Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

17.03.2018, Trbovlje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 259  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2009/2010) - 19 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
2 Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca /
3 Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
4 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
5 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
6 Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
7 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
8 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
9 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
10 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
11 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
12 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
13 Zmrzljak Erik 2010 AO Trbovlje B-licenca /
14 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca /
16 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
17 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
18 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 40 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
2 Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca /
4 Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje B-licenca /
5 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
6 Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca /
7 Flere Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
8 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca /
9 Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
11 Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
12 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca /
13 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
14 Golob Gaja Nika 2009 AO Trbovlje B-licenca /
15 Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca /
16 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
17 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
18 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
19 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca /
20 Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
21 Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca /
22 Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca /
23 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
24 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
25 Tovornik Aneja 2009 PK Laško B-licenca /
26 Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca /
27 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
28 Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
29 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
30 Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca /
31 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
32 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
33 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
34 Medvešek Tajda 2010 AO Trbovlje B-licenca /
35 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
36 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
37 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
38 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
39 Remc Repič Galina 2010 Posavski AK B-licenca /
40 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
Starejši cicibani (2007/2008) - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
4 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 4.
5 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 5.
6 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 6.
7 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 7.
8 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 8.
9 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 9.
10 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10.
11 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
12 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 12.
13 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 14.
15 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15.
16 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 16.
17 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
18 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 18.
19 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 18.
20 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
21 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23.
22 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 23.
23 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27.
24 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 28.
25 Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29.
26 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 30.
27 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 32.
28 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 36.
29 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 36.
30 Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
31 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
32 Kumer Lapornik Marko 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
33 Bokal Ožbej 2008 AO Trbovlje B-licenca /
34 Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Starejše cicibanke (2007/2008) - 45 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 3.
4 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 6.
7 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 7.
8 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 8.
9 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 9.
10 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 10.
11 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 11.
12 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 13.
13 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 14.
14 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
15 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 15.
16 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 17.
17 Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 18.
18 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 19.
19 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 20.
20 Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
21 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 22.
22 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22.
23 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 25.
24 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 28.
25 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 30.
26 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
27 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31.
28 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 33.
29 Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 33.
30 Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 36.
31 Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 37.
32 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 37.
33 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 39.
34 Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 39.
35 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 39.
36 Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 39.
37 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 39.
38 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 39.
39 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 39.
40 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca /
41 Golob Maša 2007 AO Trbovlje B-licenca /
42 Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje B-licenca /
43 Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca /
44 Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
45 Božjak Lana 2008 AO Trbovlje B-licenca /
Mlajši dečki (2005/2006) - 24 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 2.
3 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 3.
4 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 5.
6 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 7.
7 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 8.
8 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 9.
9 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 9.
10 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 11.
11 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12.
12 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 13.
13 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14.
14 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
15 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 16.
16 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 17.
17 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18.
18 Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 20.
19 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 23.
20 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24.
21 Biruš Žan 2005 AO Trbovlje B-licenca /
22 Golob Samo 2005 OŠ VZHOD B-licenca /
23 Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje B-licenca /
24 Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše deklice (2005/2006) - 37 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 3.
4 Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 4.
5 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 5.
6 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
7 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 7.
8 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 8.
9 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 10.
11 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 11.
12 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 12.
13 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 14.
14 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
15 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 16.
16 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 17.
17 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 20.
18 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21.
19 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22.
20 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 23.
21 Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 25.
22 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 25.
23 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
24 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 28.
25 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 29.
26 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 33.
27 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 36.
28 Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 38.
29 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 38.
30 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 38.
31 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 38.
32 Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca /
33 Rozman Eva 2006 OŠ VZHOD B-licenca /
34 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca /
35 Bevc Zala 2006 AO Trbovlje B-licenca /
36 Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca /
37 Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
Starejši dečki (2003/2004) - 22 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 2.
3 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 5.
5 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 6.
6 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 7.
7 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
8 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 11.
9 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 12.
10 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13.
11 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
12 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 15.
13 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 17.
14 Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 18.
15 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 19.
16 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
17 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 21.
18 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 22.
19 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 23.
20 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 26.
21 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 27.
22 Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
Starejše deklice (2003/2004) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
3 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
4 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
5 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 7.
6 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 9.
7 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 10.
8 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 11.
9 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 12.
10 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 14.
11 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16.
12 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 17.
13 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 18.
14 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 19.
15 Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 20.
16 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 22.
17 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24.
18 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP /
19 Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
20 Jesenovec Ana 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
Kadeti (2001/2002) - 11 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 3.
4 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 5.
6 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6.
7 Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 7.
8 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
9 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 13.
10 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 14.
11 Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 15.
Kadetinje (2001/2002) - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 3.
4 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
5 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 8.
6 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 9.
7 Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /