Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

12.05.2019, Celje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po klubih:

Število prijavljenih: 249  |  Vrstni red: po kategoriji, po priimku in imenu


AK Ravne - 18 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
14 Dretnik Matevž 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
20 Flis Jaka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
11 Koroš Žiga 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
15 Rebula Urh 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
14 Merkač Lena 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
31 Mirt Neli 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
1 Vrčkovnik Metod 2008 Moški Starejši cicibani Licenca DP
1 Gliebe Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
29 Gül Lara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
8 Spanžel Špela 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
30 Vaupot Eliza 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
19 Rebula Vid 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
3 Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
9 Jamnik Ema 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
17 Zalar Neja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
14 Kordež Ema 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
8 Kordež Urška 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
4 Spanžel Ema 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
AK Slovenj Gradec - 13 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
22 Kac Matija 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
5 Sedeljšak Nik 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
13 Trost Matevž 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
3 Gostečnik Hana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
17 Oprešnik Barl Zara 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
43 Vidovič Lea 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
29 Knez Lovro 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
7 Trost Denis 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
8 Perše Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
6 Sedeljšak Zoja 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
12 Sekuti Nejc 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
3 Prikeržnik Maj 2002 Moški Kadeti Licenca DP
7 Trost David 2002 Moški Kadeti B-licenca
AO Trbovlje - 12 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
8 Baš Urh 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
19 Guzaj Blaž 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
5 Forte Kaja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
34 Kastelic Rubi 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
32 Kolar Ana 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
28 Trebušak Lara 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
33 Uštar Kim 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
2 Kolar Tai 2008 Moški Starejši cicibani Licenca DP
41 Dornik Hana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
4 Lapuh Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
38 Lukač Pia 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
6 Rebernak Karolina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
Klub AKSB Impol - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
17 Kneževič Matic 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
24 Vereš Jurij 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
1 Leskovar Zoja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
2 Tarkuš Vesna 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
25 Kocbek Nejc 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
30 Vereš Lovro 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
21 Goričan Nina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
10 Škrlec Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
12 Šajt Val 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
20 Varžič Miha 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
22 Berdnik Eva 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
19 Žnidaršič Anika 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
7 Gobec Zoja 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
5 Zagoršek Urban 2003 Moški Kadeti Licenca DP
2 Kramberger Maja 2002 Ženski Kadetinje A-licenca
PAK - ŠPO Brežice - 3 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
28 Grašak Julija 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
39 Omerzu Vita 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
28 Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
PD AT Podčetrtek - 6 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
12 Ogrizek Filip 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
13 Štravs Blaž 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
7 Kunst Filip 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
20 Koritnik Vesna 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
10 Ogrizek David 2003 Moški Kadeti B-licenca
7 Šalamon Samanta 2003 Ženski Kadetinje B-licenca
PD K2 - 5 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
3 Lapajne Katarina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
10 Krebs Aljaž 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
32 Ocvirk Klemen 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
25 Studnička Gaj 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
14 Krebs Blažka 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
PD Ljutomer - 2 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
11 Novak Eva 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
18 Štelcl Nadja 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
PK 6b Ptuj - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
19 Medved Izabela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
33 Grešak Ana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
9 Jakomini Tine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
7 Moge Zarja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
15 Molnar Sara 2007 Ženski Mlajše deklice A-licenca
5 Draškovič Neja 2002 Ženski Kadetinje Licenca DP
1 Muršec Stela 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
PK Beta - 1 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
25 Gojzdnik Kaja 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
PK Laško - 5 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
20 Miklavc Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
20 Leskošek Miha 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
6 Orlčnik Vid 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
6 Knez Svit 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
1 Novak Liza 2004 Ženski Starejše deklice Licenca DP
PK Novo mesto - 3 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
3 Erpič Bine 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
29 Abram Katja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
8 Bobič Ema 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
PK Rifnik - 1 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
16 Kantužar Enej 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
PK Rimske Toplice - 8 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
13 Škorja Jakob 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
16 Razboršek Nina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
35 Štavt Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
28 Padežnik Jan 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
26 Kmet Tara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
2 Kovač Klara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
34 Štavt Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
30 Zeme Tit 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
PK Rogaška Slatina - 12 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
1 Lepej Izak 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
9 Bogović Nikita 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
10 Černoša Brina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
18 Ogorevc Alja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
21 Kampuš Jaša 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
27 Miklavžič Vid 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
26 Vrtnik Tit 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
42 Blažun Vivien 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
19 Viher Neca 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
17 Kampuš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
16 Petek Frišek Tomaž 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
27 Vrtnik Tian 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
PK Slovenske Konjice - 11 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
6 Fijavž Ruj 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
23 Krančan Gal 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
19 Zidanšek Urban 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
16 Pilih Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
22 Plankl Clea 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
20 Hitrec Julija 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
1 Korošec Ema 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
26 Levart Špela 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
6 Bobik Maja 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
5 Borovnik Monika 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
8 Črešnar Luka 2003 Moški Kadeti Licenca DP
Posavski AK - 8 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
25 Klenovšek Bor 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
23 Sluga Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
31 Urbanica Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
21 Klenovšek Sven 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
21 Kozole Simona 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
23 Vračun Špela 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
5 Božič Anže 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
10 Juričan Maša 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
PS Ascendo Grosuplje - 22 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
22 Bakan Domen 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
18 Bregar Jan 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
31 Grzetič Anej 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
15 Mihalič Oskar 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
14 Osojnik Filip 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
16 Potokar Simon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
11 Rusić Simon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
8 Tomažin Levin 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
11 Hribar Tine 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
8 Mihalič Maks 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
14 Tomažin Nik 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
10 Luštrik Danaja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
2 Zajc Neža 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
16 Žunič Veronika 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
10 Javornik Ažbe 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
4 Luštrik Petja 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
1 Škufca Jernej 2005 Moški Starejši dečki Licenca DP
15 Tinauer Enej 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
3 Žunič Martin 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
17 Genorio Julija 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
4 Hribar Samo 2002 Moški Kadeti Licenca DP
6 Zaletelj Tine 2003 Moški Kadeti B-licenca
PS DPČ Šmartno - 6 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
10 Meke Rožle 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
12 Peterlin Matevž 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
5 Potočnjak Jonas 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
12 Dražumerič Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
22 Pavlin Peter 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
2 Hauptman Gašper 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
ŠAO Velenje - 13 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
2 Maher Drejc 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
12 Pipan Nuša 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
23 Sovič Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
3 Maher Bine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
24 Kukovec Zarja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
12 Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
13 Pipan Taja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
18 Sinur Brina 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
9 Črep Lovro 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
3 Štaleker Gaja 2004 Ženski Starejše deklice Licenca DP
1 Kralj Rok 2002 Moški Kadeti Licenca DP
9 Turnšek Maj 2003 Moški Kadeti B-licenca
6 Brodej Saša 2002 Ženski Kadetinje Licenca DP
ŠD Pajki - 19 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
13 Čuček Ela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
26 Kovačič Ula 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
4 Lupše Eva 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
25 Ogradi Iva 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
3 Lebič Vid 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
7 Šalamon Mark 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
17 Vinkšel Lev 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
29 Vranešević Črt 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
7 Flis Ula 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
20 Kuzman Ajda 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
36 Lavrinc Delibegović Neja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
5 Presečnik Žana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
9 Topolovec Leontina 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
26 Imperl Jaka 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
2 Kotar Tominšek Janej 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
10 Sevnik Nik 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
13 Bedrač Gal 2005 Moški Starejši dečki Licenca DP
12 Arih Tjaša 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
11 Pintarič David 2003 Moški Kadeti Licenca DP
ŠPO APD Kozjak MB - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
21 Kuhar Luka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
15 Tičar Urša 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
4 Keršinar Rok 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
18 Bezlaj Anja 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
13 Božič Ema 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
35 Strmečki Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
24 Leskovar Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
1 Zore Timon 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
4 Hren Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
11 Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
14 Rubin Tian 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
2 Stamenčić Ana 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
15 Šafhalter Nika 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
3 Cundrič Katja 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
4 Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
ŠPO PD Celje - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
9 Fon Jaka 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
26 Guček Matic 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
18 Jurko Brin 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
7 Močnik Maksim 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
4 Novak Tin 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
27 Prtenjak Tjan 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
23 Vizler Nai 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
27 Erjavec Iva 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
22 Hus Brina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
24 Kaiser Julija 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
11 Kokotec Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
36 Kunej Neža 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
7 Kvas Tinkara 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
6 Markovič Lisa 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
24 Jamnišek Jan 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
32 Gerčar Gaja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
27 Godnik Neža 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
44 Gračner Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
40 Jager Tjaša 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
15 Potočnik Tisa 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
11 Ramskugler Mia 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
24 Ristič Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
18 Erjavec Maks 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
5 Koštomaj Anej 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
23 Pirš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
4 Vrban Zal 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
5 Gorič Lana 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
25 Hliš Tinkara 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
11 Lipnik Tim 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
6 Planinšec Jaša 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
19 Kuntara Krajnc Blažka 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
9 Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
16 Skale Sara 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
2 Grajžl Urban 2003 Moški Kadeti Licenca DP
ŠPO PD Črnomelj - 4 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
21 Absec Marjeta 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
30 Žalec Urška 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
8 Kolbezen Maks 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
13 Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
ŠPS PD Mozirje - 6 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
17 Vajngerl Tajda 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
9 Kovač Joži 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
37 Bitenc Alina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
14 Kovač Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
15 Šmit Bine 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
12 Verbuč Grega 2003 Moški Kadeti Licenca DP