Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po združenih kat. | Po kategorijah | Po klubih

30.03.2019, Brežice

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po združenih kategorijah:

Število prijavljenih: 259  |  Vrstni red: po štartni številki


Ml. cicibani in ml. cicibanke - 54 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Kovačič Laura 2010 Ženski PD AT Podčetrtek Mlajše cicibanke B-licenca /
2 1 2 Krivec Ela 2010 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše cicibanke B-licenca /
3 1 3 Kuhar Luka 2010 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši cicibani B-licenca /
4 1 4 Žagar Močilnik Neža 2010 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše cicibanke B-licenca /
5 1 5 Kovačič Ula 2011 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke B-licenca /
6 1 6 Peterlin Matevž 2011 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani B-licenca /
7 1 7 Štrubelj Zarja 2010 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše cicibanke B-licenca /
8 1 8 Forte Kaja 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
9 1 9 Pipan Nuša 2011 Ženski ŠAO Velenje Mlajše cicibanke B-licenca /
10 2 1 Guzaj Blaž 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani B-licenca /
11 2 2 Maher Drejc 2011 Moški ŠAO Velenje Mlajši cicibani B-licenca /
12 2 3 Rebula Urh 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani B-licenca /
13 2 4 Fon Jaka 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani B-licenca /
14 2 5 Miklavc Nina 2010 Ženski PK Laško Mlajše cicibanke B-licenca /
15 2 6 Meke Rožle 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani B-licenca /
16 2 7 Odlazek Julian 2011 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši cicibani B-licenca /
17 2 8 Baš Urh 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani B-licenca /
18 2 9 Vizler Nai 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani B-licenca /
19 3 1 Erjavec Iva 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke B-licenca /
20 3 2 Vereš Jurij 2011 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani B-licenca /
21 3 3 Matkovič Zara 2011 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
22 3 4 Kastelic Rubi 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
23 3 5 Leskovar Zoja 2010 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke B-licenca /
24 3 6 Žalec Urška 2011 Ženski ŠPO PD Črnomelj Mlajše cicibanke B-licenca /
25 3 7 Škorja Jakob 2011 Moški PK Rimske Toplice Mlajši cicibani B-licenca /
26 3 8 Klenovšek Bor 2011 Moški Posavski AK Mlajši cicibani B-licenca /
27 3 9 Kacl Val 2010 Moški AK Črna na Koroškem Mlajši cicibani B-licenca /
28 4 1 Ogorevc Alja 2011 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke B-licenca /
29 4 2 Bobič Ema 2010 Ženski PK Novo mesto Mlajše cicibanke B-licenca /
30 4 3 Černoša Brina 2011 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke B-licenca /
31 4 4 Krošelj Tilen 2010 Moški ŠD Pajki Mlajši cicibani B-licenca /
32 4 5 Flis Jaka 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani B-licenca /
33 4 6 Potočnjak Jonas 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani B-licenca /
34 4 7 Medved Izabela 2010 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše cicibanke B-licenca /
35 4 8 Merkač Lena 2010 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke B-licenca /
36 4 9 Emeršič Zoja 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke B-licenca /
37 5 1 Kolar Ana 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
38 5 2 Lepej Izak 2010 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši cicibani B-licenca /
39 5 3 Abram Katja 2010 Ženski PK Novo mesto Mlajše cicibanke B-licenca /
40 5 4 Gostenčnik Tine 2011 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši cicibani B-licenca /
41 5 5 Bakan Domen 2011 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši cicibani B-licenca /
42 5 6 Absec Marjeta 2011 Ženski ŠPO PD Črnomelj Mlajše cicibanke B-licenca /
43 5 7 Preskar Alja 2010 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
44 5 8 Piko Gaja 2010 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše cicibanke B-licenca /
45 5 9 Uštar Kim 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke B-licenca /
46 6 1 Mirt Neli 2010 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke B-licenca /
47 6 2 Kneževič Matic 2010 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani B-licenca /
48 6 3 Erpič Bine 2010 Moški PK Novo mesto Mlajši cicibani B-licenca /
49 6 4 Širec Melanija 2010 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše cicibanke B-licenca /
50 6 5 Tarkuš Vesna 2011 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke B-licenca /
51 6 6 Razboršek Nina 2011 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke B-licenca /
52 6 7 Koroš Žiga 2011 Moški AK Ravne Mlajši cicibani B-licenca /
53 6 8 Krošelj Lucija 2010 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše cicibanke B-licenca /
54 6 9 Pulko Lars 2011 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši cicibani B-licenca /
St. cicibani in st. cicibanke - 83 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Gliebe Žana 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Licenca DP 1.
2 1 2 Šalamon Mark 2009 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani B-licenca 4.
3 1 3 Jurše Zoja 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Licenca DP 7.
4 1 4 Rusić Simon 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 10.
5 1 5 Ogrizek Filip 2008 Moški PD AT Podčetrtek Starejši cicibani B-licenca 14.
6 1 6 Hudolin Sara 2008 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Licenca DP 18.
7 1 7 Zidanšek Urban 2009 Moški PK Slovenske Konjice Starejši cicibani B-licenca 21.
8 1 8 Bregar Jan 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 27.
9 1 9 Bizjak Lovro 2008 Moški PS DPČ Šmartno Starejši cicibani B-licenca 34.
10 1 10 Grašak Julija 2008 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše cicibanke B-licenca 36.
11 1 11 Grešak Ana 2008 Ženski PK 6b Ptuj Starejše cicibanke B-licenca 39.
12 1 12 Mesarič Maruša 2009 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke B-licenca 39.
13 1 13 Pavlič Nastja 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 39.
14 1 14 Oshish Amin 2009 Moški PS DPČ Šmartno Starejši cicibani B-licenca /
15 2 1 Vrčkovnik Metod 2008 Moški AK Ravne Starejši cicibani Licenca DP 1.
16 2 2 Skarlovnik Taja 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 4.
17 2 3 Orlčnik Vid 2009 Moški PK Laško Starejši cicibani B-licenca 7.
18 2 4 Flis Ula 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 11.
19 2 5 Ramskugler Mia 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke B-licenca 15.
20 2 6 Mihalič Oskar 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 18.
21 2 7 Škrlec Eva 2009 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke B-licenca 22.
22 2 8 Viher Neca 2008 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke B-licenca 27.
23 2 9 Plankl Clea 2008 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše cicibanke B-licenca 34.
24 2 10 Kocbek Nejc 2008 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani B-licenca 36.
25 2 11 Omerzu Vita 2009 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše cicibanke B-licenca 39.
26 2 12 Vidovič Lea 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 39.
27 2 13 Ahlin Katja 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 39.
28 2 14 Pulko Laura 2009 Ženski PAK ŠPO Brežice Starejše cicibanke B-licenca /
29 3 1 Kovač Klara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke B-licenca 2.
30 3 2 Gostečnik Hana 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 5.
31 3 3 Rebernak Karolina 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 8.
32 3 4 Sedeljšak Nik 2008 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani B-licenca 11.
33 3 5 Potočnik Tisa 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke B-licenca 16.
34 3 6 Pilih Žana 2008 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše cicibanke B-licenca 19.
35 3 7 Kuzman Ajda 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 23.
36 3 8 Polutnik Marsel 2009 Moški PK Slovenske Konjice Starejši cicibani B-licenca 30.
37 3 9 Padežnik Jan 2008 Moški PK Rimske Toplice Starejši cicibani B-licenca 35.
38 3 10 Gül Lara 2009 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 36.
39 3 11 Gotlin Zoja 2009 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke B-licenca 39.
40 3 12 Urbanica Eva 2009 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke B-licenca 39.
41 3 13 Dolanc Julija 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 39.
42 3 14 Srebotnik Oliva 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke B-licenca /
43 4 1 Lebič Vid 2008 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani B-licenca 2.
44 4 2 Krebs Aljaž 2008 Moški PD K2 Starejši cicibani B-licenca 5.
45 4 3 Keršinar Rok 2009 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani B-licenca 8.
46 4 4 Kovač Joži 2009 Moški ŠPS PD Mozirje Starejši cicibani B-licenca 12.
47 4 5 Vinkšel Lev 2009 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani B-licenca 16.
48 4 6 Smalls Luka 2008 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani B-licenca 19.
49 4 7 Leskošek Miha 2008 Moški PK Laško Starejši cicibani B-licenca 24.
50 4 8 Kmet Tara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke B-licenca 30.
51 4 9 Bezlaj Anja 2008 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke B-licenca 35.
52 4 10 Vereš Lovro 2008 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani B-licenca 38.
53 4 11 Bitenc Alina 2009 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke B-licenca 39.
54 4 12 Blažun Vivien 2008 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke B-licenca 39.
55 4 13 Sovre Loti 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 39.
56 4 14 Odlazek Tobias 2009 Moški PAK ŠPO Brežice Starejši cicibani B-licenca /
57 5 1 Kolar Tai 2008 Moški AO Trbovlje Starejši cicibani Licenca DP 3.
58 5 2 Tomažin Levin 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 5.
59 5 3 Novak Stella 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Licenca DP 9.
60 5 4 Dražumerič Pia 2008 Ženski PS DPČ Šmartno Starejše cicibanke B-licenca 12.
61 5 5 Osojnik Filip 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 17.
62 5 6 Pfeifer Nino 2009 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani B-licenca 20.
63 5 7 Goričan Nina 2009 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke B-licenca 24.
64 5 8 Kac Matija 2009 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani B-licenca 31.
65 5 9 Brežnik Izak 2008 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani B-licenca 36.
66 5 10 Vrtnik Tit 2008 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani B-licenca 38.
67 5 11 Bebar Neža 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 39.
68 5 12 Dornik Hana 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 39.
69 5 13 Snoj Nika 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke B-licenca 39.
83 5 14 Vaupot Eliza 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 39.
70 6 1 Lapuh Sara 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Licenca DP 3.
71 6 2 Presečnik Žana 2009 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 6.
72 6 3 Topolovec Leontina 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke B-licenca 9.
73 6 4 Kovač Pia 2008 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke B-licenca 13.
74 6 5 Spanžel Špela 2009 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke B-licenca 17.
75 6 6 Oprešnik Barl Zara 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke B-licenca 20.
76 6 7 Božič Ema 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke B-licenca 24.
77 6 8 Ilaš Lar 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani B-licenca 32.
78 6 9 Kopina Medjić Tinkara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke B-licenca 36.
79 6 10 Miklavžič Vid 2008 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani B-licenca 38.
80 6 11 Gojzdnik Kaja 2008 Ženski PK Beta Starejše cicibanke B-licenca 39.
81 6 12 Lukač Pia 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke B-licenca 39.
82 6 13 Bitenc Staša 2009 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke B-licenca /
Ml. dečki in ml. deklice - 68 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Kotar Tominšek Janej 2006 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Licenca DP 1.
2 1 2 Vrban Zal 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Licenca DP 3.
3 1 3 Sedeljšak Zoja 2007 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Licenca DP 6.
4 1 4 Štrubelj Zoja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 10.
5 1 5 Knez Svit 2007 Moški PK Laško Mlajši dečki Licenca DP 14.
6 1 6 Krebs Blažka 2007 Ženski PD K2 Mlajše deklice B-licenca 17.
7 1 7 Šmit Bine 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki B-licenca 21.
8 1 8 Gričar Lara 2006 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice Licenca DP 24.
9 1 9 Rebula Vid 2006 Moški AK Ravne Mlajši dečki B-licenca 27.
10 1 10 Kozole Simona 2007 Ženski Posavski AK Mlajše deklice B-licenca 32.
11 1 11 Hudohmet Amadej 2006 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši dečki B-licenca /
12 1 12 Vračun Špela 2007 Ženski Posavski AK Mlajše deklice B-licenca /
13 2 1 Gorič Lana 2007 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše deklice Licenca DP 1.
14 2 2 Moge Zarja 2006 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše deklice B-licenca 4.
15 2 3 Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Licenca DP 6.
16 2 4 Rupnik Tine 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Licenca DP 11.
17 2 5 Pipan Taja 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice B-licenca 15.
18 2 6 Žunič Veronika 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 18.
19 2 7 Štrubelj Tina 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 21.
20 2 8 Petek Frišek Tomaž 2007 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki B-licenca 24.
21 2 9 Kopina Medjić Blažka 2007 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše deklice B-licenca 27.
22 2 10 Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši dečki B-licenca 34.
23 2 11 Resnik Anžej 2007 Moški Posavski AK Mlajši dečki B-licenca /
24 2 12 Matjašič Jan Mark 2006 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši dečki B-licenca /
25 3 1 Zore Timon 2006 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Licenca DP 1.
26 3 2 Sevnik Nik 2007 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Licenca DP 5.
27 3 3 Koštomaj Anej 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Licenca DP 7.
28 3 4 Luštrik Danaja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice B-licenca 12.
29 3 5 Jakomini Tine 2006 Moški PK 6b Ptuj Mlajši dečki Licenca DP 15.
30 3 6 Bombek Luka 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki B-licenca 18.
31 3 7 Molnar Sara 2007 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše deklice A-licenca 22.
32 3 8 Pušnik Lina 2007 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice B-licenca 24.
33 3 9 Sinur Brina 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice B-licenca 28.
34 3 10 Vrtnik Tian 2006 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki B-licenca 35.
35 3 11 Knez Jure 2006 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši dečki B-licenca /
36 4 1 Korošec Ema 2006 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice Licenca DP 2.
37 4 2 Hren Eva 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Licenca DP 5.
38 4 3 Hribar Tine 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki B-licenca 8.
39 4 4 Šajt Val 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki B-licenca 13.
40 4 5 Tomažin Nik 2006 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki B-licenca 15.
41 4 6 Kampuš Žiga 2007 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki B-licenca 19.
42 4 7 Klenovšek Sven 2007 Moški Posavski AK Mlajši dečki B-licenca 22.
43 4 8 Varžič Miha 2007 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki B-licenca 25.
44 4 9 Pavlin Peter 2007 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši dečki B-licenca 28.
45 4 10 Srebotnik Gašper 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki B-licenca 35.
46 4 11 Hrastovšek Žiga 2006 Moški PAK ŠPO Brežice Mlajši dečki B-licenca /
47 5 1 Maher Bine 2006 Moški ŠAO Velenje Mlajši dečki Licenca DP 3.
48 5 2 Perše Eva 2006 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Licenca DP 6.
49 5 3 Jamnik Ema 2007 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Licenca DP 9.
50 5 4 Tržan Alina 2007 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice Licenca DP 13.
51 5 5 Jagodnik Kaja 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice B-licenca 16.
52 5 6 Zalar Neja 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice B-licenca 19.
53 5 7 Rainer Liza 2006 Ženski Posavski AK Mlajše deklice B-licenca 23.
54 5 8 Fendre Pija 2006 Ženski ŠD Pajki Mlajše deklice B-licenca 26.
55 5 9 Žnidaršič Anika 2007 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše deklice B-licenca 32.
56 5 10 Kukovec Zarja 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice B-licenca 36.
57 5 11 Volčanjk Laura 2007 Ženski PAK ŠPO Brežice Mlajše deklice B-licenca /
58 6 1 Zajc Neža 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Licenca DP 3.
59 6 2 Trost Denis 2007 Moški AK Slovenj Gradec Mlajši dečki Licenca DP 6.
60 6 3 Mihalič Maks 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki B-licenca 9.
61 6 4 Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice B-licenca 14.
62 6 5 Štravs Blaž 2006 Moški PD AT Podčetrtek Mlajši dečki B-licenca 17.
63 6 6 Naveršnik Hana 2007 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše deklice B-licenca 20.
64 6 7 Grudnik Nejc 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki Licenca DP 23.
65 6 8 Erjavec Maks 2006 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki B-licenca 26.
66 6 9 Kopitar Jernej 2007 Moški PK Beta Mlajši dečki B-licenca 32.
67 6 10 Miličević Lana 2007 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice B-licenca 36.
68 6 11 Studnička Gaj 2007 Moški PD K2 Mlajši dečki B-licenca /
St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje - 54 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Cundrič Katja 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Kadetinje Licenca DP 1.
2 1 2 Spanžel Ema 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Licenca DP 2.
3 1 3 Luštrik Petja 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki B-licenca 4.
4 1 4 Žunič Martin 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki B-licenca 6.
5 1 5 Zajec Genorio Nela 2003 Ženski PS Ascendo Grosuplje Kadetinje B-licenca 8.
6 1 6 Drmaž Latoja 2003 Ženski PAK ŠPO Brežice Kadetinje B-licenca 10.
7 1 7 Žvan Ana 2004 Ženski AK Ravne Starejše deklice B-licenca 12.
8 1 8 Novak Eva 2005 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice B-licenca 15.
9 1 9 Šumah Eva 2004 Ženski AK Črna na Koroškem Starejše deklice B-licenca 29.
10 2 1 Novak Liza 2004 Ženski PK Laško Starejše deklice Licenca DP 1.
11 2 2 Grajžl Urban 2003 Moški ŠPO PD Celje Kadeti Licenca DP 2.
12 2 3 Majcen Maja 2003 Ženski ŠPO PD Celje Kadetinje Licenca DP 5.
13 2 4 Saje Simon 2002 Moški PK Novo mesto Kadeti B-licenca 7.
14 2 5 Kolbezen Maks 2005 Moški ŠPO PD Črnomelj Starejši dečki B-licenca 9.
15 2 6 Drevenšek Jakob 2003 Moški ŠAO Velenje Kadeti Licenca DP 11.
16 2 7 Kolar Anže 2005 Moški AK Slovenj Gradec Starejši dečki B-licenca 13.
17 2 8 Javornik Ažbe 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Licenca DP 16.
18 2 9 Štelcl Nadja 2005 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice B-licenca 30.
19 3 1 Kralj Rok 2002 Moški ŠAO Velenje Kadeti Licenca DP 1.
20 3 2 Muršec Stela 2003 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Licenca DP 3.
21 3 3 Štaleker Gaja 2004 Ženski ŠAO Velenje Starejše deklice Licenca DP 5.
22 3 4 Božič Anže 2005 Moški Posavski AK Starejši dečki B-licenca 7.
23 3 5 Eberlinc Žan Žak 2003 Moški PS DPČ Šmartno Kadeti Licenca DP 9.
24 3 6 Kunst Filip 2004 Moški PD AT Podčetrtek Starejši dečki B-licenca 11.
25 3 7 Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice B-licenca 13.
26 3 8 Šafhalter Nika 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice B-licenca 18.
27 3 9 Oshish Anuar 2003 Moški PS DPČ Šmartno Kadeti B-licenca /
28 4 1 Kramberger Maja 2002 Ženski Klub AKSB Impol Kadetinje A-licenca 2.
29 4 2 Stamenčić Ana 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Licenca DP 3.
30 4 3 Planinšec Jaša 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki Licenca DP 5.
31 4 4 Dolšak Oskar 2005 Moški ŠPS PD Mozirje Starejši dečki Licenca DP 8.
32 4 5 Bobik Maja 2004 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše deklice B-licenca 9.
33 4 6 Draškovič Neja 2002 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Licenca DP 11.
34 4 7 Juričan Maša 2004 Ženski Posavski AK Starejše deklice B-licenca 14.
35 4 8 Rubin Tian 2005 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši dečki B-licenca 19.
36 4 9 Verbuč Grega 2003 Moški ŠPS PD Mozirje Kadeti Licenca DP /
37 5 1 Škufca Jernej 2005 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Licenca DP 2.
38 5 2 Hauptman Gašper 2004 Moški PS DPČ Šmartno Starejši dečki Licenca DP 3.
39 5 3 Zagoršek Urban 2003 Moški Klub AKSB Impol Kadeti Licenca DP 5.
40 5 4 Borovnik Monika 2005 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše deklice Licenca DP 8.
41 5 5 Zaletelj Tine 2003 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti B-licenca 10.
42 5 6 Lipnik Tim 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki B-licenca 12.
43 5 7 Flis Anže 2003 Moški Klub AKSB Impol Kadeti B-licenca 14.
44 5 8 Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski ŠPO PD Črnomelj Starejše deklice B-licenca 20.
45 5 9 Genorio Julija 2005 Ženski PS Ascendo Grosuplje Starejše deklice B-licenca /
46 6 1 Prikeržnik Maj 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti Licenca DP 2.
47 6 2 Hribar Samo 2002 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti Licenca DP 4.
48 6 3 Čopar Sara 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Licenca DP 6.
49 6 4 Trost David 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti B-licenca 8.
50 6 5 Gobec Zoja 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice B-licenca 10.
51 6 6 Turnšek Maj 2003 Moški ŠAO Velenje Kadeti B-licenca 12.
52 6 7 Ogrizek David 2003 Moški PD AT Podčetrtek Kadeti B-licenca 15.
53 6 8 Lužar Lana 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice B-licenca 22.
54 6 9 Siljan Arnož 2003 Moški PK Rimske Toplice Kadeti B-licenca /