.
11 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 12.
12 Bombek Maj 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13.
13 Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
15 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13.
16 Vargič Tevž 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 13.
17 Glasenčnik Tadej 2007 PK Martinček B-licenca 13.
18 Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 13.
19 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 13.
20 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 13.
21 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 13.
22 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 23.
23 Gorjan Petelin Drejc 2007 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 24.
24 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
25 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 26.
26 Verbek Ambrož 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 27.
27 Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 27.
28 Gajšek Svit 2008 AO Trbovlje B-licenca 27.
29 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 30.
30 Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 30.
31 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 30.
32 Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 33.
33 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33.
34 Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki B-licenca 33.
35 Maher Jošt 2007 ŠAO Velenje B-licenca 33.
36 Krajnc Filip 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
37 Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca /
38 Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
39 Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
40 Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca /
41 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
42 Marhold Medved Andraž 2009 PK 6b Ptuj B-licenca /
43 Berlič Gaj 2010 PK Martinček B-licenca /
44 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
Mlajše cicibanke (2007-2010) - 40 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 1.
2 Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca 2.
3 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 3.
4 Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 4.
5 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 5.
6 Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 6.
7 Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 6.
8 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 8.
9 Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9.
10 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 10.
11 Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 11.
12 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 11.
13 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14.
14 Podgornik Maša 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15.
15 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
16 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 17.
17 Petrak Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 18.
18 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 19.
19 Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 20.
20 Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 20.
21 Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 22.
22 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 23.
23 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 23.
24 Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 25.
25 Koban Lea 2008 AO Trbovlje B-licenca 26.
26 Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 28.
27 Štefanič Žana 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31.
28 Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
29 Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
30 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 31.
31 Zabukovšek Lipovšek Tara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
33 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
34 Vovk Eva 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
35 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
36 Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
37 Rozman Hana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca /
38 Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca /
39 Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
40 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca /
Starejši cicibani (2005/2006) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 1.
3 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 4.
5 Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca 5.
6 Kavčič Lan 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 6.
7 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 7.
8 Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 8.
9 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 9.
10 Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 10.
11 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 11.
12 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno B-licenca 12.
13 Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 13.
15 Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca 15.
16 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16.
17 Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 17.
18 Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18.
19 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
20 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20.
21 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 21.
22 Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 22.
23 Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 23.
24 Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24.
25 Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 25.
26 Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27.
27 Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 28.
28 Škrabanja Matic 2006 PS DPČ Šmartno B-licenca 30.
29 Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 32.
30 Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 32.
31 Godec Jaka 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 32.
32 Kregar Gašper 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca /
33 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki B-licenca /
34 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
35 Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
36 Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca /
Starejše cicibanke (2005/2006) - 50 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 2.
3 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 3.
4 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 3.
5 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 5.
6 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 6.
7 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 7.
8 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 8.
9 Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 9.
10 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 10.
11 Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 10.
12 Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 10.
13 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
14 Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 14.
15 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 15.
16 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 16.
17 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 16.
18 Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 16.
19 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
20 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 20.
21 Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 21.
22 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22.
23 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 24.
24 Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 24.
25 Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 26.
26 Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca 26.
27 Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 29.
28 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 29.
29 Prša Đerič Iva 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 29.
30 Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32.
31 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32.
32 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 32.
33 Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32.
34 Mlakar Mija 2006 Posavski AK B-licenca 32.
35 Zelenko Lucija 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 32.
36 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 32.
37 Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki B-licenca 32.
38 Šekoranja Eva 2006 ŠAO Velenje B-licenca 32.
39 Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 32.
40 Kovač Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 32.
41 Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca /
42 Dolžan Lulu 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
43 Maroh Janja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca /
44 Šmarčan Nika 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
45 Jurič Tjaša 2005 ŠAO Velenje B-licenca /
46 Blažinčič Timeja 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
47 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca /
48 Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
49 Pernovšek Sara 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
50 Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
Mlajši dečki (2003/2004) - 31 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 1.
2 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 2.
3 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 3.
4 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3.
5 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
6 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 5.
7 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 7.
8 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 8.
9 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
10 Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 9.
11 Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 11.
12 Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 11.
13 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 11.
14 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
15 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
16 Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16.
17 Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca 17.
18 Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17.
19 Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 19.
20 Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer B-licenca 21.
21 Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23.
22 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP /
23 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
24 Lipnik Tim 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
25 Naveršnik Jan 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
26 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
27 Petek Lovro 2003 ŠD Pajki B-licenca /
28 Škof Jan 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
29 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
30 Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
31 Florjan Matija 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
Mlajše deklice (2003/2004) - 33 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 1.
2 Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 2.
3 Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 3.
4 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
5 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 5.
6 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 6.
7 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 8.
9 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 9.
10 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 11.
11 Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 11.
12 Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 11.
13 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 11.
14 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 11.
15 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 17.
16 Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 18.
17 Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 19.
18 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 20.
19 Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 21.
20 Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 22.
21 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 23.
22 Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 23.
23 Kurež Živa 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 23.
24 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 26.
25 Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 28.
26 Gregorič Lučka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 30.
27 Visenjak Dušanka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 31.
28 Kropec Ana 2003 Klub AKSB Impol B-licenca /
29 Brumec Nika 2003 OŠ VZHOD B-licenca /
30 Klauž Taja 2004 ŠAO Velenje B-licenca /
31 Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
32 Šoštarič Kaja 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
33 Čulk Nana 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
Starejši dečki (2001/2002) - 32 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Zajc Žiga 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Licenca DP 2.
3 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 3.
4 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6.
7 Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 6.
8 Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 8.
9 Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 8.
10 Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki B-licenca 8.
11 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 11.
12 Rom Kristjan 2002 ŠD Pajki B-licenca 12.
13 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
14 Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 15.
15 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca 15.
16 Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 18.
17 Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 19.
18 Ornik Žiga 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 20.
19 Kožuh Miha 2002 Posavski AK B-licenca 20.
20 Menhart Simon 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 22.
21 Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca 23.
22 Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 24.
23 Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca 24.
24 Podjaveršek Tadej 2001 AK Ravne B-licenca 26.
25 Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 29.
26 Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca /
27 Podkrižnik Tim 2001 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
28 Krk Jan 2002 OŠ VZHOD B-licenca /
29 Pušnik Gašper 2001 OŠ VZHOD B-licenca /
30 Hedžet Kostajnšek Žan 2001 ŠPO PD Celje B-licenca /
31 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca /
32 Senica Lan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca /
Starejše deklice (2001/2002) - 28 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 4.
5 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
6 Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 5.
7 Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 7.
8 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 8.
9 Kordež Zala 2001 AK Ravne B-licenca 9.
10 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 10.
11 Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 11.
12 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 12.
13 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 13.
14 Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14.
15 Bercieri Povše Lana 2002 PS DPČ Šmartno B-licenca 15.
16 Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
17 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
18 Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 18.
19 Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca 19.
20 Korošec Maša 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 20.
21 Gajšek Gaja 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 21.
22 Lešnik Barbara 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 22.
23 Drmaž Klara 2002 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 23.
24 Mraz Maja 2002 OŠ VZHOD B-licenca /
25 Fijavž Pirnat Kaja 2002 OŠ VZHOD B-licenca /
26 Ahac Eva 2002 ŠAO Velenje B-licenca /
27 Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje B-licenca /
28 Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP /
Kadeti (1999/2000) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 2.
3 Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice B-licenca 3.
4 Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP 4.
5 Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 5.
6 Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 7.
8 Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
9 Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 9.
10 Ocvirk Žan 1999 ŠD Pajki B-licenca /
Kadetinje (1999/2000) - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2016
absolutno
1 Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice Licenca DP 2.
3 Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 3.
4 Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj B-licenca 3.
5 Levstik Patricija 2000 PK Ribnica B-licenca 5.
6 Romih Patricija 1999 ŠD Pajki B-licenca /
7 Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP /