Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po združenih kat. | Po kategorijah | Po klubih

30.03.2019, Brežice

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 259  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2010/2011) - 24 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
3 1 3 Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
6 1 6 Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
10 2 1 Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
11 2 2 Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
12 2 3 Rebula Urh 2010 AK Ravne Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
13 2 4 Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
15 2 6 Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
16 2 7 Odlazek Julian 2011 PAK - ŠPO Brežice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
17 2 8 Baš Urh 2010 AO Trbovlje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
18 2 9 Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
20 3 2 Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
25 3 7 Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
26 3 8 Klenovšek Bor 2011 Posavski AK Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
27 3 9 Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
31 4 4 Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
32 4 5 Flis Jaka 2010 AK Ravne Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
33 4 6 Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
38 5 2 Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
40 5 4 Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
41 5 5 Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
47 6 2 Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
48 6 3 Erpič Bine 2010 PK Novo mesto Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
52 6 7 Koroš Žiga 2011 AK Ravne Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
54 6 9 Pulko Lars 2011 PAK - ŠPO Brežice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 30 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
2 1 2 Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
4 1 4 Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
5 1 5 Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
7 1 7 Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
8 1 8 Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
9 1 9 Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
14 2 5 Miklavc Nina 2010 PK Laško Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
19 3 1 Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
21 3 3 Matkovič Zara 2011 PAK - ŠPO Brežice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
22 3 4 Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
23 3 5 Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
24 3 6 Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
28 4 1 Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
29 4 2 Bobič Ema 2010 PK Novo mesto Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
30 4 3 Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
34 4 7 Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
35 4 8 Merkač Lena 2010 AK Ravne Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
36 4 9 Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
37 5 1 Kolar Ana 2011 AO Trbovlje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
39 5 3 Abram Katja 2010 PK Novo mesto Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
42 5 6 Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
43 5 7 Preskar Alja 2010 PAK - ŠPO Brežice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
44 5 8 Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
45 5 9 Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
46 6 1 Mirt Neli 2010 AK Ravne Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
49 6 4 Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
50 6 5 Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
51 6 6 Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
53 6 8 Krošelj Lucija 2010 PAK - ŠPO Brežice Ml. cicibani in ml. cicibanke B-licenca /
Starejši cicibani (2008/2009) - 32 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
2 1 2 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 4.
4 1 4 Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 10.
5 1 5 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 14.
7 1 7 Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 21.
8 1 8 Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 27.
9 1 9 Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 34.
14 1 14 Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno St. cicibani in st. cicibanke B-licenca /
15 2 1 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 1.
17 2 3 Orlčnik Vid 2009 PK Laško St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 7.
20 2 6 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 18.
24 2 10 Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 36.
32 3 4 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 11.
36 3 8 Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 30.
37 3 9 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 35.
43 4 1 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 2.
44 4 2 Krebs Aljaž 2008 PD K2 St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 5.
45 4 3 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 8.
46 4 4 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 12.
47 4 5 Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 16.
48 4 6 Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 19.
49 4 7 Leskošek Miha 2008 PK Laško St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 24.
52 4 10 Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 38.
56 4 14 Odlazek Tobias 2009 PAK - ŠPO Brežice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca /
57 5 1 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 3.
58 5 2 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 5.
61 5 5 Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 17.
62 5 6 Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 20.
64 5 8 Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 31.
65 5 9 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 36.
66 5 10 Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 38.
77 6 8 Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 32.
79 6 10 Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 38.
Starejše cicibanke (2008/2009) - 51 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 1.
3 1 3 Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 7.
6 1 6 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 18.
10 1 10 Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 36.
11 1 11 Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
12 1 12 Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
13 1 13 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
16 2 2 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 4.
18 2 4 Flis Ula 2008 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 11.
19 2 5 Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 15.
21 2 7 Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 22.
22 2 8 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 27.
23 2 9 Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 34.
25 2 11 Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
26 2 12 Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
27 2 13 Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
28 2 14 Pulko Laura 2009 PAK - ŠPO Brežice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca /
29 3 1 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 2.
30 3 2 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 5.
31 3 3 Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 8.
33 3 5 Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 16.
34 3 6 Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 19.
35 3 7 Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 23.
38 3 10 Gül Lara 2009 AK Ravne St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 36.
39 3 11 Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
40 3 12 Urbanica Eva 2009 Posavski AK St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
41 3 13 Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
42 3 14 Srebotnik Oliva 2009 ŠPO APD Kozjak MB St. cicibani in st. cicibanke B-licenca /
50 4 8 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 30.
51 4 9 Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 35.
53 4 11 Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
54 4 12 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
55 4 13 Sovre Loti 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
59 5 3 Novak Stella 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 9.
60 5 4 Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 12.
63 5 7 Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 24.
67 5 11 Bebar Neža 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
68 5 12 Dornik Hana 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
69 5 13 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
83 5 14 Vaupot Eliza 2008 AK Ravne St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
70 6 1 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke Licenca DP 3.
71 6 2 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 6.
72 6 3 Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 9.
73 6 4 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 13.
74 6 5 Spanžel Špela 2009 AK Ravne St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 17.
75 6 6 Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 20.
76 6 7 Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 24.
78 6 9 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 36.
80 6 11 Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
81 6 12 Lukač Pia 2009 AO Trbovlje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca 39.
82 6 13 Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje St. cicibani in st. cicibanke B-licenca /
Mlajši dečki (2006/2007) - 35 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 1.
2 1 2 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 3.
5 1 5 Knez Svit 2007 PK Laško Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 14.
7 1 7 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 21.
9 1 9 Rebula Vid 2006 AK Ravne Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 27.
11 1 11 Hudohmet Amadej 2006 PAK - ŠPO Brežice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
16 2 4 Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 11.
20 2 8 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 24.
22 2 10 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 34.
23 2 11 Resnik Anžej 2007 Posavski AK Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
24 2 12 Matjašič Jan Mark 2006 PAK - ŠPO Brežice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
25 3 1 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 1.
26 3 2 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 5.
27 3 3 Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 7.
29 3 5 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 15.
30 3 6 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 18.
34 3 10 Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 35.
35 3 11 Knez Jure 2006 PAK - ŠPO Brežice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
38 4 3 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 8.
39 4 4 Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 13.
40 4 5 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 15.
41 4 6 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 19.
42 4 7 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 22.
43 4 8 Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 25.
44 4 9 Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 28.
45 4 10 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 35.
46 4 11 Hrastovšek Žiga 2006 PAK - ŠPO Brežice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
47 5 1 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 3.
59 6 2 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 6.
60 6 3 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 9.
62 6 5 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 17.
64 6 7 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 23.
65 6 8 Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 26.
66 6 9 Kopitar Jernej 2007 PK Beta Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 32.
68 6 11 Studnička Gaj 2007 PD K2 Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
Mlajše deklice (2006/2007) - 33 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
3 1 3 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 6.
4 1 4 Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 10.
6 1 6 Krebs Blažka 2007 PD K2 Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 17.
8 1 8 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 24.
10 1 10 Kozole Simona 2007 Posavski AK Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 32.
12 1 12 Vračun Špela 2007 Posavski AK Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
13 2 1 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 1.
14 2 2 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 4.
15 2 3 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 6.
17 2 5 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 15.
18 2 6 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 18.
19 2 7 Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 21.
21 2 9 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 27.
28 3 4 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 12.
31 3 7 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj Ml. dečki in ml. deklice A-licenca 22.
32 3 8 Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 24.
33 3 9 Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 28.
36 4 1 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 2.
37 4 2 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 5.
48 5 2 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 6.
49 5 3 Jamnik Ema 2007 AK Ravne Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 9.
50 5 4 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 13.
51 5 5 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 16.
52 5 6 Zalar Neja 2006 AK Ravne Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 19.
53 5 7 Rainer Liza 2006 Posavski AK Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 23.
54 5 8 Fendre Pija 2006 ŠD Pajki Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 26.
55 5 9 Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 32.
56 5 10 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 36.
57 5 11 Volčanjk Laura 2007 PAK - ŠPO Brežice Ml. dečki in ml. deklice B-licenca /
58 6 1 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Ml. dečki in ml. deklice Licenca DP 3.
61 6 4 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 14.
63 6 6 Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 20.
67 6 10 Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB Ml. dečki in ml. deklice B-licenca 36.
Starejši dečki (2004/2005) - 13 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
3 1 3 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 4.
4 1 4 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 6.
14 2 5 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 9.
16 2 7 Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 13.
17 2 8 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 16.
22 3 4 Božič Anže 2005 Posavski AK St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 7.
24 3 6 Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 11.
30 4 3 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 5.
31 4 4 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 8.
35 4 8 Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 19.
37 5 1 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 2.
38 5 2 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 3.
42 5 6 Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 12.
Starejše deklice (2004/2005) - 18 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
2 1 2 Spanžel Ema 2005 AK Ravne St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 2.
7 1 7 Žvan Ana 2004 AK Ravne St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 12.
8 1 8 Novak Eva 2005 PD Ljutomer St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 15.
9 1 9 Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 29.
10 2 1 Novak Liza 2004 PK Laško St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 1.
18 2 9 Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 30.
21 3 3 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 5.
25 3 7 Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 13.
26 3 8 Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 18.
29 4 2 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 3.
32 4 5 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 9.
34 4 7 Juričan Maša 2004 Posavski AK St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 14.
40 5 4 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 8.
44 5 8 Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 20.
45 5 9 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca /
48 6 3 Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 6.
50 6 5 Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 10.
53 6 8 Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 22.
Kadeti (2002/2003) - 16 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
11 2 2 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 2.
13 2 4 Saje Simon 2002 PK Novo mesto St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 7.
15 2 6 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 11.
19 3 1 Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 1.
23 3 5 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 9.
27 3 9 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca /
36 4 9 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP /
39 5 3 Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 5.
41 5 5 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 10.
43 5 7 Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 14.
46 6 1 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 2.
47 6 2 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 4.
49 6 4 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 8.
51 6 6 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 12.
52 6 7 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 15.
54 6 9 Siljan Arnož 2003 PK Rimske Toplice St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca /
Kadetinje (2002/2003) - 7 oseb
Štartna Skupina Zap. Priimek in ime Letnik Klub Združena kategorija Vrsta licence Skupno 2019
1 1 1 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 1.
5 1 5 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 8.
6 1 6 Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje B-licenca 10.
12 2 3 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 5.
20 3 2 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 3.
28 4 1 Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje A-licenca 2.
33 4 6 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje Licenca DP 11.