Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

20.05.2018, Celje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 264  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2009/2010) - 24 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
2 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
3 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
4 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca /
5 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
6 Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
7 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
8 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
9 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
10 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
11 Jurko Brin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
12 Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
13 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
14 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
15 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca /
16 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
18 Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca /
19 Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca /
20 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
21 Hrustel Tristan 2010 ŠAO Velenje B-licenca /
22 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
23 Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
24 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca /
2 Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca /
3 Kugler Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
4 Ramskugler Mia 2009 ŠD Pajki B-licenca /
5 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
6 Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
7 Gračner Neja 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
8 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
9 Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
12 Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
13 Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca /
14 Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
16 Rakita Pia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
18 Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca /
20 Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca /
21 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca /
22 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca /
23 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
24 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca /
25 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
26 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
27 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
28 Majcen Alja 2010 PK Beta B-licenca /
29 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
30 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
31 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca /
33 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
34 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
Starejši cicibani (2007/2008) - 41 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 1.
2 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 3.
4 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 4.
5 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 5.
6 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 6.
7 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 7.
8 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 8.
9 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9.
10 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 10.
11 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 11.
12 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 12.
13 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13.
14 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 14.
15 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 16.
17 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 17.
18 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18.
19 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
20 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 20.
21 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21.
22 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 22.
23 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 23.
24 Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
25 Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 26.
26 Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 27.
27 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
28 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 31.
29 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 34.
30 Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca 35.
31 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 37.
32 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 39.
33 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 43.
34 Lužar Žiga 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 44.
35 Kumer Lapornik Marko 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 46.
36 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 46.
37 Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 48.
38 Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca 48.
39 Jug Andrej 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 48.
40 Župnek Miha 2008 ŠD Pajki B-licenca /
41 Ciglar Matija 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
Starejše cicibanke (2007/2008) - 39 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 4.
5 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 5.
6 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 6.
7 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 7.
8 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
9 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 9.
10 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 10.
11 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 11.
12 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 13.
13 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 14.
14 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 15.
15 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 16.
16 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
17 Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 18.
18 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 20.
19 Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 21.
20 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 25.
21 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 26.
22 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 27.
23 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 28.
24 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30.
25 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 31.
26 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 33.
27 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 34.
28 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 35.
29 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 37.
30 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 37.
31 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 40.
32 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 41.
33 Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 45.
34 Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje B-licenca 46.
35 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 48.
36 Jost Zoja 2007 PK Rifnik B-licenca 48.
37 Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 48.
38 Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 48.
39 Testaniere Klea 2007 PK Rifnik B-licenca /
Mlajši dečki (2005/2006) - 24 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 5.
6 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 6.
7 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 7.
8 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 8.
9 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 9.
10 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 10.
11 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 11.
12 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 12.
13 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 13.
14 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
15 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 16.
17 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 17.
18 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18.
19 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 19.
20 Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 21.
21 Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 25.
22 Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 30.
23 Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice B-licenca /
24 Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše deklice (2005/2006) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 1.
2 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
3 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 5.
4 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
5 Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 7.
6 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 8.
7 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
8 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 10.
9 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 11.
10 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 12.
11 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 13.
12 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 14.
13 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
14 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 16.
15 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
16 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 18.
17 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 19.
18 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 20.
19 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 21.
20 Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 22.
21 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 24.
22 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
23 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26.
24 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 27.
25 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28.
26 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 29.
27 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 32.
28 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 34.
29 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 35.
30 Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 37.
31 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 40.
32 Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 41.
33 Kopič Alja 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 44.
34 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 44.
35 Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 44.
36 Seme Pia 2006 PK Laško B-licenca 44.
Starejši dečki (2003/2004) - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 1.
2 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 2.
3 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 3.
4 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 4.
5 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 5.
6 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 6.
7 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 7.
8 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 8.
9 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 9.
10 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
12 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
13 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
14 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 16.
15 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 17.
16 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 18.
17 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 19.
18 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 20.
19 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 22.
20 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 24.
21 Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 25.
22 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 27.
23 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 29.
Starejše deklice (2003/2004) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 3.
4 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 4.
5 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 8.
8 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 9.
9 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 11.
10 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12.
11 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 13.
12 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 14.
13 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 15.
14 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16.
15 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 17.
16 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 20.
17 Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 21.
18 Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca 29.
19 Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
20 Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca /
Kadeti (2001/2002) - 13 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 5.
6 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 6.
7 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 7.
8 Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 9.
9 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 10.
10 Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 11.
11 Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 12.
12 Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 14.
13 Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP /
Kadetinje (2001/2002) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 3.
3 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 4.
4 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
5 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 6.
6 Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 7.
7 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 8.
8 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 9.
9 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 10.
10 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 12.