Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

David Tomažin (1998)

Vse uvrstitve na Vzhodni ligi:

Sezona 2015 (Kadeti, B-skupina)

1. mesto v skupnem seštevku

1. mesto (25.01.2015, Slovenska Bistrica)
4. mesto (08.02.2015, Vojnik)
2. mesto (21.03.2015, Trbovlje)
1. mesto (28.03.2015, Radlje ob Dravi)
1. mesto (18.04.2015, Ljubljana)

Sezona 2015 (Kadeti, Absolutno)

3. mesto v skupnem seštevku

2. mesto (25.01.2015, Slovenska Bistrica)
6. mesto (08.02.2015, Vojnik)
4. mesto (21.03.2015, Trbovlje)
2. mesto (28.03.2015, Radlje ob Dravi)
3. mesto (18.04.2015, Ljubljana)

Sezona 2014 (Kadeti, B-skupina)

2. mesto v skupnem seštevku

2. mesto (09.02.2014, Slovenj Gradec)
5. mesto (08.03.2014, Ptuj)
1. mesto (22.03.2014, Radlje ob Dravi)
2. mesto (19.04.2014, Trbovlje)

Sezona 2014 (Kadeti, Absolutno)

4. mesto v skupnem seštevku

3. mesto (09.02.2014, Slovenj Gradec)
7. mesto (08.03.2014, Ptuj)
2. mesto (22.03.2014, Radlje ob Dravi)
4. mesto (19.04.2014, Trbovlje)

Sezona 2013 (Starejši dečki, Šibkejša skupina)


2. mesto v skupnem seštevku
5. mesto (09.03.2013, Radlje ob Dravi)
2. mesto (23.03.2013, Ptuj)
5. mesto (07.04.2013, Trbovlje)
5. mesto (20.04.2013, Brežice)
2. mesto (11.05.2013, Slovenska Bistrica)

Sezona 2012 (Starejši dečki, Šibkejša skupina)


11. mesto v skupnem seštevku
7. mesto (29.01.2012, Ptuj)
7. mesto (03.03.2012, Radlje ob Dravi)
7. mesto (17.03.2012, Ribnica)
10. mesto (31.03.2012, Mozirje)
7. mesto (19.05.2012, Grosuplje)

Sezona 2011 (Mlajši dečki, Šibkejša skupina)


3. mesto v skupnem seštevku
3. mesto (23.01.2011, Ptuj)
9. mesto (05.02.2011, Ribnica)
2. mesto (27.02.2011, Radlje ob Dravi)
9. mesto (12.03.2011, Celje)
5. mesto (26.03.2011, Mozirje)
3. mesto (02.04.2011, Slovenska Bistrica)
5. mesto (17.04.2011, Ravne na Koroškem)

Sezona 2010 (Mlajši dečki, Šibkejša skupina)


18. mesto v skupnem seštevku
17. mesto (13.03.2010, Ribnica)
13. mesto (21.03.2010, Ptuj)
23. mesto (27.03.2010, Mozirje)
16. mesto (11.04.2010, Trbovlje)
Predstavitev tekmovalca:

Trenutni klub: PS Ascendo Grosuplje