Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

ŠPO PD Celje

Aktivni tekmovalci:

Ambrož Ema (2011) 

Arzenšek Eva (2004) 

Baumgartner Jakob (2006) 

Bertoncelj Laura (2007) 

Bordon Sven (2010) 

Brežnik Izak (2008) 

Ciglar Matija (2008) 

Cimperšek Eva (2012) 

Čopar Sara (2005) 

Čuček Ela (2010) 

Delakorda Vito (2008) 

Delfin Eva (2010) 

Deželak Sven (2012) 

Dobrajc Zoja (2011) 

Dolžan Lulu (2006) 

Dražumerič Sofija (2012) 

Erjavec Iva (2010) 

Erjavec Maks (2006) 

Fazarinc Anže (2010) 

Fon Jaka (2011) 

Gerčar Gaja (2009) 

Gerčar Nika (2005) 

Godnik Neža (2008) 

Gorenšek Lan (2010) 

Gorič Lana (2007) 

Gračner Neja (2010) 

Gračner Sara (2009) 

Grosar Iza (2010) 

Guček Kaja (2008) 

Guček Matic (2011) 

Guzej Teja (2011) 

Habjan Taj (2007) 

Hliš Tinkara (2007) 

Hrastnik Jasmina (2006) 

Hus Brina (2010) 

Jager Tevž (2012) 

Jager Tjaša (2009) 

Jamnišek Jan (2008) 

Jazbec Andraž (2005) 

Jost Maks (2008) 

Jurko Brin (2010) 

Kaiser Dominika (2008) 

Kaiser Julija (2011) 

Ključevšek Nia (2010) 

Kohne Tara (2012) 

Kokot Manja (2009) 

Kokotec Taja (2011) 

Kolar Gašper (2010) 

Kolenc Zala (2008) 

Kopitar Neli (2011) 

Kos Ula (2005) 

Koštomaj Anej (2007) 

Koštomaj Gal (2011) 

Kugler Ana (2009) 

Kukovec Maja (2008) 

Kunej Eva (2010) 

Kunej Neža (2010) 

Kuntara Krajnc Blažka (2004) 

Kvartuh Liza Carmen (2005) 

Kvas Tinkara (2010) 

Laznik Bor (2006) 

Laznik Ema (2008) 

Laznik Julija (2006) 

Leben Sara (2008) 

Lipnik Tim (2004) 

Lipovšek Lea (2007) 

Lovrek Gaj (2005) 

Majcen Miha (2007) 

Markovič Lisa (2011) 

Martinec Matic (2009) 

Mastnak Lan (2004) 

Močnik Maksim (2011) 

Munda Evelin (2004) 

Naveršnik Jan (2004) 

Novak Tin (2010) 

Novak Ula (2012) 

Ocvirk Žan (2011) 

Ostojić Kristina (2009) 

Pavalec Gaja (2009) 

Pavalec Zoja (2009) 

Pernovšek Sara (2006) 

Petrak Tisa (2009) 

Petrović Uroš (2007) 

Pfeifer Nino (2009) 

Pirš Žiga (2007) 

Planinšec Jaša (2004) 

Podhraški Tijan (2010) 

Potočnik Roza (2010) 

Potočnik Tisa (2009) 

Prtenjak Tjan (2011) 

Rakita Pia (2010) 

Ramskugler Mia (2009) 

Rataj Alina (2008) 

Ristič Ana (2009) 

Rojc Minea (2009) 

Skale Lara (2010) 

Skale Sara (2005) 

Strojin Taja (2010) 

Šibli Liam (2006) 

Šmarčan Nika (2006) 

Šoštarič Kaja (2004) 

Štuklek Jure (2007) 

Švrljuga Lana (2009) 

Tkalec Denis (2006) 

Tomšič Sara (2010) 

Tratnik Nastja (2007) 

Trkaj Lara (2009) 

Trojer Christian (2008) 

Ulaga Tjaša (2012) 

Velepec Ela (2005) 

Velepec Urban (2007) 

Vidmar Lan (2011) 

Vizler Nai (2011) 

Vlahinič Danaja (2012) 

Vrban Zal (2007) 

Vrečko Lea (2007) 

Zabukovšek Lipovšek Tara (2007) 

Zakelšek Maksimiljan (2007) 

Žlavs Maša (2009) 


Neaktivni tekmovalci:

Berlak Hana (2005) 

Blatnik Žana (2007) 

Ferlež Blažka (2004) 

Oprešnik Anej (2004) 

Prodan Naja (2010) 

Robnik Liu (2004) 

Turnšek Iva (2006) 

Velenšek Zala (2004) 


Prestopili v drug klub:

Andrenšek Miha (1997) 

Bevc Filip (1998) 

Brodej Saša (2002) 

Cimperman Gal (1999) 

Časl Jan (1997) 

Golej Nik (2001) 

Hrastnik Matija (2007) 

Imperl Jaka (2007) 

Kopitar Jernej (2007) 

Kračun Niki (2008) 

Krajnc Janez (2001) 

Ocvirk Žan (1999) 

Pintarič David (2003) 

Pintarič Nina (2001) 

Romih Patricija (1999) 

Zalar Alja (2000) 

Zimšek Jakob (2005) 


Prestari tekmovalci:

Basle Jona (1993) 

Birsa Grega (1992) 

Bobek Maša (1994) 

Bošnjak Martin (1994) 

Brenko Luka (1995) 

Cafuta Manja (1995) 

Čakš Matic (1991) 

Čakš Špela (1995) 

Čater Jakob (2000) 

Čoklc Aleks (2000) 

Črepinšek Anja (1998) 

Dmitrašinović David (1998) 

Dular Tea (2001) 

Eliaš Matic (1995) 

Ermenc Ines (2001) 

Filipov Iva (2000) 

Flis Tinkara (2001) 

Gajšek Mitja (1996) 

Golčman Luka (2001) 

Gorenak Tadej (1998) 

Gorič Rok (1998) 

Gorič Urh (2000) 

Grajžl Urban (2003) 

Hedžet Kostajnšek Žan (2001) 

Hohnjec Karlina (1999) 

Janič Tine (1998) 

Janič Vita (1994) 

Jarh Severin (1997) 

Jazbinšek Lea (1995) 

Jug Urban (1996) 

Juras Maša (1997) 

Justinek Neža (1992) 

Karlovšek Maša (1993) 

Karničnik Primož (1992) 

Kolar Urh (1995) 

Koren Jan (2002) 

Kos Katarina (2000) 

Kovačič Marko (1998) 

Krajnc Zagrušovcem Eva (2002) 

Krajšek Jan (2000) 

Krajšek Urh (2000) 

Križan Tina (2001) 

Kruder Julija (1997) 

Kruder Neža (1993) 

Kunst Tim (2000) 

Kus Peter (1997) 

Kuzman Taja (1995) 

Majcen Maja (2003) 

Marolt Aljaž (2003) 

Mazej Jure (2000) 

Mikuš Maja (1994) 

Mlinarič Erik (1996) 

Munda Zoja (2003) 

Novak Sašo (1998) 

Odeb Taja (1994) 

Operanovič Amadej (1992) 

Petecin Sara (2000) 

Petrovec Tita (1993) 

Pirc Katarina (2002) 

Pišek Ana (1996) 

Povše Alenka (1999) 

Pungeršek Grega (1997) 

Radakovič Tina (1999) 

Rak Ajda (1998) 

Rak Lenart (1999) 

Ramšak Jure (1995) 

Ratajc Urban (1997) 

Ravnjak David (1996) 

Ravnjak Tilen (1998) 

Rečnik Rok (1994) 

Rožej Nastja (1999) 

Schneider Nejc (1992) 

Senica Lan (2002) 

Seničar Klemen (1997) 

Simonič Gal (2002) 

Smole Lara (1993) 

Soklič Julija (2000) 

Stopar Miha (1992) 

Strenčan Domen (1991) 

Strenčan Neža (1994) 

Strenčan Tinkara (2000) 

Strmole Lan (1997) 

Stropnik Tilen (1996) 

Šendlinger Tilen (1993) 

Šepetavc Jan (1998) 

Šoštarič Žan (2003) 

Šumlak Gašper (1998) 

Tomaž Krajnc Žiga (2002) 

Trateški Janze (1997) 

Tratnik Petra (1995) 

Udrih Maruša (1999) 

Ušen Ajda (2003) 

Verdev Nejc (2001) 

Viher Leben Klara (1996) 

Vrečko Aljaž (1993) 

Zakšek Martina (1997) 

Zakšek Urša (2003) 

Završnik Gašper (1998) 

Zore Jaka (1996) 

Zore Taja (1992) 

Zupan Andraž (1992) 

Zupan Blaž (1995) 

Žgajner Ana (1994) 

Žnidaršič Aljaž (1992) 

Žurej Katarina (1999) 

Predstavitev kluba:

Dolgi naziv: Športno plezalni odsek PD Celje Matica (SVN)

E-mail: jernej.spocelje@gmail.com

Spletna stran: http://www.spo-celje.si/

Opis kluba: n/p