Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

24.03.2018, Radlje ob Dravi

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 241  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2009/2010) - 18 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
2 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca /
4 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
5 Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
6 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
7 Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca /
8 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
9 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
11 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
12 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
13 Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca /
14 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
15 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
16 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
17 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
18 Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 27 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
2 Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
4 Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca /
5 Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
6 Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
7 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
8 Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca /
9 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
10 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
11 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
12 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
13 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
15 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca /
16 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
17 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
18 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
19 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
20 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
21 Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca /
22 Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca /
23 Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
24 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
25 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
26 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca /
27 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Starejši cicibani (2007/2008) - 32 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 1.
2 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 3.
4 Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 4.
5 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 5.
6 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 6.
7 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 7.
8 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 8.
9 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 9.
10 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 10.
11 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
12 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 12.
13 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 13.
14 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
15 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 15.
16 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 16.
17 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
18 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 18.
19 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
20 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20.
21 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 22.
22 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23.
23 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 24.
24 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 25.
25 Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30.
26 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 31.
27 Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 31.
28 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 39.
29 Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 42.
30 Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca /
31 Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca /
32 Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
Starejše cicibanke (2007/2008) - 39 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
4 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
5 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 5.
6 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 6.
7 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 7.
8 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
9 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 10.
11 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 11.
12 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 12.
13 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 13.
14 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 15.
15 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 16.
16 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 17.
17 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 18.
18 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
19 Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 20.
20 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22.
21 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 25.
22 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26.
23 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 28.
24 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 29.
25 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 30.
26 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 32.
27 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 33.
28 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 36.
29 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 40.
30 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 42.
31 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 43.
32 Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 44.
33 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 44.
34 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 44.
35 Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 44.
36 Božjak Lana 2008 AO Trbovlje B-licenca 44.
37 Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 44.
38 Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 44.
39 Jost Zoja 2007 PK Rifnik B-licenca /
Mlajši dečki (2005/2006) - 22 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 3.
4 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
5 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
6 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 6.
7 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 7.
8 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 9.
9 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 10.
10 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 11.
11 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 12.
12 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13.
13 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14.
14 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 15.
15 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 16.
16 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
17 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 18.
18 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 19.
19 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22.
20 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 24.
21 Arih Ožbi 2005 PK Martinček B-licenca /
22 Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje B-licenca /
Mlajše deklice (2005/2006) - 35 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
4 Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 4.
5 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 5.
6 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 6.
7 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 7.
9 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 10.
11 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 11.
12 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 12.
13 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 14.
15 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
16 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
17 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
18 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 18.
19 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 20.
20 Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 21.
21 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 22.
22 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 22.
23 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24.
24 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24.
25 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 26.
26 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 28.
27 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 28.
28 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 30.
29 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 32.
30 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 35.
31 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 39.
32 Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 43.
33 Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 43.
34 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 43.
35 Kopič Alja 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
Starejši dečki (2003/2004) - 28 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 1.
2 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 2.
3 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 3.
4 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 4.
5 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 5.
6 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 6.
7 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 7.
8 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 8.
9 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
10 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 11.
11 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
12 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13.
13 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15.
14 Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 16.
15 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 17.
16 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 18.
17 Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 19.
18 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 20.
19 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 22.
20 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 23.
21 Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 24.
22 Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25.
23 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 26.
24 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 28.
25 Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 29.
26 Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca /
27 Uršej Jure 2003 PK Martinček B-licenca /
28 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
Starejše deklice (2003/2004) - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4.
4 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 5.
5 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
6 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 8.
7 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 9.
8 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 10.
9 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 11.
10 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 13.
11 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 15.
12 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 16.
13 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17.
14 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 18.
15 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 20.
16 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 22.
17 Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 24.
18 Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 27.
19 Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca 29.
20 Gornjak Teja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 31.
21 Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 32.
22 Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca /
23 Vitrih Vanesa 2004 PK Martinček B-licenca /
Kadeti (2001/2002) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 5.
4 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6.
5 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 7.
6 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 8.
7 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 8.
8 Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 11.
9 Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 11.
10 Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca 13.
Kadetinje (2001/2002) - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
2 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 3.
3 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
4 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 5.
5 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 6.
6 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 7.
7 Steinbacher Sara 2002 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 16.