Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

ŠPO PD Celje

Aktivni tekmovalci:

Arzenšek Eva (2004) 

Baumgartner Jakob (2006) 

Bertoncelj Laura (2007) 

Bordon Sven (2010) 

Brežnik Izak (2008) 

Ciglar Matija (2008) 

Čopar Sara (2005) 

Delakorda Vito (2008) 

Delfin Eva (2010) 

Dolžan Lulu (2006) 

Erjavec Iva (2010) 

Erjavec Maks (2006) 

Fazarinc Anže (2010) 

Fon Jaka (2011) 

Gerčar Gaja (2009) 

Gerčar Nika (2005) 

Godnik Neža (2008) 

Gorenšek Lan (2010) 

Gorič Lana (2007) 

Gračner Neja (2010) 

Gračner Sara (2009) 

Grajžl Urban (2003) 

Grosar Iza (2010) 

Guček Kaja (2008) 

Guček Matic (2011) 

Guzej Teja (2011) 

Habjan Taj (2007) 

Hliš Tinkara (2007) 

Hrastnik Jasmina (2006) 

Hus Brina (2010) 

Jager Tjaša (2009) 

Jamnišek Jan (2008) 

Jost Maks (2008) 

Jurko Brin (2010) 

Kaiser Dominika (2008) 

Kaiser Julija (2011) 

Ključevšek Nia (2010) 

Kokot Manja (2009) 

Kokotec Taja (2011) 

Kolar Gašper (2010) 

Kolenc Zala (2008) 

Koren Jan (2002) 

Kos Ula (2005) 

Koštomaj Anej (2007) 

Kračun Niki (2008) 

Kugler Ana (2009) 

Kukovec Maja (2008) 

Kunej Eva (2010) 

Kunej Neža (2010) 

Kuntara Krajnc Blažka (2004) 

Kvartuh Liza Carmen (2005) 

Kvas Tinkara (2010) 

Laznik Bor (2006) 

Laznik Ema (2008) 

Laznik Julija (2006) 

Lipnik Tim (2004) 

Lovrek Gaj (2005) 

Majcen Maja (2003) 

Majcen Miha (2007) 

Markovič Lisa (2011) 

Martinec Matic (2009) 

Mastnak Lan (2004) 

Močnik Maksim (2011) 

Munda Evelin (2004) 

Munda Zoja (2003) 

Naveršnik Jan (2004) 

Novak Tin (2010) 

Ostojić Kristina (2009) 

Pavalec Gaja (2009) 

Pavalec Zoja (2009) 

Pernovšek Sara (2006) 

Petrak Tisa (2009) 

Petrović Uroš (2007) 

Pfeifer Nino (2009) 

Pirš Žiga (2007) 

Planinšec Jaša (2004) 

Potočnik Tisa (2009) 

Prtenjak Tjan (2011) 

Rakita Pia (2010) 

Ramskugler Mia (2009) 

Rataj Alina (2008) 

Ristič Ana (2009) 

Rojc Minea (2009) 

Senica Lan (2002) 

Simonič Gal (2002) 

Skale Lara (2010) 

Skale Sara (2005) 

Šibli Liam (2006) 

Šmarčan Nika (2006) 

Šoštarič Kaja (2004) 

Šoštarič Žan (2003) 

Tkalec Denis (2006) 

Tomaž Krajnc Žiga (2002) 

Tratnik Nastja (2007) 

Trojer Christian (2008) 

Velepec Ela (2005) 

Velepec Urban (2007) 

Vizler Nai (2011) 

Vrban Zal (2007) 

Vrečko Lea (2007) 

Zabukovšek Lipovšek Tara (2007) 

Zakelšek Maksimiljan (2007) 

Zakšek Urša (2003) 


Neaktivni tekmovalci:

Berlak Hana (2005) 

Blatnik Žana (2007) 

Ferlež Blažka (2004) 

Jazbec Andraž (2005) 

Krajnc Zagrušovcem Eva (2002) 

Marolt Aljaž (2003) 

Oprešnik Anej (2004) 

Pirc Katarina (2002) 

Prodan Naja (2010) 

Robnik Liu (2004) 

Turnšek Iva (2006) 

Ušen Ajda (2003) 

Velenšek Zala (2004) 


Prestopili v drug klub:

Andrenšek Miha (1997) 

Bevc Filip (1998) 

Brodej Saša (2002) 

Cimperman Gal (1999) 

Časl Jan (1997) 

Golej Nik (2001) 

Hrastnik Matija (2007) 

Imperl Jaka (2007) 

Kopitar Jernej (2007) 

Krajnc Janez (2001) 

Ocvirk Žan (1999) 

Pintarič David (2003) 

Pintarič Nina (2001) 

Romih Patricija (1999) 

Zalar Alja (2000) 

Zimšek Jakob (2005) 


Prestari tekmovalci:

Basle Jona (1993) 

Birsa Grega (1992) 

Bobek Maša (1994) 

Bošnjak Martin (1994) 

Brenko Luka (1995) 

Cafuta Manja (1995) 

Čakš Matic (1991) 

Čakš Špela (1995) 

Čater Jakob (2000) 

Čoklc Aleks (2000) 

Črepinšek Anja (1998) 

Dmitrašinović David (1998) 

Dular Tea (2001) 

Eliaš Matic (1995) 

Ermenc Ines (2001) 

Filipov Iva (2000) 

Flis Tinkara (2001) 

Gajšek Mitja (1996) 

Golčman Luka (2001) 

Gorenak Tadej (1998) 

Gorič Rok (1998) 

Gorič Urh (2000) 

Hedžet Kostajnšek Žan (2001) 

Hohnjec Karlina (1999) 

Janič Tine (1998) 

Janič Vita (1994) 

Jarh Severin (1997) 

Jazbinšek Lea (1995) 

Jug Urban (1996) 

Juras Maša (1997) 

Justinek Neža (1992) 

Karlovšek Maša (1993) 

Karničnik Primož (1992) 

Kolar Urh (1995) 

Kos Katarina (2000) 

Kovačič Marko (1998) 

Krajšek Jan (2000) 

Krajšek Urh (2000) 

Križan Tina (2001) 

Kruder Julija (1997) 

Kruder Neža (1993) 

Kunst Tim (2000) 

Kus Peter (1997) 

Kuzman Taja (1995) 

Mazej Jure (2000) 

Mikuš Maja (1994) 

Mlinarič Erik (1996) 

Novak Sašo (1998) 

Odeb Taja (1994) 

Operanovič Amadej (1992) 

Petecin Sara (2000) 

Petrovec Tita (1993) 

Pišek Ana (1996) 

Povše Alenka (1999) 

Pungeršek Grega (1997) 

Radakovič Tina (1999) 

Rak Ajda (1998) 

Rak Lenart (1999) 

Ramšak Jure (1995) 

Ratajc Urban (1997) 

Ravnjak David (1996) 

Ravnjak Tilen (1998) 

Rečnik Rok (1994) 

Rožej Nastja (1999) 

Schneider Nejc (1992) 

Seničar Klemen (1997) 

Smole Lara (1993) 

Soklič Julija (2000) 

Stopar Miha (1992) 

Strenčan Domen (1991) 

Strenčan Neža (1994) 

Strenčan Tinkara (2000) 

Strmole Lan (1997) 

Stropnik Tilen (1996) 

Šendlinger Tilen (1993) 

Šepetavc Jan (1998) 

Šumlak Gašper (1998) 

Trateški Janze (1997) 

Tratnik Petra (1995) 

Udrih Maruša (1999) 

Verdev Nejc (2001) 

Viher Leben Klara (1996) 

Vrečko Aljaž (1993) 

Zakšek Martina (1997) 

Završnik Gašper (1998) 

Zore Jaka (1996) 

Zore Taja (1992) 

Zupan Andraž (1992) 

Zupan Blaž (1995) 

Žgajner Ana (1994) 

Žnidaršič Aljaž (1992) 

Žurej Katarina (1999) 

Predstavitev kluba:

Dolgi naziv: Športno plezalni odsek PD Celje Matica (SVN)

E-mail: jernej.spocelje@gmail.com

Spletna stran: http://www.spo-celje.si/

Opis kluba: n/p