Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po združenih kat. | Po kategorijah | Po klubih

08.04.2018, Brežice

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po združenih kategorijah:

Število prijavljenih: 239  |  Vrstni red: po štartni številki


Ml. cicibani in ml. cicibanke - 48 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2018
1 1 1 Mihalič Oskar 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši cicibani B-licenca /
2 1 2 Kmet Tara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke B-licenca /
3 1 3 Grosar Iza 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke B-licenca /
4 1 4 Glavan Taja 2009 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
5 1 5 Forte Kaja 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
6 1 6 Odlazek Tobias 2009 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši cicibani B-licenca /
7 1 7 Pfeifer Nino 2009 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani B-licenca /
8 1 8 Potočnik Tisa 2009 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke B-licenca /
9 2 1 Kopina Medjić Tinkara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke B-licenca /
10 2 2 Vinkšel Lev 2009 Moški ŠD Pajki Mlajši cicibani B-licenca /
11 2 3 Presečnik Žana 2009 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke B-licenca /
12 2 4 Šalamon Mark 2009 Moški ŠD Pajki Mlajši cicibani B-licenca /
13 2 5 Vajngerl Tajda 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke B-licenca /
14 2 6 Rebernak Karolina 2009 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
15 2 7 Bitenc Staša 2009 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke B-licenca /
16 2 8 Štrubelj Zarja 2010 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše cicibanke B-licenca /
17 3 1 Omerzu Vita 2009 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
18 3 2 Jurše Zoja 2009 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
19 3 3 Kantužar Enej 2010 Moški PK Rifnik Mlajši cicibani B-licenca /
20 3 4 Kapla Jamšek Aleks 2009 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
21 3 5 Kovač Joži 2009 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši cicibani B-licenca /
22 3 6 Snoj Nika 2009 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke B-licenca /
23 3 7 Urbanica Eva 2009 Ženski Posavski AK Mlajše cicibanke B-licenca /
24 3 8 Pacek Daša 2009 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
25 4 1 Orlčnik Vid 2009 Moški PK Laško Mlajši cicibani B-licenca /
26 4 2 Knežar Mojca 2009 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke B-licenca /
27 4 3 Spanžel Špela 2009 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke B-licenca /
28 4 4 Spanžel Neža 2009 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke B-licenca /
29 4 5 Rebula Urh 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani B-licenca /
30 4 6 Škrlec Eva 2009 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke B-licenca /
31 4 7 Lapuh Sara 2009 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
32 4 8 Dimnik Ajda 2009 Ženski Posavski AK Mlajše cicibanke B-licenca /
33 5 1 Trost Matevž 2009 Moški AK Slovenj Gradec Mlajši cicibani B-licenca /
34 5 2 Emeršič Zoja 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke B-licenca /
35 5 3 Kovač Klara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke B-licenca /
36 5 4 Batistić Enej 2009 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani B-licenca /
37 5 5 Bitenc Alina 2009 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke B-licenca /
38 5 6 Keršinar Rok 2009 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši cicibani B-licenca /
39 5 7 Uštar Kim 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
40 5 8 Sedušak Lina 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke B-licenca /
41 6 1 Klemenčič Jan 2009 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani B-licenca /
42 6 2 Novak Stella 2009 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
43 6 3 Bajc Žan 2010 Moški Posavski AK Mlajši cicibani B-licenca /
44 6 4 Božič Ema 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše cicibanke B-licenca /
45 6 5 Baš Urh 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani B-licenca /
46 6 6 Kovačič Laura 2010 Ženski PD AT Podčetrtek Mlajše cicibanke B-licenca /
47 6 7 Dolanc Julija 2009 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
48 6 8 Preskar Alja 2010 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
St. cicibani in st. cicibanke - 79 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2018
1 1 1 Gliebe Žana 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Licenca DP 1.
2 1 2 Gorič Lana 2007 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Licenca DP 4.
3 1 3 Vrčkovnik Metod 2008 Moški AK Ravne Starejši cicibani Licenca DP 7.
4 1 4 Gostečnik Hana 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 10.
5 1 5 Šmigoc Živa 2008 Ženski PK 6b Ptuj Starejše cicibanke B-licenca 13.
6 1 6 Forte Matic 2008 Moški AO Trbovlje Starejši cicibani B-licenca 16.
7 1 7 Leskovar Žiga 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani B-licenca 19.
8 1 8 Kampuš Žiga 2007 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani B-licenca 23.
9 1 9 Štrubelj Izak 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 27.
10 1 10 Topolovec Leontina 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 34.
11 1 11 Grašak Julija 2008 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše cicibanke B-licenca 39.
12 1 12 Sinur Brina 2007 Ženski ŠAO Velenje Starejše cicibanke B-licenca 45.
13 1 13 Kozole Simona 2007 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke B-licenca /
14 1 14 Zeme Vit 2007 Moški PK Rimske Toplice Starejši cicibani B-licenca /
15 2 1 Vrban Zal 2007 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani Licenca DP 1.
16 2 2 Janc Svit 2007 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Licenca DP 4.
17 2 3 Jamnik Ema 2007 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Licenca DP 7.
18 2 4 Petek Frišek Tomaž 2007 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani B-licenca 10.
19 2 5 Hribar Tine 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 13.
20 2 6 Herlah Nina 2007 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 16.
21 2 7 Ogrizek Filip 2008 Moški PD AT Podčetrtek Starejši cicibani B-licenca 20.
22 2 8 Kopina Medjić Blažka 2007 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke B-licenca 23.
23 2 9 Kocjančič Pija 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Starejše cicibanke B-licenca 28.
24 2 10 Godnik Neža 2008 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke B-licenca 35.
25 2 11 Lesjak Ema 2007 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke B-licenca 39.
26 2 12 Gojzdnik Kaja 2008 Ženski PD K2 Starejše cicibanke B-licenca 46.
27 2 13 Brežnik Izak 2008 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani B-licenca /
28 3 1 Sedeljšak Zoja 2007 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Licenca DP 2.
29 3 2 Kostajnšek Gal 2007 Moški PK Rifnik Starejši cicibani Licenca DP 5.
30 3 3 Sevnik Nik 2007 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani B-licenca 8.
31 3 4 Bombek Luka 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani B-licenca 11.
32 3 5 Varžič Miha 2007 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani B-licenca 14.
33 3 6 Juhart Zala 2008 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke B-licenca 17.
34 3 7 Pavlič Nastja 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 21.
35 3 8 Leskošek Miha 2008 Moški PK Laško Starejši cicibani B-licenca 24.
36 3 9 Rebula Ajda 2007 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 30.
37 3 10 Vaupot Eliza 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 37.
38 3 11 Vračun Špela 2007 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke B-licenca 39.
39 3 12 Pušnik Lina 2007 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 46.
40 3 13 Studnička Gaj 2007 Moški PD K2 Starejši cicibani B-licenca /
41 4 1 Trost Denis 2007 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Licenca DP 2.
42 4 2 Molnar Sara 2007 Ženski PK 6b Ptuj Starejše cicibanke B-licenca 5.
43 4 3 Novak Nika 2007 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 8.
44 4 4 Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski ŠAO Velenje Starejše cicibanke B-licenca 11.
45 4 5 Pipan Taja 2007 Ženski ŠAO Velenje Starejše cicibanke B-licenca 14.
46 4 6 Mihalič Maks 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 17.
47 4 7 Srebotnik Gašper 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani B-licenca 21.
48 4 8 Hudolin Sara 2008 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 24.
49 4 9 Sluga Eva 2008 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke B-licenca 31.
50 4 10 Padežnik Jan 2008 Moški PK Rimske Toplice Starejši cicibani B-licenca 37.
51 4 11 Žrlič Lian 2008 Moški PAK ŠPO Brežice Starejši cicibani B-licenca 43.
52 4 12 Bokan Naja 2008 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke B-licenca 46.
53 4 13 Kopitar Jernej 2007 Moški PK Beta Starejši cicibani B-licenca /
54 5 1 Zajc Neža 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Starejše cicibanke Licenca DP 3.
55 5 2 Knez Svit 2007 Moški PK Laško Starejši cicibani B-licenca 6.
56 5 3 Lebič Vid 2008 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani B-licenca 9.
57 5 4 Kolar Tai 2008 Moški AO Trbovlje Starejši cicibani B-licenca 12.
58 5 5 Klenovšek Sven 2007 Moški Posavski AK Starejši cicibani B-licenca 15.
59 5 6 Tomažin Levin 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 18.
60 5 7 Kovač Pia 2008 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke B-licenca 21.
61 5 8 Hribar Ajda 2008 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 25.
62 5 9 Imperl Jaka 2007 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani B-licenca 33.
63 5 10 Kukovec Zarja 2007 Ženski ŠAO Velenje Starejše cicibanke B-licenca 38.
64 5 11 Červek Zala 2008 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke B-licenca 44.
65 5 12 Brinjevec Kaja 2007 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 46.
66 5 13 Volčanjk Laura 2007 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše cicibanke B-licenca /
67 6 1 Koštomaj Anej 2007 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani Licenca DP 3.
68 6 2 Krebs Blažka 2007 Ženski PD K2 Starejše cicibanke B-licenca 6.
69 6 3 Berložnik Nuša 2007 Ženski ŠAO Velenje Starejše cicibanke B-licenca 9.
70 6 4 Tržan Alina 2007 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 12.
71 6 5 Flis Ula 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 15.
72 6 6 Štrubelj Tina 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Starejše cicibanke B-licenca 18.
73 6 7 Krebs Aljaž 2008 Moški PD K2 Starejši cicibani B-licenca 22.
74 6 8 Ravnikar Maja 2007 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 26.
75 6 9 Kuzman Ajda 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 33.
76 6 10 Petrović Uroš 2007 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani B-licenca 38.
77 6 11 Lužar Žiga 2008 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani B-licenca 44.
78 6 12 Papotnik Naja 2007 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke B-licenca 46.
79 6 13 Čepin Aljaž 2007 Moški Posavski AK Starejši cicibani B-licenca /
Ml. dečki in ml. deklice - 55 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2018
1 1 1 Čopar Sara 2005 Ženski PK Laško Mlajše deklice Licenca DP 1.
2 1 2 Kordež Urška 2005 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Licenca DP 4.
3 1 3 Stamenčić Ana 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Licenca DP 7.
4 1 4 Jerin Tilen 2006 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši dečki Licenca DP 10.
5 1 5 Zeme Tit 2006 Moški PK Rimske Toplice Mlajši dečki B-licenca 13.
6 1 6 Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše deklice B-licenca 17.
7 1 7 Grudnik Nejc 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki B-licenca 21.
8 1 8 Zdouc Manja 2005 Ženski PK Laško Mlajše deklice B-licenca 27.
9 1 9 Matkovič Ela 2005 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše deklice B-licenca 37.
10 1 10 Baumgartner Jakob 2006 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki B-licenca /
11 2 1 Kotar Tominšek Janej 2006 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Licenca DP 1.
12 2 2 Pečnik Filip 2005 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Licenca DP 4.
13 2 3 Božič Anže 2005 Moški Posavski AK Mlajši dečki B-licenca 7.
14 2 4 Korošec Ema 2006 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice A-licenca 10.
15 2 5 Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Licenca DP 14.
16 2 6 Rebula Vid 2006 Moški AK Ravne Mlajši dečki B-licenca 17.
17 2 7 Sever Klasinc Ema 2005 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše deklice B-licenca 22.
18 2 8 Gričar Lara 2006 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice B-licenca 30.
19 2 9 Tratnik Klara 2006 Ženski PD Ljutomer Mlajše deklice B-licenca 39.
20 3 1 Jakomini Tine 2006 Moški PK 6b Ptuj Mlajši dečki Licenca DP 2.
21 3 2 Maher Bine 2006 Moški ŠAO Velenje Mlajši dečki Licenca DP 5.
22 3 3 Spanžel Ema 2005 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Licenca DP 8.
23 3 4 Štravs Blaž 2006 Moški PD AT Podčetrtek Mlajši dečki B-licenca 11.
24 3 5 Luštrik Danaja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 14.
25 3 6 Šmit Bine 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki B-licenca 18.
26 3 7 Žunič Veronika 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 23.
27 3 8 Jagodnik Kaja 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice B-licenca 31.
28 3 9 Štelcl Nadja 2005 Ženski PD Ljutomer Mlajše deklice B-licenca 43.
29 4 1 Kordež Ema 2005 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Licenca DP 2.
30 4 2 Borovnik Monika 2005 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice B-licenca 5.
31 4 3 Rupnik Tine 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Licenca DP 8.
32 4 4 Perše Eva 2006 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Licenca DP 11.
33 4 5 Šajt Val 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki B-licenca 14.
34 4 6 Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice B-licenca 18.
35 4 7 Štrubelj Zoja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 23.
36 4 8 Lukman Eva 2006 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice B-licenca 32.
37 4 9 Marolt Val 2005 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki B-licenca /
38 5 1 Škufca Jernej 2005 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Licenca DP 3.
39 5 2 Zore Timon 2006 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Licenca DP 6.
40 5 3 Dolšak Oskar 2005 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki B-licenca 9.
41 5 4 Bedrač Gal 2005 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki B-licenca 12.
42 5 5 Tomažin Nik 2006 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki B-licenca 15.
43 5 6 Uštar Nik 2005 Moški AO Trbovlje Mlajši dečki B-licenca 19.
44 5 7 Skamen Larisa 2005 Ženski ŠD Pajki Mlajše deklice B-licenca 25.
45 5 8 Zalar Neja 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice B-licenca 33.
46 5 9 Kodrič Janez 2006 Moški Posavski AK Mlajši dečki B-licenca /
47 6 1 Hren Eva 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Licenca DP 3.
48 6 2 Košenina Eva 2005 Ženski Posavski AK Mlajše deklice Licenca DP 6.
49 6 3 Genorio Julija 2005 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 9.
50 6 4 Jeromel Tija 2006 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice B-licenca 12.
51 6 5 Moge Zarja 2006 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše deklice B-licenca 16.
52 6 6 Novak Eva 2005 Ženski PD Ljutomer Mlajše deklice B-licenca 20.
53 6 7 Obreza Klara 2006 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice B-licenca 26.
54 6 8 Rainer Liza 2006 Ženski Posavski AK Mlajše deklice B-licenca 34.
55 6 9 Ogorevc Luka 2006 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši dečki B-licenca /
St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje - 57 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2018
1 1 1 Novak Liza 2004 Ženski PK Laško Starejše deklice Licenca DP 1.
2 1 2 Kralj Rok 2002 Moški ŠAO Velenje Kadeti Licenca DP 2.
3 1 3 Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Licenca DP 4.
4 1 4 Paradiž Naja 2003 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše deklice Licenca DP 5.
5 1 5 Trost David 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti B-licenca 8.
6 1 6 Eberlinc Žan Žak 2003 Moški PS DPČ Šmartno Starejši dečki Licenca DP 10.
7 1 7 Cundrič Katja 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Licenca DP 12.
8 1 8 Luštrik Petja 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki B-licenca 14.
9 1 9 Absec Barbara 2004 Ženski ŠPO PD Črnomelj Starejše deklice B-licenca 20.
10 1 10 Oshish Anuar 2003 Moški PS DPČ Šmartno Starejši dečki B-licenca 27.
11 2 1 Golej Nik 2001 Moški PK Laško Kadeti Licenca DP 1.
12 2 2 Pintarič David 2003 Moški ŠD Pajki Starejši dečki Licenca DP 2.
13 2 3 Črešnar Luka 2003 Moški PK Slovenske Konjice Starejši dečki B-licenca 4.
14 2 4 Zajec Genorio Nela 2003 Ženski PS Ascendo Grosuplje Starejše deklice B-licenca 6.
15 2 5 Kunst Filip 2004 Moški PK Rogaška Slatina Starejši dečki B-licenca 8.
16 2 6 Muršec Stela 2003 Ženski PK 6b Ptuj Starejše deklice Licenca DP 10.
17 2 7 Šteharnik Eva 2002 Ženski AK Ravne Kadetinje B-licenca 12.
18 2 8 Flis Anže 2003 Moški Klub AKSB Impol Starejši dečki B-licenca 16.
19 2 9 Ogrizek David 2003 Moški PD AT Podčetrtek Starejši dečki B-licenca 21.
20 2 10 Kolšek Dejan 2004 Moški PK Rimske Toplice Starejši dečki B-licenca /
21 3 1 Glušič Petra 2001 Ženski AK Ravne Kadetinje Licenca DP 1.
22 3 2 Prikeržnik Maj 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti B-licenca 3.
23 3 3 Čebular Tjaša 2002 Ženski PS Ascendo Grosuplje Kadetinje B-licenca 4.
24 3 4 Brdnik Evita 2002 Ženski Klub AKSB Impol Kadetinje B-licenca 6.
25 3 5 Brodej Saša 2002 Ženski ŠAO Velenje Kadetinje Licenca DP 8.
26 3 6 Kumprej Žan 2002 Moški AK Ravne Kadeti B-licenca 11.
27 3 7 Bohorč Sara 2001 Ženski PK Rimske Toplice Kadetinje A-licenca 13.
28 3 8 Hauptman Gašper 2004 Moški PS DPČ Šmartno Starejši dečki Licenca DP 17.
29 3 9 Lipnik Tim 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki B-licenca 23.
30 3 10 Kropivnik Zala 2004 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše deklice B-licenca /
31 4 1 Črep Lovro 2004 Moški ŠAO Velenje Starejši dečki Licenca DP 1.
32 4 2 Zagoršek Urban 2003 Moški Klub AKSB Impol Starejši dečki Licenca DP 3.
33 4 3 Voglar Kajetan 2001 Moški Posavski AK Kadeti Licenca DP 5.
34 4 4 Žužel Marko 2001 Moški AO Trbovlje Kadeti Licenca DP 7.
35 4 5 Žvan Ana 2004 Ženski AK Ravne Starejše deklice B-licenca 8.
36 4 6 Dvoršek Tjaša 2002 Ženski ŠAO Velenje Kadetinje Licenca DP 11.
37 4 7 Drmaž Latoja 2003 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše deklice B-licenca 13.
38 4 8 Lorenci Luka 2003 Moški Klub AKSB Impol Starejši dečki B-licenca 18.
39 4 9 Lesjak Vanesa 2004 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice B-licenca 23.
40 5 1 Štaleker Gaja 2004 Ženski ŠAO Velenje Starejše deklice Licenca DP 2.
41 5 2 Kramberger Maja 2002 Ženski Klub AKSB Impol Kadetinje B-licenca 3.
42 5 3 Mastnak Lan 2004 Moški PK Laško Starejši dečki Licenca DP 5.
43 5 4 Krajnc Nuša 2002 Ženski Posavski AK Kadetinje B-licenca 7.
44 5 5 Kamenik Zala 2003 Ženski ŠAO Velenje Starejše deklice Licenca DP 9.
45 5 6 Žunič Martin 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki B-licenca 11.
46 5 7 Brilej Rok 2001 Moški PK Rifnik Kadeti B-licenca 13.
47 5 8 Juričan Maša 2004 Ženski Posavski AK Starejše deklice B-licenca 18.
48 5 9 Javornik Ažbe 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Licenca DP 26.
49 6 1 Draškovič Neja 2002 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Licenca DP 2.
50 6 2 Hribar Samo 2002 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti Licenca DP 4.
51 6 3 Horvat Katarina 2002 Ženski ŠPO PD Črnomelj Kadetinje B-licenca 5.
52 6 4 Vidovič Žanin 2003 Ženski PK 6b Ptuj Starejše deklice B-licenca 7.
53 6 5 Tomažin Uroš 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki A-licenca 9.
54 6 6 Zaletelj Tine 2003 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki B-licenca 12.
55 6 7 Gobec Zoja 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice B-licenca 14.
56 6 8 Turnšek Maj 2003 Moški ŠAO Velenje Starejši dečki B-licenca 19.
57 6 9 Lužar Lana 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice B-licenca 26.