Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

03.02.2018, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 300  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2009/2010) - 25 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
2 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
3 Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
4 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
5 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
6 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
7 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
8 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca /
9 Gorenšek Lan 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
11 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
12 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
13 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
14 Fazarinc Anže 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
16 Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca /
17 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
18 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
19 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
20 Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
21 Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca /
22 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
23 Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca /
24 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
25 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 35 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
2 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer B-licenca /
4 Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
5 Kozan Ema 2010 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
6 Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
7 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
8 Frešer Manca 2010 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
9 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
10 Tovornik Aneja 2009 PK Laško B-licenca /
11 Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca /
12 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca /
13 Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca /
14 Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca /
15 Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje B-licenca /
16 Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
18 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
19 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
20 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
21 Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
22 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
23 Hudin Tinkara 2010 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
24 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
25 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
26 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
27 Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
28 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
29 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
30 Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca /
31 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
33 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca /
34 Potočnik Paulina 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
35 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
Starejši cicibani (2007/2008) - 41 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 3.
4 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 4.
5 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 5.
6 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 6.
7 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 7.
8 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 8.
9 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 9.
10 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 10.
11 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 11.
12 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 12.
13 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13.
14 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
15 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 16.
17 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 17.
18 Križnik Maj 2007 PK Rifnik B-licenca 18.
19 Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 19.
20 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
21 Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21.
22 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 22.
23 Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 24.
24 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25.
25 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26.
26 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 27.
27 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 30.
28 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 31.
29 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
30 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
31 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
32 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca /
33 Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
34 Križanec Filip 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
35 Lužar Žiga 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
36 Jug Andrej 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
37 Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
38 Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
39 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
40 Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
41 Žrlič Lian 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
Starejše cicibanke (2007/2008) - 46 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 1.
2 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 3.
4 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 4.
5 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 5.
6 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 6.
7 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 7.
8 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 8.
9 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 9.
10 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 11.
11 Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12.
12 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 14.
13 Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 15.
14 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 16.
15 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 17.
16 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 18.
17 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19.
18 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 20.
19 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 21.
20 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 22.
21 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 23.
22 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 26.
23 Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 28.
24 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 29.
25 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 31.
26 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 31.
27 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 31.
28 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 31.
29 Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 31.
30 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 31.
31 Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
32 Papotnik Naja 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 31.
33 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
34 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31.
35 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca /
36 Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
37 Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
38 Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca /
39 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
40 Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
41 Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
42 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
43 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
44 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
45 Hojnik Nuša 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
46 Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
Mlajši dečki (2005/2006) - 25 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 3.
4 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
5 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 5.
6 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 6.
7 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 7.
8 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 8.
9 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 9.
10 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 10.
11 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 11.
12 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12.
13 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
14 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 15.
15 Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 16.
16 Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 17.
17 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 18.
18 Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 19.
19 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
20 Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
21 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
22 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca /
23 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
24 Rakovnik Igor 2005 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
25 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Mlajše deklice (2005/2006) - 40 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 3.
4 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 5.
6 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6.
7 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 7.
8 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 8.
9 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 10.
11 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 11.
12 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 12.
13 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
15 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15.
16 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18.
17 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 19.
18 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 20.
19 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 21.
20 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 22.
21 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 23.
22 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 24.
23 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
24 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26.
25 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 28.
26 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 30.
27 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 31.
28 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
29 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 31.
30 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 31.
31 Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31.
32 Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
33 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
34 Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
35 Šadl Lora 2005 PK 6b Ptuj B-licenca /
36 Seme Pia 2006 PK Laško B-licenca /
37 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
38 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
39 Rauter Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
40 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
Starejši dečki (2003/2004) - 28 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 2.
3 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 3.
4 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 5.
6 Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 6.
7 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
9 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 9.
10 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 10.
11 Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 11.
12 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 12.
13 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 13.
14 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 14.
15 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 17.
17 Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 18.
18 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 19.
19 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
20 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca /
21 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP /
22 Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
23 Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca /
24 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
25 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
26 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
27 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
28 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
Starejše deklice (2003/2004) - 29 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 4.
5 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 6.
7 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 7.
8 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 8.
9 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 9.
10 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 10.
11 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 11.
12 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 12.
13 Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
14 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 15.
15 Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 16.
16 Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17.
17 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
18 Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP /
19 Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP /
20 Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca /
21 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
22 Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
23 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP /
24 Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca /
25 Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
26 Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
27 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
28 Gornjak Teja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
29 Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
Kadeti (2001/2002) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 3.
4 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
6 Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 6.
7 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 7.
8 Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 9.
9 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 10.
10 Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 11.
11 Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca 12.
12 Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica Licenca DP /
13 Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP /
15 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP /
Kadetinje (2001/2002) - 16 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 3.
4 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 4.
5 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 6.
7 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /
8 Steinbacher Sara 2002 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
9 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /
10 Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
11 Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
12 Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice A-licenca /
13 Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
14 Gajšek Gaja 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
15 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
16 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca /