Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

01.02.2020, Celje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 244  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2011/2012) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
2 Vidmar Lan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
3 Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca /
4 Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca /
5 Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca /
6 Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
7 Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca /
8 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
9 Živec Svit 2011 PK Klajmber B-licenca /
10 Ocvirk Žan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Koštomaj Gal 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
12 Deželak Sven 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
13 Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
15 Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek B-licenca /
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Dražumerič Sofija 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
2 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
3 Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca /
4 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
5 Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
6 Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
7 Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber B-licenca /
8 Jazbec Tia 2012 ŠAO Velenje B-licenca /
9 Dobrajc Zoja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
11 Mirt Loni 2012 AK Ravne B-licenca /
12 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
13 Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek B-licenca /
14 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
15 Stožir Ajda 2011 ŠD Pajki B-licenca /
16 Šmid Razboršek Ajda 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca /
17 Repič Jasmina 2012 PD K2 B-licenca /
18 Böhm Sara 2012 PK Klajmber B-licenca /
19 Oman Nika 2012 ŠD Pajki B-licenca /
20 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
21 Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca /
22 Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
23 Skok Ula 2012 PD Ljutomer B-licenca /
Starejši cicibani (2009/2010) - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Rajšek Matej 2009 PK Klajmber B-licenca 1.
2 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki A-licenca 2.
3 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 3.
4 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 5.
6 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 6.
7 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 7.
8 Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 8.
9 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 10.
10 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 11.
11 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 12.
12 Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
13 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
14 Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
15 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 16.
16 Remic Matic 2010 PK Klajmber B-licenca 17.
17 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18.
18 Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 19.
19 Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice B-licenca 21.
20 Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 22.
21 Ribič Luka 2010 PK Klajmber B-licenca 23.
22 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 26.
23 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 29.
24 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
25 Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca /
26 Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber B-licenca /
27 Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
28 Umek Gal 2009 Posavski AK B-licenca /
29 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
30 Podhraški Tijan 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
31 Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer B-licenca /
32 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca /
33 Zorko Nik 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
34 Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
Starejše cicibanke (2009/2010) - 54 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 2.
2 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 3.
3 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice A-licenca 4.
4 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 5.
5 Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 6.
6 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 7.
7 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 8.
8 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 9.
9 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10.
10 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 12.
11 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 13.
12 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Licenca DP 14.
13 Kmet Tara 2009 ŠD Pajki B-licenca 16.
14 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Licenca DP 17.
15 Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 18.
16 Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 19.
17 Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber B-licenca 20.
18 Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 21.
19 Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 23.
20 Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 24.
21 Kurnik Eva 2009 PK Klajmber B-licenca 25.
22 Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 27.
23 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 28.
24 Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 31.
25 Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 31.
26 Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
27 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 31.
28 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 31.
29 Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 31.
30 Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 31.
31 Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer B-licenca 31.
32 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 31.
33 Javornik Lina 2009 PK Klajmber B-licenca 31.
34 Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 31.
35 Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
36 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
37 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 31.
38 Jan Tjaša 2009 PK Klajmber B-licenca 31.
39 Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 31.
40 Rojs Maruša 2009 PK Klajmber B-licenca 31.
41 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
42 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
43 Repič Nikolina 2010 PD K2 B-licenca /
44 Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca /
45 Švrljuga Lana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
46 Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec B-licenca /
47 Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca /
48 Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
49 Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
50 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
51 Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
52 Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol B-licenca /
53 Potočnik Roza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
54 Trkaj Lara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajši dečki (2007/2008) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 1.
2 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 2.
3 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 3.
4 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 4.
5 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 5.
6 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 7.
8 Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca 8.
9 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 9.
10 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 10.
11 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
12 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 12.
13 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 13.
14 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
15 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 15.
16 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 16.
17 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 19.
18 Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 21.
19 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 23.
20 Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber B-licenca 24.
21 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
22 Novak Jakob 2008 PK Klajmber B-licenca 26.
23 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 29.
24 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP /
25 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP /
26 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Licenca DP /
27 De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca /
28 Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
29 Lakič Bor 2007 PK Klajmber B-licenca /
30 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše deklice (2007/2008) - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 1.
2 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec A-licenca 3.
4 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 5.
6 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 6.
7 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 7.
8 Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 8.
9 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 9.
10 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 10.
11 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 12.
12 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 15.
13 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 17.
14 Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 18.
15 Brezner Julija 2008 PK Klajmber B-licenca 19.
16 Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber B-licenca 21.
17 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 22.
18 Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 23.
19 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
20 Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
21 Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
22 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
23 Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer B-licenca /
24 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP /
25 Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca /
26 Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki B-licenca /
27 Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca /
28 Lipovšek Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
29 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
30 Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca /
31 Kračun Niki 2008 ŠD Pajki B-licenca /
32 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca /
33 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
34 Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
Starejši dečki (2005/2006) - 16 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 2.
3 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
4 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 4.
5 Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 7.
8 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 8.
9 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 9.
10 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
12 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 12.
13 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 13.
14 Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
15 Jazbec Andraž 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
16 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
Starejše deklice (2005/2006) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 1.
2 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 2.
3 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 3.
4 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 4.
5 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 6.
7 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 7.
8 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
9 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 11.
10 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
11 Senekovič Neža 2006 PK Klajmber B-licenca 13.
12 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
13 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP /
14 Počivalšek Lana 2006 PK Rimske Toplice B-licenca /
15 Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca /
16 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP /
18 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca /
19 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP /
20 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca /
Kadeti (2003/2004) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 1.
2 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Licenca DP 2.
3 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 3.
4 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 6.
7 Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 7.
8 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
9 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca /
10 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP /
Kadetinje (2003/2004) - 8 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
1 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
2 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 2.
3 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3.
4 Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 4.
5 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice A-licenca /
6 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP /
7 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
8 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /