Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

16.02.2020, Vojnik

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 298  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2011/2012) - 14 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
2 Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca /
3 Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek B-licenca /
4 Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca /
5 Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca /
6 Živec Svit 2011 PK Klajmber B-licenca /
7 Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
8 Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca /
9 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
10 Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
11 Koštomaj Gal 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
12 Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca /
13 Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca /
14 Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 33 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Böhm Sara 2012 PK Klajmber B-licenca /
2 Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
3 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
4 Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
5 Kovač Ajda 2012 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
6 Skok Ula 2012 PD Ljutomer B-licenca /
7 Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca /
8 Rosenstein Trine 2012 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
9 Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
10 Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca /
11 Štrancar Tina 2012 ŠAO Velenje B-licenca /
12 Oman Nika 2012 ŠD Pajki B-licenca /
13 Cimperšek Eva 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Hojnik Božič Zala 2012 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
15 Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
16 Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
17 Vranc Vita 2011 ŠD Pajki B-licenca /
18 Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Dražumerič Sofija 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
20 Knez Katarina 2012 PK Rimske Toplice B-licenca /
21 Šmid Razboršek Ajda 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca /
22 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca /
23 Ulaga Tjaša 2012 ŠPO PD Celje B-licenca /
24 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca /
25 Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca /
26 Škoberne Julija 2011 AO Trbovlje B-licenca /
27 Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber B-licenca /
28 Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek B-licenca /
29 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca /
30 Mirt Loni 2012 AK Ravne B-licenca /
31 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca /
32 Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca /
33 Ambrož Ema 2011 ŠPO PD Celje B-licenca /
Starejši cicibani (2009/2010) - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Rajšek Matej 2009 PK Klajmber B-licenca 1.
2 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki A-licenca 2.
3 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 3.
4 Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 4.
5 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 5.
6 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 5.
7 Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 5.
8 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 8.
9 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 9.
10 Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 10.
11 Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 10.
12 Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 12.
13 Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
14 Remic Matic 2010 PK Klajmber B-licenca 14.
15 Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
16 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 16.
17 Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 17.
18 Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice B-licenca 18.
19 Ribič Luka 2010 PK Klajmber B-licenca 21.
20 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 21.
21 Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 24.
22 Umek Gal 2009 Posavski AK B-licenca 25.
23 Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 26.
24 Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29.
25 Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31.
26 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 32.
27 Makovec Jan 2010 PK Novo mesto B-licenca 33.
28 Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber B-licenca 37.
29 Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca 37.
30 Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer B-licenca 39.
31 Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
32 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
33 Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca /
34 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Starejše cicibanke (2009/2010) - 69 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 1.
2 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 2.
3 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice A-licenca 3.
4 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 5.
5 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 6.
6 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 7.
7 Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 8.
8 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 9.
9 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Licenca DP 10.
10 Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
11 Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 11.
12 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 13.
13 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 14.
14 Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 15.
15 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 15.
16 Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 18.
17 Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 19.
18 Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 19.
19 Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 21.
20 Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 22.
21 Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 23.
22 Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca 24.
23 Kmet Tara 2009 ŠD Pajki B-licenca 24.
24 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Licenca DP 26.
25 Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 27.
26 Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 28.
27 Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca 29.
28 Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec B-licenca 30.
29 Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber B-licenca 30.
30 Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 32.
31 Kurnik Eva 2009 PK Klajmber B-licenca 33.
32 Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 35.
33 Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 35.
34 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 37.
35 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 37.
36 Jan Tjaša 2009 PK Klajmber B-licenca 39.
37 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 40.
38 Lah Monika 2009 PK Novo mesto B-licenca 41.
39 Repič Nikolina 2010 PD K2 B-licenca 42.
40 Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 42.
41 Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 42.
42 Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
43 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 42.
44 Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 42.
45 Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto B-licenca 42.
46 Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
47 Rojs Maruša 2009 PK Klajmber B-licenca 42.
48 Javornik Lina 2009 PK Klajmber B-licenca 42.
49 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 42.
50 Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 42.
51 Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 42.
52 Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček B-licenca 42.
53 Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca 42.
54 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 42.
55 Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 42.
56 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 42.
57 Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
58 Japelj Manca 2010 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
59 Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
60 Strojin Taja 2010 ŠPO PD Celje B-licenca /
61 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
62 Dežman Zana 2010 PD Ljutomer B-licenca /
63 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
64 Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
65 Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer B-licenca /
66 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Licenca DP /
67 Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
68 Povše Nina 2009 ŠD Pajki B-licenca /
69 Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33.
Mlajši dečki (2007/2008) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 1.
2 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 2.
3 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 3.
4 Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 4.
5 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 6.
6 Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca 7.
7 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 7.
8 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
9 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 10.
10 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 11.
11 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 11.
12 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 13.
13 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
14 Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 15.
15 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 16.
16 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 17.
17 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 18.
18 Lakič Bor 2007 PK Klajmber B-licenca 19.
19 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 20.
20 Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 21.
21 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Licenca DP 22.
22 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25.
23 Novak Jakob 2008 PK Klajmber B-licenca 27.
24 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 28.
25 Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 28.
26 Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber B-licenca 30.
27 Milar Mark 2007 AO Trbovlje B-licenca 31.
28 Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
29 Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
30 Žnidar Maj 2007 ŠD Pajki B-licenca /
31 Mihelič Andraž 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
32 Stojnšek Timon 2007 ŠD Pajki B-licenca /
33 De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca /
34 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
35 Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca /
36 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
Mlajše deklice (2007/2008) - 44 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 1.
2 Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 3.
4 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec A-licenca 4.
5 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 5.
6 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 6.
7 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 7.
8 Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 8.
9 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 9.
10 Kračun Niki 2008 ŠD Pajki B-licenca 10.
11 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 11.
12 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 12.
13 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 14.
14 Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 15.
15 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16.
16 Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 16.
17 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 18.
18 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
19 Brezner Julija 2008 PK Klajmber B-licenca 21.
20 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 23.
21 Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber B-licenca 27.
22 Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 29.
23 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 29.
24 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 29.
25 Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 32.
26 Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 32.
27 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 34.
28 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 38.
29 Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki B-licenca 39.
30 Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer B-licenca 39.
31 Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 39.
32 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca /
33 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
34 Pinter Sara 2008 ŠAO Velenje B-licenca /
35 Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
36 Repolusk Urška 2007 Klub AKSB Impol B-licenca /
37 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca /
38 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca /
39 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP /
40 Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
41 Bergant Katarina 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
42 Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
43 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 23.
44 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
Starejši dečki (2005/2006) - 21 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1.
2 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 3.
3 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 4.
4 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
5 Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 6.
6 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
7 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 8.
8 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 9.
9 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 10.
10 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11.
11 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 12.
12 Kerčmar Benjamin 2005 PD Ljutomer B-licenca /
13 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP /
14 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
15 Raško Urh 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
16 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
17 Zimšek Jakob 2005 ŠD Pajki Licenca DP /
18 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP /
19 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
20 Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki B-licenca /
21 Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
Starejše deklice (2005/2006) - 21 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
4 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 6.
5 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 7.
6 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
7 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 9.
8 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 10.
9 Senekovič Neža 2006 PK Klajmber B-licenca 11.
10 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 12.
11 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 12.
12 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
13 Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 15.
14 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
15 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 17.
16 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 18.
17 Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 19.
18 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 21.
19 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 22.
20 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
21 Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca /
Kadeti (2003/2004) - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Licenca DP 1.
2 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 2.
3 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 3.
4 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 4.
5 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 6.
7 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 8.
9 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 9.
10 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca /
11 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
12 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP /
13 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP /
14 Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP /
15 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
Kadetinje (2003/2004) - 11 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Skupno 2020
absolutno
1 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
2 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 2.
3 Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 3.
4 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 5.
5 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
6 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice A-licenca 7.
7 Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 8.
8 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP /
9 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP /
10 Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
11 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP /