Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

18.01.2020, Slovenj Gradec

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 224  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2011/2012) - 18 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
2 Pisnik Nik 2011 PK Martinček B-licenca /
3 Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
4 Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
5 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
6 Gostečnik Urban 2012 AK Slovenj Gradec B-licenca /
7 Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
8 Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca /
9 Ješovnik Matija 2012 PK Martinček B-licenca /
10 Črešnik Jaka 2011 PK Martinček B-licenca /
11 Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca /
12 Klenovšek Bor 2011 PAK - ŠPO Brežice B-licenca /
13 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
14 Vidmar Lan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Kuhar Gal 2012 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
16 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
17 Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek B-licenca /
18 Živec Svit 2011 PK Klajmber B-licenca /
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 22 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Repič Jasmina 2012 PD K2 B-licenca /
2 Skok Ula 2012 PD Ljutomer B-licenca /
3 Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca /
4 Lalek Vegan Lena 2012 ŠAO Velenje B-licenca /
5 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
6 Kuhar Ferš Nana 2012 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
7 Knez Katarina 2012 PK Rimske Toplice B-licenca /
8 Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek B-licenca /
9 Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
11 Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
12 Dobrajc Zoja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
13 Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
15 Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
16 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
17 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
18 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca /
19 Mirt Loni 2012 AK Ravne B-licenca /
20 Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber B-licenca /
21 Jazbec Tia 2012 ŠAO Velenje B-licenca /
22 Kohne Tara 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
Starejši cicibani (2009/2010) - 31 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki A-licenca 4.
2 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
3 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 9.
4 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
5 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 14.
6 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18.
7 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 20.
8 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 21.
9 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22.
10 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 28.
11 Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 32.
12 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 35.
13 Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 36.
14 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
15 Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca /
16 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
17 Remic Matic 2010 PK Klajmber B-licenca /
18 Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca /
19 Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
20 Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
21 Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca /
22 Ribič Luka 2010 PK Klajmber B-licenca /
23 Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice B-licenca /
24 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca /
25 Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj B-licenca /
26 Makovec Jan 2010 PK Novo mesto B-licenca /
27 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
28 Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca /
29 Rajšek Matej 2009 PK Klajmber B-licenca /
30 Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol B-licenca /
31 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca /
Starejše cicibanke (2009/2010) - 53 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice A-licenca 3.
2 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Licenca DP 5.
3 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 7.
4 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 13.
5 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 14.
6 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 16.
7 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
8 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 22.
9 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 28.
10 Kmet Tara 2009 ŠD Pajki B-licenca 33.
11 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 35.
12 Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 45.
13 Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 48.
14 Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 48.
15 Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 48.
16 Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 48.
17 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 48.
18 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca /
19 Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca /
20 Kurnik Eva 2009 PK Klajmber B-licenca /
21 Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
22 Jan Tjaša 2009 PK Klajmber B-licenca /
23 Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca /
24 Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
25 Kvasnik Ana 2010 PK Novo mesto B-licenca /
26 Javornik Lina 2009 PK Klajmber B-licenca /
27 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
28 Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca /
29 Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
30 Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
31 Lah Monika 2009 PK Novo mesto B-licenca /
32 Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
33 Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec B-licenca /
34 Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca /
35 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
36 Rojs Maruša 2009 PK Klajmber B-licenca /
37 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca /
38 Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček B-licenca /
39 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca /
40 Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca /
41 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
42 Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber B-licenca /
43 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Licenca DP /
44 Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca /
45 Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
46 Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca /
47 Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer B-licenca /
48 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
49 Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto B-licenca /
50 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca /
51 Lalek Vegan Stela 2009 ŠAO Velenje B-licenca /
52 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Licenca DP /
53 Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca /
Mlajši dečki (2007/2008) - 29 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
2 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 6.
3 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 8.
4 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
5 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 10.
6 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
7 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 19.
8 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22.
9 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 26.
10 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 31.
11 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33.
12 Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca 43.
13 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
14 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP /
15 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
16 Mlakar Jakob 2008 Posavski AK B-licenca /
17 Kogelnik Tevž 2007 PK Martinček B-licenca /
18 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca /
19 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
20 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca /
21 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
22 Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber B-licenca /
23 Novak Jakob 2008 PK Klajmber B-licenca /
24 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca /
25 Milar Mark 2007 AO Trbovlje B-licenca /
26 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
27 Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol B-licenca /
28 Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
29 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca /
Mlajše deklice (2007/2008) - 26 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 5.
2 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 13.
3 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 14.
4 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
5 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 29.
6 Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 31.
7 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 32.
8 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 34.
9 Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 36.
10 Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber B-licenca /
11 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
12 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca /
13 Viher Maruša 2008 PK Martinček B-licenca /
14 Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice B-licenca /
15 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca /
16 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP /
17 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca /
18 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca /
19 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca /
20 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
21 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec A-licenca /
22 Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca /
23 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca /
24 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
25 Brezner Julija 2008 PK Klajmber B-licenca /
26 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca /
Starejši dečki (2005/2006) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 14.
3 Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
4 Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
5 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca /
6 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca /
7 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca /
8 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
9 Helbl Tine 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
10 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca /
12 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
13 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca /
14 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice B-licenca /
15 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
Starejše deklice (2005/2006) - 17 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 4.
2 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 6.
3 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
4 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 13.
5 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 14.
6 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24.
7 Senekovič Neža 2006 PK Klajmber B-licenca /
8 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP /
9 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
10 Viher Karina 2006 PK Martinček B-licenca /
11 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
12 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP /
13 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP /
14 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP /
15 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca /
16 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
17 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
Kadeti (2003/2004) - 9 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 4.
2 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
3 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 11.
4 Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
5 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca /
6 Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol B-licenca /
7 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
8 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Licenca DP /
9 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
Kadetinje (2003/2004) - 4 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2019
1 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4.
2 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
3 Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 14.
4 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca /