Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

21.01.2018, Slovenj Gradec

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 233  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2009/2010) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
2 Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
3 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca /
4 Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
5 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
6 Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca /
7 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
8 Špeljak Manuel 2010 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
9 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
10 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
11 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
12 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
13 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
14 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
15 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca /
2 Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
4 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
5 Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca /
6 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
7 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
8 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca /
9 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca /
10 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
12 Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca /
13 Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
14 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
15 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca /
16 Pacek Daša 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
17 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca /
18 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
19 Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
20 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
21 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
22 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
23 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
24 Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca /
25 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
26 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
27 Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
28 Jovanović Ines 2009 ŠAO Velenje B-licenca /
29 Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca /
30 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
Starejši cicibani (2007/2008) - 32 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 4.
2 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 5.
3 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 6.
4 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 7.
5 Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 9.
6 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 13.
7 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 14.
8 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 15.
9 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16.
10 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23.
11 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 25.
12 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26.
13 Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 37.
14 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 40.
15 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 40.
16 Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
17 Križnik Maj 2007 PK Rifnik B-licenca /
18 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
19 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca /
20 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca /
21 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca /
22 Zaletelj Benjamin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
23 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
24 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP /
25 Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca /
26 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca /
27 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca /
28 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca /
29 Požegar Evan 2008 ŠAO Velenje B-licenca /
30 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca /
31 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
32 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca /
Starejše cicibanke (2007/2008) - 44 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 3.
2 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 10.
3 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 10.
4 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 15.
5 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 17.
6 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 19.
7 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 24.
8 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 32.
9 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 41.
10 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 42.
11 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 44.
12 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 45.
13 Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 51.
14 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 51.
15 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 51.
16 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 51.
17 Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
18 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca /
19 Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
20 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca /
21 Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
22 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
23 Papotnik Naja 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
24 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca /
25 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca /
26 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
27 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca /
28 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca /
29 Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
30 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
31 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
32 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca /
33 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
34 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
35 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
36 Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
37 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
38 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca /
39 Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca /
40 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP /
41 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca /
42 Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca /
43 Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
44 Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajši dečki (2005/2006) - 19 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
2 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 7.
3 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 17.
4 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21.
5 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 24.
6 Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 34.
7 Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
8 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca /
9 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca /
10 Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP /
12 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP /
13 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP /
15 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca /
16 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
17 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP /
18 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
19 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
Mlajše deklice (2005/2006) - 37 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 2.
2 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 3.
3 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 7.
4 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 8.
5 Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 9.
6 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
7 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 18.
8 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 19.
9 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 20.
10 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23.
11 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 25.
12 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 26.
13 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 27.
14 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 28.
15 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 30.
16 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 32.
17 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
18 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
19 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca /
20 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca /
21 Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
22 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP /
23 Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca /
24 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
25 Petričević Nika 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
26 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
27 Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
28 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
29 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
30 Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca /
31 Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca /
32 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca /
33 Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
34 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca /
35 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca /
36 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca /
37 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP /
Starejši dečki (2003/2004) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 5.
2 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 12.
3 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 13.
4 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
5 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 19.
6 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 22.
7 Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23.
8 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 27.
9 Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca /
10 Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
11 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca /
12 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP /
13 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
14 Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca /
15 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP /
16 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca /
17 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP /
18 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca /
19 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
20 Hlastan Samuel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
Starejše deklice (2003/2004) - 18 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 10.
2 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
3 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 14.
4 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 19.
5 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 34.
6 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca /
7 Vrunč Klara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
8 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
9 Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca /
10 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP /
12 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP /
13 Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
14 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca /
15 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
16 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca /
17 Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
18 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca /
Kadeti (2001/2002) - 12 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 4.
3 Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 14.
4 Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 15.
5 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca /
6 Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca /
7 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
8 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca /
9 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca /
10 Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca /
11 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /
12 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /
Kadetinje (2001/2002) - 6 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2017
1 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
3 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
4 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP /
5 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca /
6 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /