Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

16.03.2019, Trbovlje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 290  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2010/2011) - 28 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca /
2 Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
4 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
5 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
6 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
7 Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca /
8 Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
9 Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca /
10 Dular Jaka 2010 PK Novo mesto B-licenca /
11 Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
12 Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca /
13 Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca /
14 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
16 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
17 Zmrzljak Erik 2010 AO Trbovlje B-licenca /
18 Meh Anej 2011 AO Trbovlje B-licenca /
19 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca /
20 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
21 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
22 Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
23 Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca /
24 Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
25 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
26 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
27 Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca /
28 Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca /
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
2 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
3 Verhovc Ajda 2010 PK Laško B-licenca /
4 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
5 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
6 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
7 Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
8 Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca /
9 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
10 Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
11 Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca /
12 Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
13 Koželj Eva 2010 PK Novo mesto B-licenca /
14 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
15 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
16 Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
17 Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
18 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca /
19 Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca /
20 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
21 Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca /
22 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
23 Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
24 Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
25 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca /
26 Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
27 Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
28 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca /
29 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
30 Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
31 Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
33 Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca /
34 Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca /
35 Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
36 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
Starejši cicibani (2008/2009) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 2.
3 Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3.
4 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 4.
5 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 5.
6 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 5.
7 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 7.
8 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 8.
9 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
10 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13.
11 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 15.
12 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17.
13 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 18.
14 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
15 Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
16 Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca 21.
17 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 22.
18 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22.
19 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 24.
20 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25.
21 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 25.
22 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 28.
23 Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 28.
24 Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
25 Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31.
26 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 31.
27 Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 31.
28 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 31.
29 Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
30 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
31 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
33 Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca /
34 De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca /
35 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca /
36 Lotrič Filip 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
Starejše cicibanke (2008/2009) - 56 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 2.
3 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 2.
4 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 2.
5 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 2.
6 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 6.
7 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 8.
8 Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 9.
9 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 10.
10 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 11.
11 Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 12.
12 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13.
13 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 15.
14 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 16.
15 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 17.
16 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 17.
17 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 17.
18 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 20.
19 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 21.
20 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 22.
21 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25.
22 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 26.
23 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 27.
24 Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca 31.
25 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 31.
26 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 31.
27 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
28 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 31.
29 Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 31.
30 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
31 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
32 Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
33 Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 31.
34 Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
35 Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 31.
36 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 31.
37 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 31.
38 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 31.
39 Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 31.
40 Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
41 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
42 Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 31.
43 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 31.
44 Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
45 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 31.
46 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
47 Zeme Ana 2009 PK Laško B-licenca /
48 Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca /
49 Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
50 Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje B-licenca /
51 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
52 Oberč Ana Li 2009 AO Trbovlje B-licenca /
53 Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca /
54 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca /
55 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca /
56 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca /
Mlajši dečki (2006/2007) - 31 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
3 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 6.
7 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 8.
9 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 8.
10 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 8.
11 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 11.
12 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 12.
13 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 13.
14 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 15.
15 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 16.
16 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
17 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18.
18 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 19.
19 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 21.
20 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22.
21 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22.
22 Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 22.
23 Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 25.
24 Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca 28.
25 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28.
26 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 28.
27 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 31.
28 Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
29 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 31.
30 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca /
31 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP /
Mlajše deklice (2006/2007) - 37 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 1.
2 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 3.
4 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 4.
5 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 4.
6 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6.
7 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 7.
8 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 8.
9 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9.
10 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 11.
12 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
13 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 13.
14 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP 14.
15 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15.
16 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 16.
17 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
18 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
19 Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca 21.
20 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 22.
21 Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 23.
22 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 24.
23 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 26.
24 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 27.
25 Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 28.
26 Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 29.
27 Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 30.
28 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31.
29 Zeme Eva 2007 PK Laško B-licenca /
30 Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
31 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
32 Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca /
33 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
34 Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
35 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Licenca DP /
36 Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
37 Bevc Zala 2006 AO Trbovlje B-licenca /
Starejši dečki (2004/2005) - 14 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 1.
2 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3.
4 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 4.
5 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
7 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 7.
8 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 8.
9 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 8.
10 Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 10.
11 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 10.
12 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 13.
13 Čoklc Tadej 2004 AO Trbovlje B-licenca /
14 Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca /
Starejše deklice (2004/2005) - 25 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 2.
2 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 3.
3 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4.
4 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 5.
5 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 6.
6 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 7.
7 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 8.
8 Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 9.
9 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 10.
10 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 11.
11 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 11.
12 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 13.
13 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 15.
14 Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca 16.
15 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 16.
16 Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20.
17 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 21.
18 Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22.
19 Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 23.
20 Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 27.
21 Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 28.
22 Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca 29.
23 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP /
24 Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca /
25 Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP /
Kadeti (2002/2003) - 17 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 1.
2 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 4.
5 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 4.
6 Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca 6.
7 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 7.
8 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 8.
9 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
10 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 11.
11 Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 12.
12 Gošnik Svit 2002 ŠAO Velenje B-licenca /
13 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP /
14 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca /
15 Čeh Dominik 2003 ŠAO Velenje B-licenca /
16 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 13.
17 Radež Matija 2002 PK Novo mesto B-licenca /
Kadetinje (2002/2003) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 2.
2 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
3 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4.
4 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 5.
5 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj A-licenca 6.
6 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
8 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 10.
9 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP /
10 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /