Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

09.03.2019, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 320  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2010/2011) - 25 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
2 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
3 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
4 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
5 Rauter Nejc 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
6 Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca /
7 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca /
8 Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca /
9 Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca /
10 Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca /
11 Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca /
12 Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca /
13 Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
15 Dular Jaka 2010 PK Novo mesto B-licenca /
16 Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
17 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
18 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
19 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
20 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
21 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
22 Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
23 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
24 Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
25 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 42 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca /
2 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
3 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
4 Vranc Vita 2011 ŠD Pajki B-licenca /
5 Potočnik Anika 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
6 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
7 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
8 Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca /
9 Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca /
10 Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca /
11 Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
12 Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
13 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
14 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
15 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
16 Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
17 Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca /
18 Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
19 Koželj Eva 2010 PK Novo mesto B-licenca /
20 Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca /
21 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca /
22 Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
23 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
24 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
25 Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
26 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
27 Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer B-licenca /
28 Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
29 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
30 Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
31 Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca /
32 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
33 Lužnik Petja 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
34 Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
35 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
36 Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca /
37 Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
38 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca /
39 Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
40 Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer B-licenca /
41 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
42 Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca /
Starejši cicibani (2008/2009) - 43 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 7.
2 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 8.
3 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 15.
4 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
5 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 20.
6 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 23.
7 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 25.
8 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 29.
9 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 36.
10 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 39.
11 Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 41.
12 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 41.
13 Jug Andrej 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 49.
14 Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 49.
15 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 49.
16 Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca /
17 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
18 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
20 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
21 Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
22 Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca /
23 Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca /
24 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
25 Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
26 Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
27 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca /
28 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
29 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
30 Ogrizek Nejc 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
31 Trojer Christian 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca /
33 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
34 Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
35 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca /
36 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
37 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
38 Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
39 Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
40 Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca /
41 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
42 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
43 Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol B-licenca /
Starejše cicibanke (2008/2009) - 59 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 2.
2 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
3 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 15.
4 Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 17.
5 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 23.
6 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24.
7 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 25.
8 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 27.
9 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 29.
10 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
11 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 33.
12 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 34.
13 Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 37.
14 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 41.
15 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 41.
16 Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 46.
17 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 50.
18 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 50.
19 Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 50.
20 Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca /
21 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
22 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
23 Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
24 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
25 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
26 Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca /
27 Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
28 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca /
29 Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
30 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca /
31 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
32 Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
33 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
34 Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca /
35 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
36 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca /
37 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
38 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
39 Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
40 Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
41 Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca /
42 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca /
43 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca /
44 Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
45 Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca /
46 Pomperger Lana Lara 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
47 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
48 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca /
49 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
50 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
51 Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca /
52 Potočnik Paulina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca /
53 Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca /
54 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
55 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
56 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca /
57 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
58 Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
59 Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
Mlajši dečki (2006/2007) - 40 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
3 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 6.
4 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 7.
5 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 9.
6 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 13.
7 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
8 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 16.
9 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 17.
10 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18.
11 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 19.
12 Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
13 Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
14 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
15 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP /
16 Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca /
17 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca /
18 Skledar Jernej 2006 Klub AKSB Impol B-licenca /
19 Majer Matic 2006 Klub AKSB Impol B-licenca /
20 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP /
21 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
22 Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca /
23 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca /
24 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca /
25 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
26 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
27 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP /
28 Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca /
29 Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca /
30 Repnik Žiga 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
31 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
32 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca /
33 Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
34 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
35 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP /
36 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca /
37 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP /
38 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
39 Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca /
40 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 11.
Mlajše deklice (2006/2007) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 9.
2 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 11.
3 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 12.
4 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 13.
5 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15.
6 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18.
7 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24.
8 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27.
9 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28.
10 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 29.
11 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 35.
12 Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 36.
13 Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 42.
14 Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 44.
15 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP /
16 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca /
17 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP /
18 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
19 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
20 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca /
21 Oprešnik Zala 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
22 Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca /
23 Majer Manca 2006 Klub AKSB Impol B-licenca /
24 Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca /
25 Motaln Neja 2007 Klub AKSB Impol B-licenca /
26 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
27 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP /
28 Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca /
29 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
30 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP /
31 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca /
32 Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca /
33 Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca /
34 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca /
35 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
36 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
Starejši dečki (2004/2005) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 8.
2 Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 9.
3 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 13.
4 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
5 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
6 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 17.
7 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 23.
8 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 24.
9 Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
10 Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca /
11 Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
12 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
13 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
14 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP /
15 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
16 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca /
17 Horn Lan 2004 PD Ljutomer B-licenca /
18 Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
19 Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice B-licenca /
20 Majer Jure 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
Starejše deklice (2004/2005) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 6.
4 Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 11.
5 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 14.
6 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 15.
7 Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 16.
8 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 19.
9 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 20.
10 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 24.
11 Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 30.
12 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca /
13 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca /
14 Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
15 Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
16 Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca /
18 Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca /
19 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
20 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP /
21 Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca /
22 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP /
23 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP /
24 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca /
25 Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca /
26 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
27 Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca /
28 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca /
29 Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca /
30 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
Kadeti (2002/2003) - 14 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
2 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 4.
3 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6.
4 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 7.
5 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP /
6 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
7 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
8 Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca /
9 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca /
10 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP /
11 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
12 Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca /
13 Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca /
14 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca /
Kadetinje (2002/2003) - 11 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2018
absolutno
1 Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 3.
2 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj A-licenca 5.
3 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 9.
4 Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca /
5 Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca /
6 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
7 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
8 Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP /
9 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP /
10 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
11 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /