Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

07.04.2019, Vojnik

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 323  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2010/2011) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
2 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
3 Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca /
4 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca /
5 Uratnik Bor 2010 PK Laško B-licenca /
6 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
7 Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca /
8 Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
9 Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
10 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
11 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
12 Guček Matic 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
13 Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
14 Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
15 Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca /
16 Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca /
17 Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca /
18 Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca /
20 Dular Jaka 2010 PK Novo mesto B-licenca /
21 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
22 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
23 Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
24 Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca /
25 Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca /
26 Kolar Gašper 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
27 Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
28 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
29 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
30 Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca /
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 48 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
2 Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca /
3 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
4 Modic Nika 2010 PK Rifnik B-licenca /
5 Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
6 Skale Lara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
7 Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
8 Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
9 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
10 Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
11 Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
12 Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca /
13 Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca /
14 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
15 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
16 Koželj Eva 2010 PK Novo mesto B-licenca /
17 Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
18 Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca /
19 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca /
20 Verhovc Ajda 2010 PK Laško B-licenca /
21 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
22 Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca /
23 Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
24 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
25 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca /
26 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
27 Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
28 Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
29 Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca /
30 Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca /
31 Herman Ema 2011 ŠD Pajki B-licenca /
32 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
33 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
34 Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
35 Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
36 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca /
37 Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
38 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
39 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
40 Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca /
41 Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca /
42 Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
43 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca /
44 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
45 Štavt Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca /
46 Vranc Vita 2011 ŠD Pajki B-licenca /
47 Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca /
48 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca /
Starejši cicibani (2008/2009) - 42 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 2.
3 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 3.
4 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 4.
5 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 6.
6 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 7.
7 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 8.
8 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 9.
9 Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
10 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 11.
11 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
12 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 14.
13 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
14 Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
15 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 17.
16 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 18.
17 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
18 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 21.
19 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 22.
20 Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 23.
21 Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 23.
22 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 26.
23 Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27.
24 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 29.
25 Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29.
26 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31.
27 Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca 32.
28 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 33.
29 Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 35.
30 Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 36.
31 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 36.
32 Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca 38.
33 Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 38.
34 Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 40.
35 Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 40.
36 Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca 42.
37 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 42.
38 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
39 Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
40 Župnek Miha 2008 ŠD Pajki B-licenca /
41 Kovačič Lovšin Jakob 2009 PK Novo mesto B-licenca /
42 Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki B-licenca /
Starejše cicibanke (2008/2009) - 59 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 2.
3 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 3.
4 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 5.
6 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 7.
7 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 8.
8 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 9.
9 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 10.
10 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 11.
11 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 12.
12 Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 13.
13 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 14.
14 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 15.
15 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16.
16 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
17 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 18.
18 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 19.
19 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 21.
20 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 22.
21 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 23.
22 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24.
23 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 25.
24 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 27.
25 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 28.
26 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 29.
27 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 32.
28 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 34.
29 Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 34.
30 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 36.
31 Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 37.
32 Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 40.
33 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 40.
34 Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 42.
35 Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 42.
36 Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca 42.
37 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 42.
38 Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 42.
39 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 42.
40 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 42.
41 Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 42.
42 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 42.
43 Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 42.
44 Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 42.
45 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
46 Zeme Ana 2009 PK Laško B-licenca 42.
47 Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 42.
48 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
49 Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 42.
50 Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca 42.
51 Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 42.
52 Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
53 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 42.
54 Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
55 Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 42.
56 Povše Nina 2009 ŠD Pajki B-licenca /
57 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
58 Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
59 Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
Mlajši dečki (2006/2007) - 35 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1.
2 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 2.
3 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
4 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.
6 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6.
7 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 8.
9 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 9.
10 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 11.
12 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 12.
13 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 13.
14 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 14.
15 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 15.
16 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 16.
17 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18.
18 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 19.
19 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20.
20 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 21.
21 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22.
22 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 24.
23 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 26.
24 Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 28.
25 Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca 30.
26 Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca 34.
27 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 34.
28 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 36.
29 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 37.
30 Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 39.
31 Majcen Miha 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Luc Domen 2006 ŠD Pajki B-licenca /
33 Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki B-licenca /
34 Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
35 Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 27.
Mlajše deklice (2006/2007) - 37 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
4 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 4.
5 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6.
7 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7.
8 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 8.
9 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
12 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 12.
13 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 13.
14 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP 13.
15 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15.
16 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 16.
17 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 17.
18 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 18.
19 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
20 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
21 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 21.
22 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 22.
23 Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 23.
24 Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca 23.
25 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 26.
26 Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 27.
27 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 28.
28 Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29.
29 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 29.
30 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 31.
31 Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31.
32 Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 35.
33 Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 36.
34 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 37.
35 Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 37.
36 Zeme Eva 2007 PK Laško B-licenca 37.
37 Testaniere Klea 2007 PK Rifnik B-licenca /
Starejši dečki (2004/2005) - 18 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 3.
4 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 6.
7 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 7.
8 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 8.
9 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 9.
10 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
11 Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 12.
12 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 13.
13 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 16.
14 Horn Lan 2004 PD Ljutomer B-licenca 20.
15 Zimšek Jakob 2005 ŠD Pajki B-licenca /
16 Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca /
17 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP /
18 Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD B-licenca 21.
Starejše deklice (2004/2005) - 27 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
3 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 4.
4 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
5 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 6.
6 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 7.
7 Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 8.
8 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 10.
9 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
10 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 12.
11 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 13.
12 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 14.
13 Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16.
14 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 17.
15 Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 18.
16 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 19.
17 Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca 21.
18 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 22.
19 Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca 23.
20 Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 25.
21 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 27.
22 Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 27.
23 Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 27.
24 Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 30.
25 Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 31.
26 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca /
27 Luc Anja 2004 ŠD Pajki B-licenca /
Kadeti (2002/2003) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 1.
2 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
4 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
5 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 5.
6 Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca 6.
7 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 7.
8 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
9 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 10.
10 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 11.
11 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 12.
12 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 14.
13 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 16.
14 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
15 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP /
Kadetinje (2002/2003) - 12 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
absolutno
1 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 1.
2 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 2.
3 Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 2.
4 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
5 Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 6.
6 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 7.
7 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 8.
8 Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 11.
9 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /
10 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /
11 Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca /
12 Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP /