Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

16.03.2019, Trbovlje

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po klubih:

Število prijavljenih: 290  |  Vrstni red: po kategoriji, po priimku in imenu


AK Črna na Koroškem - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
11 Kacl Val 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
24 Krivec Ela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
35 Piko Gaja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
10 Žagar Močilnik Neža 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
24 Maček Neža 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
19 Naveršnik Hana 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
22 Šumah Eva 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
AK Ravne - 16 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
4 Dretnik Matevž 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
19 Flis Jaka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
25 Koroš Žiga 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
28 Merkač Lena 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
34 Mirt Neli 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
1 Vrčkovnik Metod 2008 Moški Starejši cicibani Licenca DP
1 Gliebe Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
19 Spanžel Špela 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
30 Rebula Vid 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
4 Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
5 Jamnik Ema 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
20 Zalar Neja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
23 Kordež Ema 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
4 Kordež Urška 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
2 Spanžel Ema 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
11 Žvan Ana 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
AK Slovenj Gradec - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
22 Kac Matija 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
11 Sedeljšak Nik 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
5 Trost Matevž 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
2 Gostečnik Hana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
38 Pavlič Nastja 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
3 Skarlovnik Taja 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
37 Vidovič Lea 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
11 Trost Denis 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
6 Perše Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
7 Sedeljšak Zoja 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
14 Kolar Anže 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
10 Sekuti Nejc 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
2 Prikeržnik Maj 2002 Moški Kadeti Licenca DP
10 Trost David 2002 Moški Kadeti B-licenca
7 Gros Sana 2003 Ženski Kadetinje B-licenca
AO Trbovlje - 29 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
26 Baš Urh 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
7 Guzaj Blaž 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
27 Kapla Jamšek Charli 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
18 Meh Anej 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
17 Zmrzljak Erik 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
5 Forte Kaja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
8 Kastelic Rubi 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
11 Kolar Ana 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
14 Uštar Kim 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
6 Kolar Tai 2008 Moški Starejši cicibani Licenca DP
50 Ahlin Katja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
29 Bebar Neža 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
35 Dolanc Julija 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
56 Dornik Hana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
55 Hribar Ajda 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
16 Hudolin Sara 2008 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
49 Jurše Zoja 2009 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
54 Kapla Jamšek Aleks 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
4 Lapuh Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
48 Lukač Pia 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
8 Novak Stella 2009 Ženski Starejše cicibanke Licenca DP
52 Oberč Ana Li 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
6 Rebernak Karolina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
53 Sovre Loti 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
37 Bevc Zala 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
35 Gričar Lara 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
21 Pušnik Lina 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
14 Tržan Alina 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
13 Čoklc Tadej 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
Klub AKSB Impol - 16 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
21 Vereš Jurij 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
36 Leskovar Zoja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
1 Tarkuš Vesna 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
23 Ptičar Mark 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
27 Vereš Lovro 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
23 Goričan Nina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
15 Škrlec Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
10 Rupnik Tine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
12 Šajt Val 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
22 Varžič Miha 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
23 Žnidaršič Anika 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
8 Gobec Zoja 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
17 Lužar Lana 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
11 Flis Anže 2003 Moški Kadeti B-licenca
5 Zagoršek Urban 2003 Moški Kadeti Licenca DP
1 Kramberger Maja 2002 Ženski Kadetinje A-licenca
PAK - ŠPO Brežice - 4 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
33 Glavan Taja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
45 Omerzu Vita 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
29 Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
8 Drmaž Latoja 2003 Ženski Kadetinje B-licenca
PD AT Podčetrtek - 4 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
15 Kovačič Laura 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
15 Štravs Blaž 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
12 Kunst Filip 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
21 Koritnik Vesna 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
PD K2 - 2 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
7 Krebs Aljaž 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
16 Krebs Blažka 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
PD Ljutomer - 3 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
35 Milič Jon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
24 Lesjak Vanesa 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
12 Novak Eva 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
PK 6b Ptuj - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
20 Medved Izabela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
32 Širec Melanija 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
26 Grešak Ana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
31 Jakomini Tine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
8 Moge Zarja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
9 Draškovič Neja 2002 Ženski Kadetinje Licenca DP
4 Muršec Stela 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
PK Laško - 9 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
33 Miklavc Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
3 Verhovc Ajda 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
17 Leskošek Miha 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
8 Orlčnik Vid 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
47 Zeme Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
13 Knez Svit 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
25 Privšek Nia Gaia 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
29 Zeme Eva 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
1 Novak Liza 2004 Ženski Starejše deklice Licenca DP
PK Novo mesto - 13 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
23 Brčon Blaž 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
10 Dular Jaka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
13 Erpič Bine 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
12 Perpar Luka 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
25 Bobič Ema 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
13 Koželj Eva 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
16 Hribar Luka 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
39 Strmec Nina 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
24 Hribar Mark 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
26 Podobnik Alja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
14 Kovačič Lovšin Laura 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
17 Radež Matija 2002 Moški Kadeti B-licenca
6 Saje Simon 2002 Moški Kadeti B-licenca
PK Rifnik - 1 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
6 Kostajnšek Gal 2007 Moški Mlajši dečki A-licenca
PK Rimske Toplice - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
4 Razboršek Nina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
28 Padežnik Jan 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
43 Kmet Tara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
46 Kopina Medjić Tinkara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
5 Kovač Klara 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
25 Snoj Nika 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
33 Kopina Medjić Blažka 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
PK Rogaška Slatina - 14 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
20 Lepej Izak 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
26 Černoša Brina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
29 Ogorevc Alja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
36 Lotrič Filip 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
24 Miklavžič Vid 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
29 Vrtnik Tit 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
41 Blažun Vivien 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
32 Gotlin Zoja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
34 Mesarič Maruša 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
18 Viher Neca 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
21 Kampuš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
20 Petek Frišek Tomaž 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
28 Vrtnik Tian 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
20 Klauški Lara 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
PK Slovenske Konjice - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
6 Fijavž Ruj 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
19 Polutnik Marsel 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
13 Zidanšek Urban 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
14 Pilih Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
28 Plankl Clea 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
32 Hitrec Julija 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
3 Korošec Ema 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
7 Bobik Maja 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
6 Borovnik Monika 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
4 Črešnar Luka 2003 Moški Kadeti Licenca DP
Posavski AK - 7 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
9 Klenovšek Bor 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
17 Sluga Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
42 Urbanica Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
18 Klenovšek Sven 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
24 Kozole Simona 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
7 Božič Anže 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
13 Juričan Maša 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
PS Ascendo Grosuplje - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
6 Štrubelj Zarja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
18 Bregar Jan 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
25 Ilaš Lar 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
12 Mihalič Oskar 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
14 Osojnik Filip 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
15 Potokar Simon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
3 Rusić Simon 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
9 Tomažin Levin 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
7 Hribar Tine 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
4 Mihalič Maks 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
17 Tomažin Nik 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
34 Lombar Tisa 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
12 Luštrik Danaja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
18 Štrubelj Tina 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
10 Štrubelj Zoja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
2 Zajc Neža 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
17 Žunič Veronika 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
3 Luštrik Petja 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
2 Škufca Jernej 2005 Moški Starejši dečki Licenca DP
5 Žunič Martin 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
3 Hribar Samo 2002 Moški Kadeti Licenca DP
9 Zaletelj Tine 2003 Moški Kadeti B-licenca
6 Zajec Genorio Nela 2003 Ženski Kadetinje B-licenca
PS DPČ Šmartno - 11 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
8 Jerin Gal 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
5 Meke Rožle 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
1 Peterlin Matevž 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
15 Potočnjak Jonas 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
33 Bizjak Lovro 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
11 Dražumerič Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
8 Jerin Tilen 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
23 Pavlin Peter 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
4 Hauptman Gašper 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
7 Eberlinc Žan Žak 2003 Moški Kadeti Licenca DP
14 Oshish Anuar 2003 Moški Kadeti B-licenca
ŠAO Velenje - 15 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
3 Maher Drejc 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
22 Sovič Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
23 Svitlica Brina 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
34 De Costa Nejc 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
3 Maher Bine 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
28 Kukovec Zarja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
13 Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
11 Pipan Taja 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
22 Sinur Brina 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
5 Štaleker Gaja 2004 Ženski Starejše deklice Licenca DP
15 Čeh Dominik 2003 Moški Kadeti B-licenca
13 Drevenšek Jakob 2003 Moški Kadeti Licenca DP
12 Gošnik Svit 2002 Moški Kadeti B-licenca
1 Kralj Rok 2002 Moški Kadeti Licenca DP
16 Turnšek Maj 2003 Moški Kadeti B-licenca
ŠD Pajki - 17 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
28 Krošelj Tilen 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
19 Čuček Ela 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
18 Kovačič Ula 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
21 Ogradi Iva 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
2 Lebič Vid 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
4 Šalamon Mark 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
21 Vinkšel Lev 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
26 Vranešević Črt 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
13 Flis Ula 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
22 Kuzman Ajda 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
7 Presečnik Žana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
10 Topolovec Leontina 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
26 Imperl Jaka 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
1 Kotar Tominšek Janej 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
9 Sevnik Nik 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
27 Fendre Pija 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
10 Arih Tjaša 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
ŠPO APD Kozjak MB - 18 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
22 Gostenčnik Tine 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
16 Kuhar Luka 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
27 Tičar Urša 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
30 Keršinar Rok 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
27 Božič Ema 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
44 Klenovšek Tiana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
40 Ornik Vida 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
16 Bombek Luka 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
25 Leskovar Žiga 2007 Moški Mlajši dečki B-licenca
2 Zore Timon 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
31 Hren Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
15 Jagodnik Kaja 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
30 Miličević Lana 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
9 Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski Mlajše deklice B-licenca
3 Stamenčić Ana 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
16 Šafhalter Nika 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
2 Cundrič Katja 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
3 Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
ŠPO PD Celje - 26 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
24 Fon Jaka 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
14 Novak Tin 2010 Moški Mlajši cicibani B-licenca
2 Vizler Nai 2011 Moški Mlajši cicibani B-licenca
31 Grosar Iza 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
17 Guzej Teja 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
31 Brežnik Izak 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
20 Pfeifer Nino 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
31 Gerčar Gaja 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
51 Godnik Neža 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
30 Jager Tjaša 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
20 Potočnik Tisa 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
9 Ramskugler Mia 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
21 Ristič Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
14 Koštomaj Anej 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
5 Vrban Zal 2007 Moški Mlajši dečki Licenca DP
1 Gorič Lana 2007 Ženski Mlajše deklice Licenca DP
36 Hliš Tinkara 2007 Ženski Mlajše deklice B-licenca
11 Lipnik Tim 2004 Moški Starejši dečki B-licenca
1 Mastnak Lan 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
6 Planinšec Jaša 2004 Moški Starejši dečki Licenca DP
25 Čopar Sara 2005 Ženski Starejše deklice Licenca DP
19 Gerčar Nika 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
9 Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
15 Skale Sara 2005 Ženski Starejše deklice B-licenca
8 Grajžl Urban 2003 Moški Kadeti Licenca DP
10 Majcen Maja 2003 Ženski Kadetinje Licenca DP
ŠPO PD Črnomelj - 5 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
12 Absec Marjeta 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
16 Žalec Urška 2011 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
8 Kolbezen Maks 2005 Moški Starejši dečki B-licenca
18 Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski Starejše deklice B-licenca
5 Horvat Katarina 2002 Ženski Kadetinje A-licenca
ŠPS PD Mozirje - 11 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Vrsta licence
9 Emeršič Zoja 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
2 Sedušak Lina 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
7 Šuligoj Manca 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
30 Vajngerl Tajda 2010 Ženski Mlajše cicibanke B-licenca
10 Kovač Joži 2009 Moški Starejši cicibani B-licenca
32 Planovšek Nace 2008 Moški Starejši cicibani B-licenca
36 Bitenc Alina 2009 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
12 Kovač Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke B-licenca
19 Grudnik Nejc 2006 Moški Mlajši dečki Licenca DP
27 Šmit Bine 2006 Moški Mlajši dečki B-licenca
9 Dolšak Oskar 2005 Moški Starejši dečki Licenca DP