Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

12.05.2019, Celje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 249  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2010/2011) - 27 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
2 Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
3 Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca /
4 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
5 Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
6 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
7 Močnik Maksim 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
8 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
9 Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
11 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
12 Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca /
13 Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
14 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
15 Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca /
16 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
17 Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
18 Jurko Brin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca /
20 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca /
21 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
22 Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
23 Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
24 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
25 Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca /
26 Guček Matic 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
27 Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
2 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
3 Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca /
4 Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca /
5 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
6 Markovič Lisa 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
7 Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
8 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca /
9 Bogović Nikita 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
10 Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
11 Kokotec Taja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
12 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
13 Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca /
14 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca /
15 Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
16 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
17 Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
18 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
19 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
20 Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca /
21 Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
22 Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
23 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
24 Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
25 Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca /
26 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca /
27 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
28 Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca /
29 Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca /
30 Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
31 Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca /
32 Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca /
33 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
34 Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca /
35 Štavt Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca /
36 Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
Starejši cicibani (2008/2009) - 32 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 2.
3 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 3.
4 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 4.
5 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 5.
6 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 6.
7 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 7.
8 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
9 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 9.
10 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 10.
11 Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
12 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 12.
13 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
14 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
15 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
16 Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
17 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 18.
18 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
19 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 22.
20 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 24.
21 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
22 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 34.
23 Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 36.
24 Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 37.
25 Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 38.
26 Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 40.
27 Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 41.
28 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 41.
29 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 44.
30 Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 45.
31 Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
32 Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca /
Starejše cicibanke (2008/2009) - 44 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 2.
3 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 3.
4 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 4.
5 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 5.
6 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 8.
7 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 10.
8 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 11.
9 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 12.
10 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 13.
11 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 14.
12 Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 15.
13 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
14 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18.
15 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 19.
16 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 20.
17 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 22.
18 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23.
19 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 24.
20 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 25.
21 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 26.
22 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 27.
23 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 29.
24 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 30.
25 Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 31.
26 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 32.
27 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 33.
28 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 37.
29 Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 40.
30 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 43.
31 Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 43.
32 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 43.
33 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 43.
34 Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 43.
35 Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 43.
36 Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 43.
37 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 43.
38 Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 43.
39 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 43.
40 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 43.
41 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 43.
42 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 43.
43 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 43.
44 Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajši dečki (2006/2007) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
2 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 2.
3 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 4.
5 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 6.
7 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 7.
8 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
9 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 9.
10 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 11.
11 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
12 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 13.
13 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 16.
14 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18.
15 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 19.
16 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 20.
17 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 21.
18 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 22.
19 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 23.
20 Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 23.
21 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 26.
22 Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 28.
23 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 29.
24 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32.
25 Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca 34.
26 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 34.
27 Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 37.
28 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 38.
29 Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 40.
30 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca /
Mlajše deklice (2006/2007) - 26 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 3.
4 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4.
5 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6.
7 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7.
8 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 8.
9 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
11 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13.
12 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 15.
13 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 16.
14 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 17.
15 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 19.
16 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
17 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 25.
18 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 28.
19 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 32.
20 Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 33.
21 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 34.
22 Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 34.
23 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 37.
24 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 37.
25 Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 37.
26 Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 37.
Starejši dečki (2004/2005) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 2.
3 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
4 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
5 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 6.
6 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 7.
7 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 8.
8 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 10.
9 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 11.
10 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 12.
11 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 13.
12 Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 14.
13 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 15.
14 Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18.
15 Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
Starejše deklice (2004/2005) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 2.
3 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 4.
5 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 5.
6 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 7.
7 Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 8.
8 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 9.
9 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
10 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 12.
11 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 13.
12 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 15.
13 Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17.
14 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 17.
15 Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19.
16 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 21.
17 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22.
18 Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 24.
19 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 26.
20 Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 30.
Kadeti (2002/2003) - 12 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 1.
2 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 3.
4 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
5 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 5.
6 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
7 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
8 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 9.
9 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 11.
10 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 13.
11 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 14.
12 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 14.
Kadetinje (2002/2003) - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 1.
2 Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 2.
3 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
4 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 6.
5 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 8.
6 Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 10.
7 Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 16.