Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Rok Bernot (2001)

Vse uvrstitve na Vzhodni ligi:

Sezona 2017 (Kadeti, Absolutno)

6. mesto v skupnem seštevku

6. mesto (11.02.2017, Slovenj Gradec)
7. mesto (04.03.2017, Slovenska Bistrica)
8. mesto (18.03.2017, Radlje ob Dravi)
6. mesto (25.03.2017, Trbovlje)
6. mesto (23.04.2017, Vojnik)

Sezona 2016 (Starejši dečki, Absolutno)

3. mesto v skupnem seštevku

6. mesto (23.01.2016, Slovenska Bistrica)
3. mesto (31.01.2016, Vojnik)
5. mesto (12.03.2016, Radlje ob Dravi)
1. mesto (02.04.2016, Trbovlje)
3. mesto (16.04.2016, Ljubljana)

Sezona 2015 (Starejši dečki, Absolutno)

7. mesto v skupnem seštevku

8. mesto (25.01.2015, Slovenska Bistrica)
9. mesto (08.02.2015, Vojnik)
4. mesto (21.03.2015, Trbovlje)
5. mesto (28.03.2015, Radlje ob Dravi)

Sezona 2014 (Mlajši dečki, Absolutno)

5. mesto v skupnem seštevku

5. mesto (09.02.2014, Slovenj Gradec)
3. mesto (08.03.2014, Ptuj)
7. mesto (22.03.2014, Radlje ob Dravi)
8. mesto (06.04.2014, Vojnik)
6. mesto (19.04.2014, Trbovlje)

Sezona 2013 (Mlajši dečki, Močnejša skupina)


7. mesto v skupnem seštevku
5. mesto (09.03.2013, Radlje ob Dravi)
9. mesto (23.03.2013, Ptuj)
7. mesto (07.04.2013, Trbovlje)
4. mesto (20.04.2013, Brežice)
7. mesto (11.05.2013, Slovenska Bistrica)

Sezona 2012 (Starejši cicibani, Močnejša skupina)


5. mesto v skupnem seštevku
6. mesto (29.01.2012, Ptuj)
5. mesto (03.03.2012, Radlje ob Dravi)
5. mesto (17.03.2012, Ribnica)
3. mesto (31.03.2012, Mozirje)
4. mesto (19.05.2012, Grosuplje)

Sezona 2011 (Cicibani, Močnejša skupina)


12. mesto v skupnem seštevku
13. mesto (23.01.2011, Ptuj)
12. mesto (05.02.2011, Ribnica)
10. mesto (27.02.2011, Radlje ob Dravi)
8. mesto (12.03.2011, Celje)
11. mesto (26.03.2011, Mozirje)
10. mesto (02.04.2011, Slovenska Bistrica)
12. mesto (17.04.2011, Ravne na Koroškem)

Sezona 2010 (Cicibani, Šibkejša skupina)


8. mesto v skupnem seštevku
7. mesto (13.03.2010, Ribnica)
14. mesto (20.03.2010, Slovenska Bistrica)
8. mesto (21.03.2010, Ptuj)
15. mesto (27.03.2010, Mozirje)
5. mesto (11.04.2010, Trbovlje)
9. mesto (18.04.2010, Ravne na Koroškem)
Predstavitev tekmovalca:

Trenutni klub: PS Ascendo Grosuplje